نصب چمن مصنوعی بین سنگ

نصب-چمن-مصنوعی-بین-سنگ

در این مقاله نوع خاصی از نصب چمن مصنوعی بین سنگ را برای شما توضیح خواهیم داد. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شود.

نصب حرفه ای چمن مصنوعی بین سنگ

هرگز به ذهنم خطور نکرده بود که روزی خودم در حیاط خلوت خانه ام بین سنگ چمن مصنوعی نصب خواهم کرد. به طور کلی چمن، گلها و فضای سبز را دوست دارم. اما وقتی موضوع قسمت باریکی از حیاط خلوت که در آن چمن رشد نمی کرد به میان آمد، می دانستم که باید چه کنم. بنابراین، اگر شما هم مشغول استفاده از چمن مصنوعی هستید (فرقی ندارد که برای استفاده درکنار سنگ های پاسیوی باشد، یا پوشاندن قسمتی کوچک یا کل حیاط )، با من همراه باشید تا با چگونگی نصب چمن مصنوعی به طور حرفه ای را آشنا شوید.

منابع خرید چمن مصنوعی برای نصب بین سنگ

محصولات چمن مصنوعی را می توانید تقریباً در هر فروشگاه آنلاینی پیدا کنید. Costco ، Wayfair ، eBay و Amazon اسامی تعدادی از این فروشگاه های آنلاین است. اما احتمالا می توانید چند فروشگاه مخصوص  فروش و نصب این محصول را نیز پیدا کنید، از جمله چمن مصنوعی نوین خانه، جایی که ما در نهایت  برای خرید محصول مورد نیازمان به آنجا مراجعه کردیم. (من هیچ وابستگی به این شرکت ندارم).

همسرم کسی بود که تحقیقات در این زمینه را انجام داد و نوین خانه را به صورت آنلاین پیدا کرد و من از نتیجه این کار بسیار خوشحال هستم.

نکاتی در مورد این تیم وجود دارد که ما را تحت تأثیر قرار داده است: ۱. نوین خانه مدیر صنعتی ایست که محصولاتش در سایت نوین خانه فروخته می شود. ۲. نوین خانه نه تنها محصولات مورد نیاز پروژه های مسکونی بلکه محصولات پروژه های تجاری و تفریحی را نیز تهیه می کند. ۳.  بعد از اتمام کار، ظاهر چمن عالی به نظر می رسد! نوین خانه از رنگهای ترکیبی و چند برگی استفاده می کند (استفاده از رنگ قهوه ای با پایه طلایی برای شبیه سازی رنگ رشد چمن جدید، برای ایجاد ظاهری طبیعی تر). ۴. قیمت های مقرون به صرفه!

باید بگویم که چمن مصنوعی، طبیعی تر از آن چیزی بود که فکر می کردم یا حداقل به همان اندازه ای که چمن مصنوعی می تواند طبیعی به نظر برسد. بافت و تنوع خوبی داشت و من واقعا برای نصب آن در حیاط خلوت هیجان زده بودم.

چگونه می توان چمن مصنوعی را بین سنگ مانند یک حرفه ای نصب کرد

وسایل مورد نیاز:

 • چمن مصنوعی (تنوع گسترده ای در Amazon وجود دارد)
 • خاک
 • بیل
 • فرقان یا چرخ دستی
 • غشاء سرکوب کننده علفهای هرز
 •  شن و ماسه، سنگ خرد شده یا ماسه درشت
 • شن کش
 • پتک لاستیکی یا چکش
 • بست و گیره مناسب زمین
 • ماسه سیلیس
 •  جارو
 •  قیچی آشپزخانه

مرحله ۱: پهن کردن غشاء سرکوب کننده علفهای هرز و خاک

قبل از گذاشتن غشاء، خاکی را که قرار است چمن مصنوعی روی آن نصب شود، به عمق ۳-۴ اینچ حفر کنید. بهتر است چرخ دستی داشته باشید تا خاک را داخل آن بریزید. دوباره از آن استفاده خواهید کرد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب چمن مصنوعی زیرسازی

بعد، غشاء را روی زمین پهن کنید. سپس خاکهایی که تازه بیرون آورده اید بر روی غشاء بریزید. با استفاده ازشن کش، خاک را به طور یکنواخت پخش کنید. از انتهای صاف شن کش برای صاف کردن سطح استفاده کنید.

نصب چمن مصنوعی بین سنگ

همچنین می توانید از یک تکه چوب بزرگ و مسطح برای یکنواخت کردن خاک استفاده کنید.

نکته: اگر سطح مورد نظر شما بزرگتر است، می توانید با اضافه کردن یک لایه ماسه، سنگ خرد شده یا ماسه درشت روی خاک از رشد علفهای هرز جلوگیری کنید.

مرحله ۲: چمن مصنوعی بین سنگ را برش دهید

چمن مصنوعی بین سنگ را روی زمین پهن کنید و طول و عرض مورد نیاز را با استفاده از قیچی معمولی آشپزخانه برش دهید.

نصب چمن مصنوعی بین سنگ

برش دادن بسیار آسان بود.

بعد چمن مصنوعی بین سنگ بریده شده را روی خاک بگذارید. هر دو قطعه را به طول برش دادیم تا کل منطقه را بپوشانیم.

نصب چمن مصنوعی بین سنگ

ما تصمیم گرفتیم طرحی موج دار ایجاد کنیم تا با چمن طبیعی موجود در اطراف بقیه پاسیو مطابقت داشته باشد.

نصب چمن مصنوعی بین سنگ

در ابتدا، با استفاده از سنگ های موجود در حیاط خلوت، طرح کلی مورد نظرم را ایجاد کردم.

با استفاده از طرح کلی ایجاد شده، چمن مصنوعی بین سنگ را برش دادم.

مرحله ۳: وصل کردن چمن مصنوعی بین سنگ

با استفاده از چکش، بست ها را در چمن مصنوعی محکم کنید. از محکم شدن لبه ها و گوشه های کار اطمینان حاصل کنید.

نصب چمن مصنوعی بین سنگ
نصب چمن مصنوعی بین سنگ
نصب چمن مصنوعی بین سنگ

مرحله ۴: یک لایه از ماسه سیلیس اضافه کنید

 لایه ی نازکی از ماسه سیلیس بر روی چمن مصنوعی بین سنگ بریزید.

نصب چمن مصنوعی بین سنگ

با استفاده از جارو، ماسه ها را به طور یکنواخت روی سطح پخش کنید.

ماسه باعث تثبیت چمن مصنوعی شده و از حرکت آن جلوگیری می کند.

و تمام! نصب چمن مصنوعی بین سنگ به همین سادگی خواهد بود.

نصب چمن مصنوعی بین سنگ

و این هم نمای خانه:

این اولین باری بود که از چمن مصنوعی استفاده می کردیم و نصب آن نمی توانست راحت تر از این باشد. ما واقعاً از نتیجه کار خوشحالیم و چمن مصنوعی کاملا با نمای حیاط خانه ما تطابق دارد.

نصب چمن مصنوعی بین سنگ

درست است که چمن مصنوعی ما خیلی شبیه به نمونه واقعی اش نیست اما نتیجه کار به طرز شگفت انگیزی خوب از کار درآمد. استفاده از چمن مصنوعی به ما این اجازه را داد که بدون کنار گذاشتن فضای سبزی که به آن علاقمندیم بتوانیم نمای پاسیو را به زیبایی با چمن تکمیل کنیم.

نصب چمن مصنوعی بین سنگ در مسیر رفت وآمد یا پاسیو

نکته جالب در مورد چمن مصنوعی این است که می توانید آنرا دقیقاً به اندازه جایی که می خواهید برش دهید. نصب چمن مصنوعی بین سنگفرش ، ساختن یک مسیر متقاطع منحصر به فرد که شامل فضای سبز و اشکال هندسی باشد، به ترند رو به رشدی بدل شده است. می توانید مسیرهای خیابان تا درب ورودی خانه یا مسیر حیاط پشتی به درب پشتی را با استفاده از این روش بسازید.

نصب چمن مصنوعی بین سنگ در حیاط استخردار

ترکیب سنگ طبیعی یا بتونی با نوارهایی از چمن مصنوعی بین سنگ می تواند برای استراحت دادن پاهای گرم در کنار استخر بسیار عالی باشد. حتی می توانید این کار را در طرح های هندسی بنا کنید تا به فضای داخلی استخر شما عمق داده و تضادی با رنگ آبی استخر ایجاد کند.

منبع : https://aprettyfix.com

نصب چمن مصنوعی