راهنمای خرید روشویی دستشویی

راهنمای-خرید-روشویی-دستشویی

تنها با یک تماس می توانید اطلاعات دقیقی در مورد راهنمای خرید روشویی دستشویی بدست بیاورید. و با راهنمایی ما به سمت خرید روشویی دستشویی بروید.

روشویی ها از اجزاء اصلی سرویس های بهداشتی هستند، بنابراین بهتر است برای انتخاب روشویی مورد نظر خود، وقت کافی بگذارید.

راهنمای خرید روشویی دستشویی

سبک ها، شکل ها و اندازه های مختلف فراوانی برای انتخاب وجود دارد، بنابراین همیشه می توانید روشویی را پیدا کنید که کاملا مناسب سرویس بهداشتی و سلیقه شما باشد. فرقی ندارد که می خواهید روشویی قدیمی خود را تعویض کنید یا مجموعه ای کاملاً جدید بخرید، این راهنما مروری کلی درباره مسائل مربوط به خرید و نصب روشویی خواهد بود.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب روشویی دستشویی

________________________________________________________________

مسائلی که باید در خرید روشویی دستشویی در نظر داشته باشید:

1. اندازه

روشویی ها در طیف وسیعی از شکل ها و اندازه ها تولید می شوند تا متناسب با اتاق های مختلف از جمله اتاق رختکن یا اتاق های دارای سرویس بهداشتی باشند بنابراین بهتر است با در نظر گرفتن نوع سرویس بهداشتی مورد نظر خود و اینکه چند اتاق دارید، خرید خود را شروع کنید.

روشویی های گوشه ای یا روشویی رختکن به گونه ای طراحی شده اند که با استفاده از گوشه ها و برداشتن پایه ها، از فضای این سرویس های بهداشتی کوچکتر نهایت استفاده را داشته باشند.

برای سرویس های بهداشتی بزرگتر می توانید طیف وسیعی از سبک های دیگر روشویی مانند روشویی پایه دار کلاسیک، یا روشویی کابینت دار را انتخاب کنید تا ظاهری مدرن تر و جذاب تر ایجاد کنید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب روشویی کابینتی

راهنمای-خرید-روشویی-دستشویی

با استفاده از روشویی گوشه ای می توانید از فضاهای کوچک در سرویس های بهداشتی خود نهایت استفاده را داشته باشید.

2. نصب

روشویی های مختلف بسته به نوع طراحی، به روش های متفاوتی مانند نصب بر روی دیوار یا روی کابینت نصب می شوند. به عنوان مثال یک روشویی کابینت دار را نمی توان به دیوار نصب کرد، بنابراین همیشه بررسی کنید تا مطمئن شوید که روشویی شما به سبک مورد نظرتان نصب شود.

لینک پیشنهادی نوین خانه : رفع نشتی لوله آب

همچنین باید بدانید که چه نوع سیستم تخلیه ای نیاز خواهید داشت، زیرا معمولاً خودتان باید آن را تهیه کنید. با چک کردن برگه مشخصات کامل هر یک از محصولات روشویی دستشویی ما می توانید متوجه شوید که به چه نوع سیستمی نیاز دارید.

3. شیر آب

انتخاب شیر آب برای یک روشویی، واقعاً به همان اندازه انتخاب خود روشویی اهمیت دارد. شما به شیر آبی نیاز دارید که با سبک روشویی و سرویس بهداشتی شما مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال برخی از روشویی ها فقط دارای یک سوراخ شیر مرکزی هستند بنابراین به شیر میکسر نیاز خواهید داشت، در حالی که برخی دیگر دارای دو شیر آب گرم و سرد مجزا هستند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب شیر اهرمی

راهنمای-خرید-روشویی-دستشویی

_______________________________________________________________

انواع روشویی برای راهنمای خرید روشویی دستشویی

روشویی پایه کامل

این روشویی کلاسیک روشویی است که بیشتر مردم هنگام تصور یک سرویس بهداشتی به آن فکر می کنند. روشویی های پایه دار در سبک های مختلفی (سنتی یا مدرن) در بازار موجود است و تقریباً مناسب هر سرویس بهداشتی است. اگرچه به نظر می رسد که روشویی کاملاً توسط پایه پشتیبانی می شود، در واقع روی دیوار نصب شده است و پایه عمدتا برای پوشش نمای ناخوشایند لوله ها قرار داده شده است.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب سرویس بهداشتی فرنگی

راهنمای-خرید-روشویی-دستشویی

روشویی نیم پایه

روشویی نیم پایه به صورت کاملاً دیواری نصب می شود زیرا پایه همانطور که از نام آن پیداست، تنها نیمی از اندازه یک پایه کامل است و فقط برای پوشش لوله ها در زیر روشویی به کار می رود. این بدان معنی است که این نوع روشویی می تواند بدون گرفتن فضای کف در سرویس بهداشتی شما، ظرافت یک روشویی دستشویی پایه دار را برای شما فراهم کند.

راهنمای-خرید-روشویی-دستشویی

روشویی دیواری

این سبک روشویی روی دیوار ثابت است و چیزی لوله های زیر آن را نمی پوشاند. به همین دلیل است که بیشتر مردم لوله زانویی تزئینی را انتخاب می کنند که به گونه ای زیباتر به نظر می رسند. روشویی های دستشویی دیواری غالباً ظاهری مدرن تر از روشویی سنتی پایه دار ایجاد می کنند.

راهنمای-خرید-روشویی-دستشویی

روشویی لبه برجسته

یک روشویی لبه برجسته تا حدی بر روی میز یا پیشخوان قرار دارد، به گونه ای که فقط لبه یا قسمت جلویی روشویی قابل مشاهده است. این بدان معنی است که لوله ها نیز در زیر آن پنهان شده اند.

راهنمای-خرید-روشویی-دستشویی

روشویی کاسه ای

این نوع روشویی بر روی کابینت یا پیشخوان قرار می گیرد بنابراین تقریباً به نظر می رسد که کاسه جداگانه ای است که می توان آن را برداشت و جابجا کرد. این نوع روشویی می تواند ظاهری بسیار مدرن و مجلل ایجاد کند و متناسب با انواع سرویس های بهداشتی خواهد بود.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب روشویی کاسه ای

راهنمای-خرید-روشویی-دستشویی

سینک بدون لبه (زیر سنگی)

نوع دیگری از روشویی که تقریباً سنتی و بسیار مرسوم است، روشویی زیر سنگی است که معمولاً به عنوان بخشی از کابینت های سرویس بهداشتی است. به جای قرار گرفتن در روی پیشخوان، روشویی زیر سنگی در قسمت زیرین سنگ قرار می گیرد و این تلفیق و همسطح بودن روشویی و سنگ، جلوه زیبایی ایجاد می کند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب روشویی سنگی

انتخاب روشویی های زیر سنگی به عنوان روشویی ظرفشویی آشپزخانه بسیار متداول است و می توانید با خواندن راهنمای خرید روشویی دستشویی ما اطلاعات بیشتری در مورد این موارد کسب کنید.

راهنمای-خرید-روشویی-دستشویی