نصب حفاظ پنجره استیل

نصب حفاظ پنجره استیل

در این صفحه از سایت ما به شما نحوه نصب حفاظ پنجره استیل را آموزش می دهیم و کمی با هم در مورد امنیت خانه تجهیزات امنیتی برای خانه ها صحبت خواهیم کرد.

امنیت خانه با نصب حفاظ پنجره استیل

این مسئله که عدم استفاده درست از روش ها و تجهیزات امنیتی مناسب مانند نصب حفاظ پنجره استیل موجب سرقت از خانه شما باشد بسیار ناراحت کننده تر از این است که بدانید به دلیل عدم فراهم کردن تجهیزات امنیتی خانه شما مورد سرقت قرار گرفته است. بسیاری از مردم نیاز به وجود حفاظ امنیتی پنجره و دیگر روش‌ های اثبات‌ شده برای جلوگیری از ورود سارقین را درک می‌ کنند. اما ایجاد ایمنی درست، برای پنجره بسیار مهم است. این ایمنی به این معناست که تجهیزات مناسب را تهیه کرده باشید و نقاط ضعف سیستم امنیتی خانه خود را رفع کنید.

راهنمای ما تمام اطلاعات لازم را برای شما فراهم خواهد کرد تا بدون هیچ مشکلی بتوانید تصمیمی درست اخذ کرده و به درستی از پنجره ‌های خانه خود محافظت کنید.

پنجره خود را قفل نگه دارید

نصب حفاظ پنجره استیل
نصب حفاظ پنجره استیل

شاید قفل کردن تمام پنجره های خانه کار ساده ای به نظر برسد اما اگر تعداد افرادی که به طور معمول حداقل یک پنجره در خانه یا آپارتمان خود را باز می‌ گذارند بدانید قطعاً تعجب خواهید کرد. طبق آمار شورای ملی پیش‌گیری از جرم، حدود ۳۰ درصد از تمام سرقت ‌ها به لطف وجود درب یا پنجره ای قفل نشده رخ می دهد. امنیت پنجره یکی از مهم ترین بخش ‌های محافظت از اموال خود در برابر سارقین است.

و مهم است که بدانید بیشتر سارقین اگر بدانند سرقت از خانه ای ارزشش را دارد، با سختی های ورود به خانه کنار می آیند! پس اگرتمام پنجره ‌های طبقه همکف را قفل کنید در حالی که یک پنجره در طبقه دوم باز یا قفل نشده گذاشته شود، تنها سارقین تنبل را از خانه شما دور خواهد کرد. بسیار مهم است که هر بار تمام پنجره های خانه خود را قفل کنید.

نصب حفاظ پنجره استیل – میله ای و مشبک

پنجره ضد سرقت

یکی از موثرترین کارها برای ایمن کردن خانه، نصب حفاظ های پنجره استیل است. این حفاظ های پنجره آهنی مانع ورود افراد ناشناس می شود در حالی که امکان ورود نور کافی به خانه را نیز فراهم می کند. در اغلب موارد، بهترین حفاظ های پنجره دوجداره می توانند به راحتی باز و بسته شوند.

یک تصور اشتباه در مورد حفاظ ‌های استیل امنیتی برای پنجره ‌های مسکونی این است که این حفاظ ها حجیم یا زشت هستند، که در مورد حفاظ ‌های پنجره استیل خانه های مدرن اینطور نیست. در حال حاضر این حفاظ ها در طیف گسترده‌ ای از رنگها و سبکهای مختلف موجود هستند که تقریباً با هر نمای خارجی قابل تطبیق هستند. حفاظ اهنی پنجره به دلیل نصب آسان گزینه های بهتری نیز هستند. تمام وسایل مورد نیاز در اغلب موارد متر، مته، پیچ ‌های مناسب، سرمته ‌های دریل و یک مداد است.

همچنین به یاد داشته باشید که یک پنجره در خانه شما باید هیچ گونه حفاظ پنجره استیلی روی آن نصب نشده باشد تا در مواقع اضطراری بتوانید از طریق آن به سرعت از خانه خارج شوید. در این حالت، استفاده از حفاظ پنجره استیل قفل دار می‌تواند علاوه بر ایجاد امنیت، امکان خروج اضطراری از پنجره را ممکن کند.  

در حالی که گزینه ‌های بسیار خوبی در میان حفاظ های پنجره فولادی وجود دارد، در اینجا چند گزینه وجود دارد که ما به عنوان بهترین حفاظ های پنجره به شما توصیه می‌کنیم. این محصولات درجه یک ساختی محکم داشته و نصب آن دشوار نیست.

شاید مقاله نصب حفاظ پنجره به شما کمک کند.

لابه لای حفاظ پنجره استیل خود بوته های خار نصب کنید

نصب حفاظ پنجره استیل

یکی از راه‌ های ایمن کردن خانه که اغلب فراموش می‌ شود، ایجاد فضای سبز است. قرار دادن بوته‌ ها یا درختان همیشه ‌بهار در مقابل پنجره می‌تواند به آنها کمک کند تا خانه را از دسترس سارقین خارج سازند. گرچه وجود گیاهان خاردار هر اقدام به دزدی را متوقف نمی‌کند، اما سختی گذشتن از این گیاهان بیشتر این افراد را خواهد ترساند.

زمانی که می‌خواهید فضای سبز ایجاد کنید، دو چیز وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید. دقت کنید که بوته‌ ها و یا گیاهان جدید جلوی دید خانه شما را بگیرند. هم چنین مطمئن شوید که درختان و یا دیگر گیاهان بلندتر را بیش از حد به خانه نزدیک نکنید. سارقین می‌توانند از آنها برای بالا رفتن و داخل شدن از پنجره طبقه دوم استفاده کنند.

آخرین راهنمایی این است که بوته ‌ها و درختچه ها را مرتب نگه دارید. سارقان بالقوه می‌توانند از شلوغی و بهم ریختگی بوته ‌ها و درختچه ها به عنوان راهی برای پنهان شدن از دید استفاده کنند و وارد ساختمان ‌شوند. ایجاد فضای سبز می‌تواند کمک خوبی برای محافظت از خانه باشد و خانه شما را امن کند، اما اگر این کار به درستی برنامه‌ریزی نشود، می‌تواند باعث ضعف خانه شما در برابر سارقین شود.  

نصب حفاظ کودک برای پنجره استیل

نصب حفاظ پنجره استیل

ویژگی اصلی حفاظ کودک، ایمنی است اما از درجه امنیتی خوبی نیز برخوردار است. این نوع حفاظ برای محافظت ازکودکان در برابر سقوط از طریق پنجره ( ناشی از پایین بودن فشار اهرم های پنجره یا جایی که کودک می تواند از یک پنجره بالا برود و به آن دسترسی داشته باشد) طراحی شده است.

حفاظ کودک می تواند ثابت یا مناسب برای خروج اضطراری طراحی شده باشد و اگر دارای سیستم مانع از افتادن کودک باشد در صورت لزوم میتواند جا به جا شود.

مزایا و معایب حفاظ پنجره را حتما مطالعه کنید.

ویژگی های اصلی حفاظ کودک

پنجره ضد سرقت

حفاظ مشبک استیل نوین خانه از امنیت بالایی برخوردار است و حداقل تأثیر بصری را دارد. با دارا بودن هر دو ویژگی امنیت و زیبایی، این حفاظ مشبک از فولادی سبک تر از میله های سبک حفاظ زندان ساخته شده است.

قسمتهای مشبک این حفاظ روی هر تلاقی جوش داده شده است و باعث جذابیت چشمگیر و در عین حال وزن سبک این نوع حفاظ می شود. در دو طرح جالب حفاظ مشبک الماس شکل و حفاظ مشبک گرجی نیز وجود دارد، توری مشبک دارای ریل کشویی قابل تنظیم است که نصب آن را بسیار آسان می کند.

این حفاظ دارای طراحی مدولار است به این معنی که بسیاری از قسمت ها می توانند به صورت سری به هم وصل شوند تا مناسب هر سایز پنجره ای باشند.

نصب حفاظ پنجره استیل

حفاظ های پنجره استیل ضد سرقت(استفاده تجاری و خانگی)

حفاظ های پنجره استیل ثابت نوین خانه سطح بالایی از امنیت را با استفاده از سبک سنتی این حفاظ ها فراهم می کنند. این نوع حفاظ ها معمولاً توسط بانک ها و در مناطقی پر خطر که در آن نیاز به حفاظی بسیار سنگین و محفاظت در برابر آب و هوا است مورد استفاده قرار می­گیرد.

نصب حفاظ پنجره استیل

سیستم حفاظ استیل قابل جابجایی نوین خانه با استفاده از مزیت اضافی خود، سطح خوبی از امنیت را در اختیار شما قرار می دهد. حفاظ هایی که به صورت عمودی یا افقی قابل نصب هستند از لوله فولادی 19 میلی متر با هسته فولادی جامد 15 میلی متر در حال چرخش ساخته شده اند.

میله ها با استفاده از بخش های سخت قاب آلومینیومی از قالب خرج شده با یک قفل ضد سرقت در محل نگهداری می شوند تا امنیت بیشتر شود. میتوانید میله ها را در کسری از ثانیه با باز کردن قفل کلید و جدا کردن میله ها از واحدهای نگهدارنده جابه جا کنید.

موضوع: حفاظ پنجره | حفاظ پنجره ساختمان

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706