مشخصات فنی چمن مصنوعی ورزشی

مشخصات-فنی-چمن-مصنوعی-ورزشی

با نوین خانه تماس بگیرید. مشخصات فنی چمن مصنوعی ورزشی را برای هر چمن موجود در انبار بصورت دقیق در اختیار شما خواهیم گزاشت.

چمن مصنوعی ورزشی

در زمینه چمن مصنوعی برای مکانهای ورزشی، چمن نوین خانه  به عنوان استاندارد شناخته می شود. کلیه جزئیات اجزای سازنده محصولات، ساخت، نصب و خدمات پس از فروش کاملاً مورد بررسی قرار گرفته اند تا اطمینان حاصل شود که خریدار جدید با چمن مصنوعی شرکت نوین خانه تجربه ای خوب داشته و از نصب چمن مصنوعی این شرکت کاملاً راضی باشد.

فواید چمن مصنوعی ورزشی

چمن های مصنوعی به طور یکسان برای سطوح ورزشی، زمین های بازی، فضاسازی و زمین های مدرسه فواید زیادی را ارائه می دهند. نوین خانه بهترین چمن مصنوعی موجود است که به شما این امکان را می دهد وقت کمتری را صرف نگهداری از چمن خود کرده و زمان بیشتری را برای لذت بردن و استفاده از چمن مصنوعی ورزشی خود اختصاص دهید. چمن مصنوعی به میزان بسیار کمی آب نیاز دارد و سیستم زهکشی آن به گونه ای طراحی شده است که در هوای نامناسب به خروج آب باران کمک کند. علاوه بر نیاز کم این محصول به نگهداری که در طولانی مدت به کاهش هزینه ها کمک خواهد کرد، چمن مصنوعی شرکت نوین خانه مزایای ورزشی فراوانی را برای مدرسه یا نهاد ورزشی شما ارائه می دهد.

سطح هموار چمن مصنوعی ورزشی

با داشتن چمن مصنوعی، هرگز نگران چمنی با سطحی ناهموار یا رشد ناهماهنگ چمن نباشید. قبل از نصب چمن مصنوعی نوین خانه ، افراد متخصص سطح زیرین چمن را برای اطمینان از پایداری، بازرسی و آماده می کنند. پس از اتمام کار مقدماتی، چمن مصنوعی مخصوص ورزشی که انتخاب کرده اید، دقیقاً مطابق با جزییاتی که مشتری خواسته است، نصب خواهد شد. پس از تأیید، درزگیری و اعمال ماده پرکننده صورت می گیرد. امکان دسترسی دائمی مشتریان به سایت ساخت و ساز وجود خواهد داشت تا بتوانند به پاسخ هرگونه سؤال که در طی مراحل نصب چمن برای آنها ایجاد می شود، دست پیدا کنند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : چمن مصنوعی ورزشی تزئینی

مشخصات فنی چمن مصنوعی ورزشی

به طور کلی سیستم چمن نوین خانه از جمله کفپوش پی، چمن و ماده پرکننده انتخاب شده، سطح مطمئن تری را برای ورزشکاران و اعضای نهاد ورزشی فراهم می کند و تجربه بازی ایمن تری را تضمین می کند. همچنین شرکت نوین خانه یک لایه الاستیک پیشرفته (Cushdrain®) ارائه می دهد، که روی پایه سنگ تخلیه با درجه لیزری قرار گرفته است. این لایه الاستیک پیشرفته از اجزای غیر سمی تشکیل شده و باعث افزایش جذب شوک در برخورد با چمن می شود و به این صورت به امنیت کودکان و ورزشکاران شما می افزاید.

به دلیل تفاوت هر نوع ورزش با دیگری، شرکت نوین خانه چندین سیستم چمن مصنوعی ایجاد کرده است تا از وجود بهترین گزینه و استفاده آن اطمینان حاصل کند. نوین خانه با داشتن ارتفاع مختلف پی، شکل بافت، رنگ و گزینه های مختلف ماده پر کننده، قادر به تنظیم سیستمی با اندازه و نیازهای خاص پروژه شما است.

سازنده چمن مصنوعی ورزشی با مشخصات فنی استاندارد

شرکت نوین خانه مفتخر است که تامین کننده ای بی نظیر و با کیفیت بالا در بازار چمن مصنوعی است. علاوه بر توزیع چمن مصنوعی برجسته با توسعه سیستم های منحصر به فرد و خاص، شرکت نوین خانه خدمات آزمایش، تحویل و نصب چمن مصنوعی داخلی را نیز ارائه می کند. رضایت مشتریان و شرکای قبلی نسبت به خدمات برتر پس از فروش نوین خانه و خدمات به مشتریان نسبت به سایر شرکتهای توزیع کننده چمن، گواهی بر برتری در خدمات این شرکت است.

زمین های چمن مصنوعی ورزشی

جوامع، مدارس و اماکن ورزشی در سراسر کشور که در گذشته از زمینهایی با چمن مصنوعی استفاده کرده اند، همواره به دنبال فناوری برتر هستند تا زمین های چمن مصنوعی خود را پیشرفته تر کرده و بهترین و ایمن ترین سطح بازی در بازار را به ورزشکاران و جامعه ارائه دهد. نوین خانه همیشه در آستانه پیشرفت است و با وجود تولیدات فراوان محصولات چمن مصنوعی، دوست دار محیط زیست بوده و در تلاش است تا رد کربن را در محصولاتش کاهش دهد. شرکت نوین خانه اولین شرکت از میان شرکتهای سازنده چمن بود که ایزوسیانات و حلالها را از مراحل نصب چمن خارج کرد. محصولات نوین خانه فاقد فلزات سنگین یا سموم هستند که چمن مصنوعی سازگار با محیط زیست ارائه می دهد.

پس از نصب چمن مصنوعی، نوین خانه با مشتری جدید خود در ارتباط خواهد بود تا اطمینان حاصل کند که از چمن به خوبی مراقبت شده و مطابق نکات لازم از چمن نگهداری می شود.

منبع : http://www.matrix-turf.com

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706