دیوار چمن مصنوعی

دیوار چمن مصنوعی

آیا تاکنون به نصب چمن مصنوعی در خانه خود فکر کرده اید؟ یا به فکر دیوار چمن مصنوعی در خانه بوده اید؟ یا بفکر نصب چمن مصنوعی دیواری بوده اید؟ چمن مصنوعی با ایجاد نمایی مشترک در استادیوم های فوتبال و زمینهای گلف مینیاتوری، راه خود را به خانه ها و دفاتر باز کرده است.

اما استفاده از آنها فقط به کف محدود نمی شود و یکی از ترندهای نوظهور در دکوراسیون منزل و محل کار، تزیین دیوار با چمن مصنوعی است. بنابراین اگر می خواهید جزو نفرات اولی باشید که این ترند را بکار می گیرند و دیوارهای چمن مصنوعی را به عنوان اصلی در طراحی داخلی خود قرار می دهند، از کجا باید شروع کنید؟ این راهنما همه چیزهایی را که باید بدانید در اختیار شما قرار می دهد و می توانید خودتان اینکار را انجام دهید و با ساخت دیواری از چمن مصنوعی توجه همگان را جلب کنید.

چرا دیوار چمن مصنوعی؟

ایده آویزان کردن فرشهای چمن مصنوعی بر روی دیوار ممکن است برای بعضی از افراد غیر معمول به نظر برسد. با این حال، چمن مصنوعی می تواند اکسسوری عالی برای بسیاری باشد. شاید شما جزء طرفدارانی هستید که می خواهید زیرزمین خود یا هرجایی که ورزش مورد علاقه خود را تماشا می کنید، به یک ورزشگاه تبدیل کنید. شاید شما عاشق طبیعت باشید و می خواهید با ایجاد دیواری سبز که به نگهداری نیازی ندارد، قسمتی از فضای بیرون را به خانه خود بیاورید. یا ممکن است شما فردی باشید که به دنبال این باشید که خانه خود را با چیزی غیرمنتظره جلوه دهد.

دیوار چمن مصنوعی

روش های دیوار چمن مصنوعی

روش های زیادی برای ترکیب این ویژگی در خانه وجود دارد. اما استفاده از دیوارهای چمن مصنوعی محدود به خانه ها نمی شود. آنها همچنین مناسب دفاتر کار یا هر تجارت دیگری هستند. آیا از دیدن دیوارهای سفید ساده خسته شده اید؟ دیوار چمن مصنوعی، جلوه ای از رنگ سبز روشن در محیط کار شما اضافه خواهد کرد تا شرایط را تغییر دهد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب چمن مصنوعی روی دیوار

مزایای دیوار چمن مصنوعی

هنوز قانع نشده اید؟ بنابراین مزایای سلامتی داشتن یک پنل چمن مصنوعی بر روی دیوار را در نظر بگیرید. از نظر هر فردی، رنگ سبز دارای خاصیت آرامش بخشی است و می تواند حس تازگی را به همراه آورد. هنگامی که چمن مصنوعی به شکل چمن واقعی ارائه می شود، می تواند حس نیرو بخشی طبیعت را فراهم کند. به همین ترتیب، این روش مناسبی برای داشتن اتاقی آرامش بخش در خانه یا ایجاد یک محل کار با بهره وری بیشتر است.

آیا به چمن مصنوعی نیاز دارید؟

در مورد فرشهای چمن مصنوعی داخلی و فضای باز ما حتماً مطالعه کنید و مکانهای مختلف این فرشها و همچنین دستورالعمل های نحوه نصب چمن مصنوعی را در ادامه بخوانید.

دیوار چمن مصنوعی را در چه جایی استفاده کنم؟

اگر شما ایده استفاده از چمن مصنوعی را در سر دارید، مرحله بعدی این است که تعیین کنید یک دیوار با چمن مصنوعی در چه محلی از خانه یا محل کار شما و چگونگی نصب چمن مصنوعی شود. درست است که ایده ها فقط به تخیل ما محدود می شوند، بنابراین در اینجا چند مفهوم برای شروع کار ارائه می کنیم.

اتاق کودکان

چه در اتاق خوابها یا اتاقهای بازی آنها، یک دیوار با چمن فضایی سرگرم کننده و سه بعدی به اتاق هر کودک اضافه می کند. اگر کودکی علاقه مند به ورزش دارید، یک دیوار با چمن مصنوعی راهی فوق العاده برای ورود ورزش مورد علاقه او به خانه است.

قدم بعدی استفاده از رنگ سفید برای ایجاد خطوط فوتبال یا زمین فوتبال است، یا می توانید با پوستر بازیکنان موردعلاقه یا تیم های مورد علاقه خود تابلویی ایجاد کنید. همچنین دیوار با چمن مصنوعی می تواند مکمل مناسبی برای ایجاد جنگل، طبیعت یا اتاقی با تم حیوانات باشد. با آویزهای دیواری از حیوانات و گیاهان اتاق را تزئین کنید و فضای بازی مناسبی برای کاشفان کوچک خود بسازید.

دیوار چمن مصنوعی

اتاق بازی

این فقط کودکان نیستند که از اضافه شدن دیوار چمن مصنوعی در خانه قدردانی می کنند. بزرگسالان نیز به همان اندازه خوشحال خواهند بود. به عنوان مثال، دیوار چمن مصنوعی می تواند جزیی از طبیعت در یک زیرزمین یا اتاق بازی باشد. پینگ پنگ، بیلیارد، فوتبال دستی یا هر بازی دیگری، دیوار چمن مصنوعی باعث ایجاد جوی برای سرگرمی و رقابت دوستانه خواهد شد.

برای طرفداران ورزش در بزرگسالان، دیوار چمن در پشت تلویزیون می تواند هنگام تماشای بازی باعث شود احساس کنید که در زمین بازی هستید و خانه خود را به مکان تجمع تبدیل کنید تا از تشویق تیم های مورد علاقه خود لذت ببرید.

سبک باشکوه

گذشته از سرگرمی و بازی ها، قرار دادن چمن مصنوعی روی دیوار می تواند به طور شگفت انگیزی هر اتاقی از خانه را، خواه با افزودن بعد دیگری به اتاق با طرح رنگ سبز یا هماهنگی با دکوراسیون موجود (مانند گل یا اتاقی با تم اسب سواری) با سبکی خاص تزیین کند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : اجرای چمن مصنوعی

دیوار چمن مصنوعی در اتاق خواب یا اتاق کار در خانه می تواند توجه زیادی را به خود جلب کند، به خصوص وقتی که از پنجره ای به درختان یا چمن های واقعی نگاه می کند. و فکر نکنید که حتماً باید یک دیوار کامل را بپوشانید. برای ایجاد یک سری از پانل ها یا طرح های هندسی می توان چمن مصنوعی را به هر اندازه برش داد.

فضای اداری

گذشته از خانه، دیوارهای چمن مصنوعی می توانند عنصری مؤثر در طراحی محیط کار باشند. شما می توانید در قسمت پذیرش چمن مصنوعی را روی دیوار نصب کرده و آرم شرکت را روی آن بچسبانید تا استقبالی خاص و به یاد ماندنی برای مشتریان ایجاد کنید.

از طرفی می تواند دکوری عالی برای اتاق استراحت باشد و فضایی سرگرم کننده برای کارمندان فراهم کند. از آنجا که رنگ سبز برای رهایی از استرس و سلامتی مناسب است، چمن مصنوعی می تواند بخشی اساسی از دکوراسیون در سراسر دفتر برای داشتن تیمی سالم و مفید باشد.

در کافه ها و رستوران ها

چمن مصنوعی همچنین می تواند در کافه یا رستوران، به ویژه آنهایی که دارای مناطق بازی هستند، موثر باشد. نه تنها دیوارهای پوشیده از چمن به دکوراسیون افزوده می شوند، بلکه می تواند از دیوارها در برابر ضربه های دارت یا چوب نشانه بیلیارد محافظت کند.

علاوه بر این، یک دیوار چمن مصنوعی می تواند ویژگی سرگرم کننده ای در هنگام خوردن وعده ی غذایی در کنار خانواده باشد یا در رستورانهایی با منوی ارگانیک یا گیاهخواری، حس طبیعی و سلامت بودن را برای رستوران به ارمغان بیاورد.

در مدارس

دیوارهای چمن مصنوعی می توانند ایده خوبی در مدارس باشند تا تجربه کلاس را تقویت کنند. آنها سطحی لمسی برای دستهای کنجکاو فراهم می کنند و نیز ثابت شده است که رنگ سبز برای یادگیری مفید است. دیواری از چمن مصنوعی همچنین می تواند زمینه ای جالب برای نمایش انواع پروژه های هنری و صنایع دستی فراهم کند.

منبع : https://shop.wellwoven.com