نصب برچسب کاشی

نصب برچسب کاشی

نصب برچسب کاشی چگونه است؟ چه ابزاری برای این کار لازم است؟ برای اینکه بتوانیم نصب برچسب کاشی را بدون هیچ مشکلی انجام دهیم چگونه کار کنیم؟

چرا باید برای خانه خود برچسب کاشی نصب کنیم؟

اولین فکری که به ذهنم خطور کرد این بود که این برچسب کاشی و سرامیک اصلا مد روز نیستند.

اما بعد که به این خانه با آشپزخانه سبز رنگش نقل مکان کردیم، عقیده ام عوض شد. من می دانستم که باید یک راه حل سریع و ارزان پیدا کنم تا بتوانیم قبل از اینکه تعمیرات اصلی خانه شروع شود، کاشی ها را تغییر دهیم (یا حداقل کمی زیباتر کنیم).

برچسب های کاشی را میتوانید از فروشگاه های آنلاینی مثل نوین خانه خریداری کنید، و بعد از جستجوی فراوان، ما نوین خانه را انتخاب کردیم. این وب سایت طراحی ساده ای دارد و فعالیت چندانی در شبکه های اجتماعی ندارد، اما واقعاً برخی از برچسب های کاشی در این وب سایت فوق العاده زیبا هستند! (هدف من تبلیغ این وب سایت نیست!) همچنین اندازه های مختلفی برای هر طرح کاشی موجود است که کاملاً با اندازه کاشی های خانه شما یکسان خواهد بود.

لینک پیشنهادی نوین خانه : برچسب کاشی دستشویی و حمام

نصب برچسب کاشی

نحوه نصب برچسب های کاشی

  1. مطمئن شوید که کاشی های شما در شرایط نسبتاً خوبی قرار دارند چون برچسب کاشی هر چقدر هم خوب باشد، سطح شکسته یک کاشی را پوشش نخواهد داد.
  2. کاشی ها را بشویید و برای اینکه رنگ بتواند روی آن بنشیند، کمی ماسه روی آنها بزنید و کاشی ها را طوری تمیز کنید که روغن یا سنگ ریزه ای روی آن وجود نداشته باشد.
  3. بسته به رنگ کاشی اصلی و برچسب کاشی که در اختیار دارید، می توانید برای اینکه سطح کاشی از روی برچسب قابل دیدن نباشد، کاشی ها را رنگ کنید. قطعاً روی دوغاب میان کاشی ها هم برای اینکه مانند برچسب کاشی تازه به نظر برسد، باید رنگ شود.
  4. وقتی کاشی ها خشک شدند، می توانید برچسب کاشی را نصب کنید. استفاده از آن بسیار ساده است، فقط کافی است لایه پشت برچسب را بکنید و به سطح کاشی بچسبانید و توجه کنید که آن را صاف و هم تراز با دوغاب بچسبانید.
  5. اگر می خواهید برچسب را صاف کنید، می توانید آن را بکنید و دوباره نصب کنید، اما بدانید که هر چه بیشتر این کار را تکرار کنید، احتمال بیشتری وجود دارد که گوشه برچسب بلند شود و ممکن است مدت طولانی روی کاشی باقی نماند.
  6. در لبه ها و گوشه ها، اول برچسب را به آرامی روی کاشی نصب کردم و بعد از خط کش فلزی و کاتر برای بریدن قسمتهای اضافی در یک خط صاف استفاده کردم.

لینک پیشنهادی نوین خانه : برچسب کاشی ضد آب

نصب برچسب کاشی

قفسه های رنگ شده و پیشرفت کار روی کاشی ها

نصب برچسب کاشی

پس از یک لایه رنگ بر روی کاشی ها و دو لایه بر روی دوغاب، برچسب های کاشی نصب شدند.

نصب برچسب کاشی
نصب برچسب کاشی

پایان کار نصب برچسب کاشی

و به همین سادگی کار ما به پایان رسید! البته این کار کمی وقت گیر است، اما اگر قبل از این کاشی کاری نکرده اید، باید بدانید که استفاده از برچسب کاشی بسیار ساده تر است و واقعاً ارزش وقت صرف کردن را دارد. برچسب ها میتوانند بدون آسیب زدن به کاشی ها کنده شوند که برای مستاجرین بسیار کاربردی خواهد بود. تنها کاری که برای کندن آنها باید بکنید این است که با استفاده از سشوار، سطح آنها را گرم کنید و برچسب را بکنید.

ظاهر برچسب های کاشی نصب شده در شش ماه دیگر چطور خواهد بود؟

برچسب های کاشی آشپزخانه من بسیار عالی به نظر میرسند. این برچسب های کاشی به راحتی تمیز می شوند و اصلاً لکه نمی گیرند (حتی زمانی که سس ماکارونی یا رنگهای مختلف نقاشی روی آن پاشیده شود!). مراقب باشید که لبه های آن را بیش از حد پاک نکنید چون قطعاً مثل من دوست ندارید که لبه های برچسب بلند شود و دیگر نصب نشود. حتی در ناحیه پشت اجاق گاز، برچسب های کاشی به خوبی چسبیده اند و به خاطر حرارت اجاق گاز کنده نمی شوند.

در مورد دید کلی، فکر می کنم این برچسب ها بسیار واقع بینانه به نظر می رسند. در واقع، هر کسی که به خانه ما می آید، فکر می کنند که آنها کاشی هستند و حتی متوجه برچسب ها نشده اند مگر اینکه به آنها گفته باشم یا از زاویه ای بسیار نزدیک به برچسب ها نگاه کرده باشند. شاید در وهله اول انتظار چندانی از این برچسب کاشی نداشتم، اما باید بگویم که واقعاً تحت تاثیر قرار گرفتم.

منبع : https://theottohouse.com

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706