نصب روشویی سنگی

نصب-روشویی-سنگی

فقط با یک تماس تیم فنی نوین خانه برای نصب روشویی سنگی شما اعزام خواهد شد. یک تماس قیمت و اطلاعات لازم را برای نصب روشویی سنگی داشته باشید.

نصب روشویی سنگی

برای نصب روشویی سنگی چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. ارتفاع روشویی و کابینتی که روشویی در آن نصب می شود بسیار مهم است.

ارتقا روشویی و کابینت مورد نظر

این موارد باید قبل از خرید در نظر گرفته شود، به خصوص به این دلیل که در بیشتر روشویی های سنگی، کاسه روشویی در بالای سطح کابینت قرار می گیرد و باعث افزایش ارتفاع آن می شود.

با این حال برخی از روشویی های سنگی می توانند در درون سوراخی در روی کابینت نصب شوند. حتما تعیین کنید که چه ارتفاعی برای شما و برای اکثر افرادی که از روشویی استفاده می کنند، راحت تر است.

نصب-روشویی-سنگی

انتخاب نوع شیر روشویی سنگی

همچنین نوع شیر آب مناسب روشویی خود را انتخاب کنید. مانند نصب روشویی، برای انواع شیرآلات نیز 2 گزینه وجود دارد. شیر آب را می توان هم با روشویی روی کابینت و یا روی دیوار پشت روشویی نصب کرد. پس از اینکه این عوامل در نظر گرفته شد و تدارکات جمع آوری شدند، می توانید نصب روشویی سنگی جدید خود را شروع کنید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب روشویی کابینتی

مراحل نصب روشویی سنگی

نکته 1 :  ابتدا شیر آب را نصب کنید.

نصب صحیح و ایمن شیر آب بسیار مهم است. برای انجام این کار، ممکن است لازم باشد با یک لوله کش تماس بگیرید. اگرچه بیشتر شیرهای خریداری شده، دستورالعمل های خاصی برای نصب شیر آب به همراه خواهند داشت. بهتر است ابتدا شیر آب را نصب کنید تا بتوانید محل ریزش آب را تعیین کنید، فاصله شیر تا دیوار یا پشت روشویی را مشخص کنید و بدانید چه اندازه فضای اضافی هنگام نصب روشویی در اختیار خواهید داشت.

نصب-روشویی-سنگی

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب شیر اهرمی

نکته 2 : نوع روشویی سنگی خود را مشخص کنید.

از آنجا که سبک های مختلفی از روشویی های سنگی وجود دارد، دانستن نیازهای مختلف هرکدام قبل از نصب بسیار مهم است.

انواع روشویی سنگی برای نصب

اگر روشویی شما کاملاً گرد است یا اگر شکل مخروطی دارد، می توانید روشویی خود را طوری نصب کنید تا به جای اینکه کل روشویی روی کابینت قرار بگیرد، درون کابینت نصب شود.

اگر تصمیم به انجام این کار گرفتید، باید سوراخی کاملاً گرد به ابعاد صحیح برش دهید. اگر سوراخ کاملاً گرد نباشد، شکافهایی باقی می ماند که ناخوشایند خواهند بود و باعث نشت آب می شوند.

شما باید تصمیم بگیرید که می خواهید چه مقدار از روشویی سنگی در بالای سطح کابینت قرار بگیرد و قابل رویت باشد و سوراخی را متناسب با این مشخصات برش دهید.

اگر تصمیم دارید که روشویی خود را مستقیماً روی کابینت نصب کنید، دیگر نیازی به نگرانی در مورد برش چنین سوراخی در کابینت خود ندارید.

نصب-روشویی-سنگی

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب روشویی دستشویی

نکته 3 : استفاده صحیح از چسب

قبل از نصب روشویی سنگی، چسب مناسب را انتخاب کنید. هنگامی که آماده قرار دادن روشویی خود هستید، حتماً چسب را بر روی کل محیط اطراف روشویی که با کابینت تماس دارد، بزنید. این کار به این سبب است که اگر آب بر روی سطح کابینت ریخت، از نشت آب به زیر روشویی جلوگیری شود.

منبع : https://www.doityourself.com

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706