دیوارپوش فومی برای آشپزخانه

دیوارپوش-فومی-پشت-چسبدار-سه-بعدی

در نوین خانه می توانید طرح های بسیار متنوعی از دیوارپوش فومی برای آشپزخانه را ببینید، با قیمتی مناسب و کیفیتی بی نظیر دیوارپوش های فومی ما که مناسب آشپزخانه هستند را تهیه کنید.

دیوارپوش فومی برای آشپزخانه

دوست دارید در خانه خود دیواری با نمای آجری فوق العاده داشته باشید؟ نگران نباشید! با استفاده از دیوارپوش های فومی و پانل های برچسب کاشی ما، می توانید به راحتی ظاهر کلاسیک یک دیوار آجری را بدون نیاز با آجر و کثیفی سیمان در خانه خود ایجاد کنید. تنها کافی است از مجموعه جدید دیوارپوش های ما دیدن کرده و دکوراسیون منزل خود را از این رو به آن رو کنید!

برای نصب این محصول نیازی به نصاب حرفه ای ندارید. دیوارپوش فومی برای آشپزخانه دلخواه خود را انتخاب و خریداری کنید. حال تمام کاری که باید انجام دهید این است که روکش قسمت برچسبی را جدا کرده و آن را روی محل مورد نظر خود بچسبانید. جالب است که بدانید این دیوارپوش های فومی علاوه زیبایی، عایق صدا و دما نیز هستند.

دیوارپوش-فومی-پشت-چسبدار-سه-بعدی
دیوارپوش-فومی-پشت-چسبدار-سه-بعدی

می دانیم که تغییرات قابل توجه معمولاً پرهزینه و وقت گیر است. اما با استفاده از دیوارپوش های فومی نوین خانه می توانید دکوراسیون خانه خود را در کمتر از نیم ساعت تغییر دهید. می توان از این دیوارپوش فومی برای آشپزخانه، دیوارهای پذیرایی ، اتاق خواب و سرویس بهداشتی به استثناء حمام استفاده کرد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : دیوارپوش فومی طرح آجر

چند پانل دیوارپوش فومی برای آشپزخانه باید سفارش دهم؟

برای پوشش منطقه مورد نظر خود در آشپزخانه با دیوارپوش به اندازه های دقیق نیاز دارید. اندازه گیری را با ضرب ارتفاع در عرض دیوار و سپس تقسیم بر مساحت یک پانل شروع کنید. در بعضی از دیوارها مانند دیوار های سرویس بهداشتی اغلب نیمی از دیوار نیاز به دیوارپوش دارد. برای تخمین اندازه دقیق، همیشه از بالاترین نقطه نصب اندازه گیری کنید.

دیوارپوش-فومی-پشت-چسبدار-سه-بعدی
دیوارپوش-فومی-پشت-چسبدار-سه-بعدی

از کجا می توانم دیوارپوش فومی برای آشپزخانه که پشت برچسبدار باشد، سفارش دهم؟

امروزه فروشگاه هایی اینترنتی فراوانی برای تهیه انواع کاغذ دیواری و دیوارپوش فومی در دسترس است. می توانید طرح های متنوع دیوارپوش را ببینید و علاوه بر انتخاب طرح مورد نظر خود قیمت ها را نیز مقایسه کنید. می توانید در نوین خانه دکوراسیون منحصر به خود و طرح های فوق العاده دیوارپوش فومی برای آشپزخانه با قیمت بسیار مناسب را پیدا کنید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : دیوارپوش فومی پشت چسبدار

دیوارپوش-فومی-پشت-چسبدار-سه-بعدی
دیوارپوش-فومی-پشت-چسبدار-سه-بعدی

آیا این دیوارپوش های فومی مناسب آشپزخانه ضد آب هستند؟

یکی از سوال برانگیزترین ویژگی ها برای مشتریان، ضد آب بودن یا نبودن این دیوارپوش ها است و اینکه آیا می توان از این دیوارپوش ها در شرایطی که به طور منظم در معرض آب قرار دارد، استفاده کرد یا نه. به طراحی ساختار دیوارپوش فومی توجه کنید. طراحی سلول بسته (closed cell design) ضد آب است، در حالی که طراحی سلول باز (open cell design) اینگونه نیست. یک راه برای تشخیص تفاوت بین این دو نوع دیوارپوش فومی، توجه به استحکام مواد آن است. دیوارپوش سلول بسته دارای بافت بسیار سفت تری نسبت به دیوارپوش سلول باز است.

چگونه می توان دیوارپوش فومی را تمیز کرد؟

دیوارپوش های فومی با انواع چربی زداها تمیز می شوند (بسیار حیاتی برای نصب در آشپزخانه) و اگر زیاد چرب یا کثیف نباشند، برای درخشش مجدد آن فقط از اسفنج آغشته به یک محصول تمیز کننده خانگی ملایم و غیر ساینده مانند صابون یا شیشه پاک کن استفاده کنید.