حفاظ پنجره مدرن

حفاظ پنجره مدرن

این صفحه توضیحاتی برای حفاظ پنجره مدرن را به شما می دهد که با دانستن آنها شما می توانید حفاظ پنجره ای مدرن برای خانه مدرن خود داشته باشید

موضوع: حفاظ پنجره | حفاظ پنجره ساختمان

طرح های مختلف حفاظ پنجره مدرن کمک می کند تا با روشی بسیار تازه و همچنین خارق العاده امنیت خانه هایمان را تقویت کرده و با استفاده از سبک های مدرن، تطبیق پذیر و متنوع، شیوه ای بسیار شیک و پیشرفته در خانه های خود ارائه دهیم. با توجه به در دسترس بودن طیف وسیعی از طرح ها برای حفاظ های پنجره می توانیم هر نوع طراحی را طبق دکوراسیون داخلی و محیط خانه خود انتخاب کنیم. لازم نیست که به سبکهای سنتی و عمومی محدود شویم. به دلیل در دسترس بودن طیف گسترده ای از طرح ها، همیشه می توانیم از یک الگوی معمولی و یا یک الگوی پیچیده برای تقویت نمای کلی خانه خود انتخاب کنیم.

لینک پیشنهادی نوین خانه : انواع مدل حفاظ پنجره دوجداره

حفاظ پنجره مدرن

مهمترین مزیت تنوع طرح های حفاظ پنجره مدرن

مهمترین مزیت در دسترس بودن طرح های بسیار زیاد این است که می توانیم مناسب ترین طرح حفاظ پنجره را برای خانه خود را انتخاب کنیم. صرف نظر از اینکه خانه ما ایرانی، سنتی یا حتی فوق مدرن است، همیشه می توانیم حفاظی با طرحی مناسب خانه خود داشته باشیم. همیشه می توانیم از میان سبک های مختلف تزئینی یا حتی ساده از طرحی استفاده کنیم که ظاهر خانه مان را زیباتر کرده یا حتی خانه خود را مطابق با محیط اطراف آن ترکیب کنیم.

حفاظ پنجره مدرن

مهمترین نقش حفاظ پنجره مدرن

جدا از ظاهر یک طرح، حفاظ های پنجره نیز نقش مهمی در محافظت از خانه در برابر ورود سارقین دارند. همیشه می توانیم طراحی حفاظ پنجره مدرن را طبق نیاز خود در تعداد زیادی از طرح ها و سبک ها سفارشی سازی کنیم و حتی طراحی های رنگی نیز موجود هستند.

می توانیم الگوی از پیش ساخته شده ای را متناسب با خانه خود انتخاب کنیم. همچنین می توانیم الگوهای زیبایی شناسی مانند نقوش گل، الگوهای قلب شکل، الگوهای دایره ای و حتی الگوهای درهم تنیده را انتخاب کنیم. نقوش درهم تنیده و گل نشانگر رویکرد سنتی در خانه است در حالی که الگوهای قلب شکل با محیط باغ خانه مطابقت دارد. اگر می خواهیم نمای ساده ای داشته باشیم، می توانیم از الگوی الماس یا حتی طرحی مستطیلی استفاده کنیم که بسیار ظریف به نظر می رسد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : حفاظ استیل پنجره | انواع

حفاظ پنجره مدرن

همچنین این حفاظ ها از مواد متفاوتی ساخته می شوند که ما چدن، آهن، فولاد یا حتی آلومینیوم را انتخاب می کنیم. تمام این مواد در رنگ ها، شکل ها و سبک های مختلفی ارائه می شوند. صرف نظر از اینکه طراحی آنتیک را انتخاب کنیم یا طراحی مدرن، حفاظ های پنجره همیشه می توانند طبق سبک و سلیقه ما سفارشی سازی شوند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : حفاظ آهنی پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره مدرن | سفارشی

تولید کنندگان نوین خانه حفاظ خروج اضطراری برای هنگام آتش سوزی را تولید کرده اند که با محصولات مصرفی استاندارد کمیسیون ایمنی مطابقت دارد یا حتی بهتر از آن است. از جمله این شرط که کلیه حفاظ های پنجره مدرن دارای سیستم رهاسازی سریع هستند که بدون استفاده از قفل، کلید یا ابزار از داخل خانه قابل دسترسی هستند.

حفاظ پنجره سفارشی نوین خانه

مشتریان ما همگی نگرانی های مشترکی در مورد حفاظ های پنجره های فرفورژه دارند که به آنها حفاظ های ضد سرقت نیز گفته می شود. مشتری های ما نمی خواهند خانه آنها مانند زندان به نظر برسد و نمی خواهند در صورت وقوع آتش سوزی در داخل خانه گیر کنند. ما سیستم حفاظ پنجره ای مدرن را فراهم کرده ایم که این شرایط را برآورده می کند و مانند توری پشه در قسمت بیرون پنجره به نظر می رسد. همچنین می توانیم با مکانیسم های رهاسازی سریع حفاظ های ضد سرقت استاندارد تهیه کنیم. برای هر گونه سؤال یا پیشنهاد در مورد محافظ های پنجره نوین خانه یا حفاظ های پنجره مدرن استاندارد با انتشار سریع لطفا با ما تماس بگیرید.

نوین خانه حفاظ های پنجره مدرن سفارشی سازی شده برای مطابقت با سبک، تم و دوره خانه شما می سازد. حفاظ هایی که بعضی اوقات حفاظ های ” ضد سرقت ” نامیده می شوند می توانند ایمنی و امنیت خانواده شما را تقویت کنند.

سفارش حفاظ های پنجره نوین خانه

محافظ های پنجره ساخته نوین خانه می توانند گستره ای از حفاظ های ساده تا طرح های هنری فلزی زیبا را در بر بگیرد. همچنین می توانید طرح  مورد نظر خود را برای ساخت ارسال کنید.

برای باز کردن قفل محافظ در پنجره از داخل خانه یا محل کار، دستگیره های رهاسازی سریع در دسترس هستند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : حفاظ پنجره از داخل

اگر کلیه حفاظ ها برای خانه شما سفارشی ساخته شوند، قیمت به اندازه و سبکی که سفارش داده می شود بستگی دارد. کلیه آنها از سازه های فلزی جامد برخوردار بوده و می توانند در مدت چند دقیقه توسط صاحب خانه یا فردی کار بلد نصب شوند. در رابطه با اندازه گیری ها با ما تماس بگیرید و برای محاسبه هزینه حمل و نقل اسم شهر/ استان یا کد پستی خود را برای ما بفرستید.

منبع : http://mydecorative.com