نصب حفاظ پنجره, طریقه نصب حفاظ استیل پنجره

نصب حفاظ پنجره, نصب حفاظ استیل

با یک تماس نصب حفاظ پنجره را انجام دهید. طریقه نصب حفاظ استیل پنجره را یاد بگیرید. بهترین کیفیت وکمترین هزینه بازار را از صفر تا 100 انجام دهید.

در این صفحه به شما در مورد چگونگی نصب حفاظ و طریقه نصب حفاظ استیل پنجره به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

چرا نصب حفاظ پنجره را به نوین خانه بسپاریم؟

نوین خانه حفاظ شما را آنطور که کی خواهید برای شما می سازد، نوین خانه به دلیل اینکه حفاظ های خود را در کارخانه با وسایل مکانیزه می سازد، توانایی ساخت به تعداد بسیار بالا را در خط تولید خود داراست و به همین دلیل سفارش شما به سرعت آماده می شود.

به دلیل اینکه حفاظ از پیش ساخته به تعداد بسیار محدودی در نوین خانه داریم، سفارش شما را برای شما می سازیم این به آن معناست که شما می توانید حفاظ سفارشی را با نوین خانه داشته باشید.

حفاظ سفارشی به این معنا است که شما می توانید طرح خود را برای ما ارسال کنید، رنگ را انتخاب کنید، هر چیزی که شما بخواهید را برای شما می سازیم.

ویژگی های نوین خانه برای خرید حفاظ پنجره

مهمترین دلیل اینکه شما می توانید نوین خانه را در اولویت برای این کار انتخاب کنید سفارشی ساختن پروژه شماست. علاوه بر این ها سرعت عمل در ساخت و نصب دلیل مهم دیگری است که می توانید بر اساس آن ما را انتخاب کنید.

ما استاندارد های بالایی را در این کار رعایت می کنیم، با حفاظ نوین خانه شما می توانید اطمینان داشته باشید که دزدی از درب یا پنجره ای که ما برای شما حفاظ ساخته ایم اصلا امکان پذیر نخواهد بود.

اما مهم ترین ویژگی ما از دید شما قیمت ارزانتر نسبت به باقی رقبا می باشد. امروزه اکثر خدمات اینترنتی به صورت واسطه ای می باشد یعنی شما محصول دست اول دریافت نمی کنید و اگر خوش شانس باشید فقط یک واسطه بر سر راه شما قرار می گیرد که درصدی قیمت را بالا می برد.

نوین خانه به صورت مستقیم محصول را به شما می رساند بنابراین حفاظ های نوین خانه محصول دست اول به حساب می آیند و واسطه ای بین شما و تولید کننده وجود ندارد چرا که نوین خانه تولید کننده می باشد.

نصب حفاظ پنجره

نصب حفاظ پنجره

یکی از موثرترین ابزارها برای جلوگیری از ورود سارقین، نصب حفاظ برای پنجره های خانه است. از آنجا که حفاظ ها از ورود مزاحمان ناخواسته جلوگیری می کنند، می توانند به صاحب خانه در کاهش هزینه حق بیمه نیز کمک کنند. این حفاظ ها در انواع سبک ها و رنگ ها موجود هستند و می توانید رنگ و طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. نصب حفاظ پنجره کار چندان دشواری نیست و اگر خودتان کار نصب را انجام دهید، می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

مرحله 1 – انتخاب حفاظ پنجره

برای خرید حفاظ می توانید به مغازه تراشکاری مراجعه کنید و حفاظ سفارشی مناسب پنجره تان را تهیه کنید. به طور کلی این نوع حفاظ از فولاد یا آهن ساخته می شود و بسیار ایمن است. تنها نکته منفی قیمت بالای آنها است. از سوی دیگر برخی از ابزار فروشی های بزرگ حفاظ های قابل تنظیم دارند. ممکن است از قدرت و امنیت بالایی برخوردار نباشند اما مقرون به صرفه تر هستند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : حفاظ پنجره ساختمان

همچنین می توانید حفاظ هایی را انتخاب کنید که بتوان آنها را از داخل خانه قفل یا باز کرد و یا از پنجره جدا کرد. چندین نمونه از حفاظ پنجره با این ویژگی موجود است. اما اگر می خواهید حفاظ هایتان سفارشی ساخته شود میتوانید از تراشکار بخواهید تا حفاظتان را با در نظر گرفتن این ویژگی بسازد. برای این کار نوین خانه در خدمت شماست.

مرحله 2 – اندازه گیری پنجره

دهانه پنجره هایی را که می خواهید حفاظ روی آن نصب کنید اندازه بگیرید. بعد حفاظ را در بالای پنجره قرار دهید و جایی را که پیچ های اتصال قرار می گیرند، علامت بزنید.

مرحله 3 – سوراخ کردن محل های علامت زده شده

اکنون باید سوراخ های موجود در قاب پنجره را که علامت زده اید، سوراخ کنید. مطمئن شوید که حفاظ ها با قاب پنجره همسو باشند.

مرحله 4 – نصب حفاظ پنجره

حفاظ را در بالای قاب پنجره قرار دهید. سپس پیچ های پایه بلند (یا پیچ های اتصال) را در قاب پنجره پیچ کنید. همیشه اطمینان حاصل کنید که پیچ ها از پنجره عبور می کنند و به قاب پنجره می روند (نه فقط پوشش قاب پنجره).

این فرایند را برای پنجره های دیگر تکرار کنید.

نکات و هشدارها

حفاظها نه تنها سارقین را از خانه دور نگه می دارند، بلکه می تواند مانع خروج افراد داخل خانه نیز بشوند. به همین دلیل شما باید اطمینان حاصل کنید که حفاظ های شما به راحتی از داخل باز می شوند که در شرایط اضطراری بسیار مهم است.

هرگز نباید روی پنجره های اتاق كودك حفاظ نصب کرد مگر اینکه در صورت آتش سوزی و مسدود شدن درب ورودی اتاق، راه خروج دیگری وجود داشته باشد.

طریقه نصب حفاظ استیل پنجره

معمولا نصب حفاظ استیل پنجره بر روی چارچوب از بیرون صورت می پذیرد. اما در بعضی مواقع ممکن است امکان قرار دادن و یا سوراخ کردن چارچوب وجود نداشته باشد و یا حتی ممکن است که با توجه به نوع پنجره استفاده شده قرار دادن محافظ استیل بر روی چارچوب آن امکان پذیر نباشد بنابراین باید محافظ استیل را بر روی دیوار قرار کرد.

با توجه به توضیحات بالا معمولا دو نوع نصب برای محافظ استیل در نظر گرفته می شود. اولی قرار دادن محافظ استیل بر روی چارچوب است که بعد از تراز کردن محافظ باید سوراخ های مورد نظر برای نصب حفاظ پنجره را با دریل بوجود بیاوریم و سپس با استفاده از پیچ های امنیتی محافظ استیل را بر روی چارچوب قرار دهیم.

نوع دوم برای نصب حفاظ استیل پیچ کردن محافظ بر روی دیوار می باشد که باید از سرمته مناسب برای آجر و با سیمان و سنگ استفاده کنید. تنها نکته متفاوت در دو نوع نصب حفاظ استیل پنجره چگونگی بوجود آوردن سوراخ پیچ های امنیتی می باشد.

این نکته را در نظر داشته باشید که اکثر مواقع برای نصب حفاظ استیل پنجره به جوشکاری نیز نیاز پیدا خواهید کرد که برای فرار از خانه در مواقع ضروری بسیار اشتباه می باشد و نوع محافظ استیلی که خریداری می کنید باید استانداردهای امنیتی موجود را رعایت کند و تا حد امکان به جوشکاری نیاز نداشته باشد.

در بالا توضیحات مختصری در مورد طریقه نصب محافظ استیل پنجره برای شما قرار دادیم. برای اطلاعات دقیقتر در مورد نصب حفاظ پنجره از هر نوعی به مقالات مرتبط مراجعه کنید.

شاید صفحه نحوه نصب حفاظ پنجره در تهران نیز به شما کمک کند. و همینطور می توانید راهنمای مستاجر برای نصب حفاظ پنجره را مطالعه کنید تا از حقوق خود اگر مستاجر هستید آگاه شوید.

حفاظ پنجره چگونه نصب می شود؟

در تیم نوین خانه وقتی شما برای نصب حفاظ پنجره تماس میگیرید! به شما توضیح داده می شود که چگونه اندازه گیری حدودی را برای ساخت حفاظ پنجره انجام دهید! این کاربه ما کمک می کند تا هزینه حدودی محافظ را برای شما برآورد کنیم.

نتیجه هزینه حدودی خدمت شما با تمام جزئیات اعلام می شود! و اگر شما هزینه را تایید نمایید تیم نوین خانه برای اندازه گیری دقیق به مکان شما ارسال می شوند! بعد از اندازه گیری دقیق فاکتور رسمی شرکت نوین خانه را برای شما ارسال می کنیم.

حدود دو روز کاری ساخت محافظ پنجره شما زمان می برد! البته بسته به تعداد و ابعاد این زمان متغییر خواهد بود! و سپس تیم نوین خانه برای نصب محافظ پنچره شما اعزام می شود! و بعد از قرار دادن محافظ و جوشکاری های لازم محافظ شما نصب خواهد شد.

نصب حفاظ پنجره جوشکاری

بعد از ساخت حفاظ درخواستی شما توسط تیم نوین خانه! و حمل حفاظ شما به محل بسته به طبقه ای که قرار است! حفاظ نصب کنید تفاوت هایی برای نصب بوجود می آید! اگر خانه شما در طبقه همکف ساختمان باشد کار سختی برای قرار دادن حفاظ در جایگاه مناسب نخواهید داشت! اما اگر خانه شما در طبقات بالایی باشد چالش بالابردن حفاظ برای شما وجود خواهد داشت! که به دو صورت می توانید این چالش را انجام دهید.

حالت اول اگر راه پله ساختمان شما بزرگ باشد! و بتوانید حفاظ را به طبقات بالایی منتقل کنید! و از پنجره به بیرون ببرید مشکلی وجود نخواهد داشت! اما اگر این امکان برای شما وجود نداشته باشد! باید با استفاده از طناب حفاظ را به طبقات بالایی منتقل کنید! اگر امکان این مورد هم برای شما موجود نباشد! چاره وجود نخواهد داشت بغیر از اینکه حفاظ را به دو قسمت تقسیم کنید.

این کار را باید با استفاده از اره سنگ فرز انجام دهید! و در نهایت وقتی که حفاظ به جایگاه اصلی خود می رسد! دوباره باید دو تکه بهم جوش داده شوند! و اگر حفاظ شما رنگ شده بوده باشد باید جای جوشکاری دوباره با اسپری رنگ، رنگ کاری شود.

نصب محافظ پنجره, نصب محافظ استیل پنجره

کار نصب حفاظ پنجره خود را از اندازه گیری برای ساخت تا ساخت محافظ! و نصب محافظ را با نوین خانه انجام دهید. بهترین کیفیت با کمترین هزینه در بازار تهران

در زیر نمونه های حفاظ پنجره ساخته شده توسط شرکت نوین خانه را می توانید مشاهده کنید :

1-ویژگی های حفاظ استیل
2-نرده استیل
3-پله استیل
با توجه به اینکه در اماکن مسکونی ، اداری ، تجاری و غیره نیاز به فراهم نمودن امنیت! به وجود آمد یکی از راهکارها نصب حفاظ پنجره ها ارائه شد! که علاوه بر وظیفه اصلی یعنی برقراری امنیت به زیبایی خانه نیز می افزود.

1- ویژگی های حفاظ استیل

زیبایی این حفاظ ها و هم چنین دوام و عدم نیاز به نگهداری سالیانه! از مزیت های حفاظ درب و پنجره استیل می باشد.
این نوع حفاظ درعین حال که در طرح های زیبا و متنوعی موجود است! بدون اینکه مورد زنگ زدن قرار بگیرد به کار می رود.

نصب حفاظ پنجره, نصب حفاظ استیل

لینک پیشنهادی نوین خانه : تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره بدون تخریب

2- نرده استیل 

این نرده ها جهت ایمنی افراد در راه پله ها مورد استفاده قرار می گیرد! که با توجه اهمیت زیبایی در دکوراسیون داخلی جایگزین مصالح قدیمی شده است! طرح های متفاوت و متنوعی وجود دارد که می توانید از گزینه شیشه نیز در کنار استیل بهره ببرید.

نصب حفاظ پنجره, نصب حفاظ استیل

3-پله استیل 

پله های استیل نیز مانند حفاظ و نرده های استیل! در برخی از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد! زیبایی منحصر به فرد در کنار استحکام و دوام آن گزینه مناسبی را برای شما فراهم خواهد آورد.

نصب حفاظ پنجره, نصب حفاظ استیل

در این زمینه می توانید! بر روی کارشناسان حرفه ای نوین خانه حساب ویژه ای باز کنید! فارغ از اینکه پروژه شما بزرگ باشد! یا کوچک تمامی مراحل لازم با مهارت وتجربه کافی برای شما انجام خواهد شد.

ما به خانه شما آمده و موارد متعددی که به راحتی و امنیت منزل شما می افزاید! را انجام خواهیم داد. در زیر بخشی از این فعالیت ها را مشاهده می نمایید :

  نصب گارد و حفاظ ها

  عریض تر نمودن راهروها

  اضافه نمودن حفاظ بیشتر در حمام

  نصب دوش های دستی جدید

  تقویت و تنظیم روشنایی در بخشهای مختلف

  جایگزین نمودن کابینت ها و دستگیره های در

  تعویض و تعمیر سوییچ ها و کلید و پریزها

 برای سفارش کار می توانید فرم آنلاین ما را پرکنید و یا اینکه با شماره 09306887871-  تماس حاصل نمایید.

با نوین خانه تماس بگیرید.

برای آشنایی بیشتر در این خصوص می توانید از طریق شماره  09306887871  تماس حاصل نمایید.

موضوع: حفاظ پنجره | حفاظ پنجره ساختمان

مقالات مرتبط با نصب محافظ پنجره