نصب حفاظ پنجره تهرانپارس | شرق تهران

نصب-حفاظ-امنیتی-پنجره

تیم فنی نوین خانه در زمینه نصب حفاظ پنجره تهرانپارس، شرق تهران را پوشش می دهد و همینطور نوین خانه کل تهران و حومه شهر را کامل پوشش می دهد. نوین خانه علاوه بر اینکه حفاظ پنجره شما را تولید می کند کار نصب جفاظ پنجره در کل تهران و حومه را نیز برای شما انجام می دهد.

نصب حفاظ پنجره نباید خانه شما را شبیه به یک زندان کند!

یکی از واقعیت های تاسف ‌بار زندگی شهری، امکان ورود افراد ناشناس به منزل شما است. این افراد ممکن است دزد یا بدتر از یک دزد باشند و این مشکل در برخی مناطق شهری بیشتر از سایر مناطق رایج است. احتمالاً با حفاظ های امنیتی پنجره آشنا هستید. لزوماً حفاظ ها تنها و بهترین گزینه امنیتی برای یک خانه نیستند اما به طور کلی نصب حفاظ پنجره در تهرانپارس یا هر جایی آسان است. در واقع شما می توانید کارنصب حفاظ پنجره را خودتان انجام دهید.

روش های نصب حفاظ پنجره (تهرانپارس یا شرق تهران)

روش‌های نصب حفاظ پنجره، بسته به نوع محصول متفاوت هستند اما دو استراتژی اصلی وجود دارد. اولین راه و البته دارای  کمترین امنیت، نصب حفاظ های پنجره (تهرانپارس یا شرق تهران) با استفاده از پیچ‌ های امنیتی بیرون از چارچوب پنجره است که باز کردن آنها کار سختی نیست. دوم، راه بهتر این است که حفاظ ها را از داخل خانه به قاب پنجره نصب کنید. یعنی حتی اگر سارقی بتواند شیشه پنجره را بشکند بدون داشتن ابزار برش خاص، نمی توانند وارد خانه شوند.

مجبور نیستید حفاظ هایی انتخاب کنید که خانه شما را شبیه به زندان کنند. می‌توانید محصولات حفاظ آهنی پنجره فرفورژه را انتخاب کنید که در واقع نمای بیرونی خانه شما را زیباتر نیز می کنند. فقط مطمئن شوید که مدلی که انتخاب می‌کنید مطابق با کدهای خروج ضروری است. اکثر بخش‌های ساختمان به این کدها نیاز دارند تا مطمئن باشند که ساکنین ساختمان می‌توانند در صورت وقوع یک حادثه اضطراری، مانند آتش‌سوزی (که ممکن است ورودی‌های اصلی را مسدود کنند)، از ساختمان خارج شوند.

نصب حفاظ پنجره تهرانپارس، شرق تهران

قبل از خرید حفاظ پنجره (تهرانپارس، شرق تهران) به اندازه‌گیری دقیق پنجره نیاز دارید.

حفاظ های پنجره که به عنوان حفاظ های ضد سرقت نیز شناخته می‌شوند، در طیف گسترده‌ای از سبکها قرار دارند; از حفاظ های بسیار دکوراتیو آهن فرفورژه گرفته تا حفاظ های مشبک کاملاً کاربردی. زمانی که نوع حفاظ پنجره را انتخاب می‌کنید باید علاوه بر ویژگیهای امنیتی، زیبایی را نیز در نظر بگیرید. پنجره‌ های نزدیک به سطح و پنجره‌ های زیرزمین، به خصوص آنهایی که روبرو حصار یا دیوار مجاوری هستند، معمولاً با ایمن ‌ترین و ساده ترین حفاظ های پنجره ایمن می شوند، در حالی که برای پنجره‌ های جلویی خانه از حفاظ های زیباتری استفاده می شود.

قبل از خرید، به اندازه دقیق قاب‌ پنجره هایی که می‌خواهید حفاظ روی آن نصب شود نیاز دارید. به عنوان یک قاعده، میله‌های حفاظ سوار بر نمای خارجی باید چند اینچ بلندتر و پهن‌تر از پنجره باشند و میله‌های حفاظ داخلی باید به راحتی درون قاب قرار بگیرند و دارای لقی تقریباً ۱ / ۲ اینچی باشند.

با قرار دادن متر بین قاب های کناری و از بالای قاب تا پایین پنجره، عرض و ارتفاع پنجره از داخل را اندازه بگیرید. هنگام خرید حفاظ پنجره ساختمان به این اندازه ها نیاز دارید. اگر پنجره شما در اندازه استاندارد نیست، ممکن است مجبور به خرید حفاظ پنجره هایی با اندازه سفارشی شوید.

نصب حفاظ پنجره خارجی (تهرانپارس یا شرق تهران)

نصب حفاظ پنجره تهرانپارس یا شرق تهران

نصب حفاظ های پنجره خارجی (تهرانپارس، شرق تهران) معمولاً به قاب پنجره‌ یا روکش دیواره های خارجی آن وصل می‌شوند.

بسته به مصالح روکش دیواره های خارجی، نصب حفاظ پنجره کاری است که صاحبخانه طی یک یا دو ساعت می‌تواند انجام دهد. اگر روکش دیواره های خارجی از آجر یا بتن باشد، این کار می تواند کمی بیشتر طول بکشد. معمولاً حفاظ ‌ها را در موقعیتی که می‌خواهید قرار می‌دهید، آن‌ها را به صورت عمودی و افقی تراز کنید و سپس موقعیت سوراخ‌ ها را در داخل قلاب مشخص کنید. با دریل سوراخی بر روی هر نقطه قرار دهید، سپس جای حفاظ را تغییر دهید و یک پیچ امنیتی را در هر حفره فشار دهید تا حفاظ را در جای خود نگه دارید.

هنگام نصب حفاظ پنجره (تهرانپارس یا شرق تهران) بر روی آجر، سنگ و نمای سنگی، باید با سرمته مخصوص محیط سنگی یک سوراخ بزرگ برای پیچ مخروطی ایجاد کنید. این کار ممکن است کمی طول بکشد و بهتر است یک کاسه آب نزدیک خود داشته باشید تا به طور متناوب سرمته دریل را کمی خیس کنید تا از گرم شدن بیش از حد آن جلوگیری شود. این سوراخ باید ۱ / ۲ اینچ بیشتر از طول پیچ باشد. هنگامی که سوراخ ایجاد شد، زمانی که تمام چهار قطعه در محل قرار گرفتند، می‌توانید حفاظ را سوار کنید.

با نصب حفاظ پنجره خارجی دیگر امکان خروج وجود ندارد، پس قبل از نصب آن‌ها از الزامات کد خروج اضطراری محل زندگی خود اطمینان حاصل کنید. در صورت وجود پنجره دیگری برای خروج اضطراری، اجازه نصب حفاظ پنجره خارجی برای برخی پنجره ها در خانه خواهید داشت.  

نصب حفاظ پنجره از داخل (تهرانپارس یا شرق تهران)

نصب حفاظ پنجره تهرانپارس یا شرق تهران

مجموعه نصب حفاظ پنجره از داخل (تهرانپارس یا شرق تهران) شامل نصب ریل‌ ها و پیچ ‌ها می‌شود.

حفاظ های پنجره داخلی اغلب با مکانیسم ‌بازشدن سریع همراه هستند که به شما این امکان را می‌دهد حفاظ مشبک را مانند یک در باز کنید و یا آن را به طور کلی از قاب خارج کنید. این حفاظ ها معمولاً الزامات خروجی ADA را با فراهم کردن یک مسیر خروج با ارتفاع ۲۴ اینچ و عرض ۲۰ اینچ برآورده می‌کنند. قبل از نصب حفاظ پنجره ای که به یک کلید نیاز دارد، با بخش ساختمان هماهنگ کنید. ممکن است الزامات خروجی را برآورده نکند زیرا کلید می‌تواند گم شود.

حفاظ باید درون چارچوب پنجره قرار بگیرد و به طور معمول شامل ریل‌ و پیچ‌ باشد. دستورالعمل نصب، روند دقیق نصب محصول شما را مشخص خواهد کرد. به طور کلی، شما یکی از ریل ‌ها را به چارچوب پنجره پیچ می‌کنید، ریل دیگر را بر روی میله حفاظ قرار دهید، میله ‌های درون ریل را نزدیک به قاب پنجره کنید و با محکم کردن ریل به قاب کار نصب تمام است.

مطالعه مقاله حفاظ پنجره دوجداره با کیفیت شاید به شما کمک کند.

هنگام سوار کردن ریل‌ ها، دقت کنید که از یک سطح برای عمود کردن آنها استفاده کنید، موقعیت سوراخ‌ ها را علامت‌گذاری کنید و سوراخ ‌های آزمایشی در قاب پنجره را با یک مته سایز مناسب معمولاً ۱ / ۴ – ۵ / ۱۶ اینچ ایجاد کنید. پیچ‌ های همراه با محصول به اندازه کافی برای داخل رفتن به پشت چارچوب پنجره کافی هستند، بنابراین وقتی حفاظ پنجره (تهرانپارس یا شرق تهران) به درستی بر روی ریل نصب شود، باید در آنجا ثابت باقی بماند.

موضوع: حفاظ پنجره | حفاظ پنجره ساختمان