حفاظ پنجره از داخل

حفاظ-پنجره-از-داخل

ما در نوین خانه نه تنها تلاش می کنیم قوی ترین حفاظ پنجره از داخل را تولید کنیم بلکه همچنین صاحبان خانه را با حفاظ پنجره از داخل، حفاظ های امنیتی شیک و بدون اینکه از زیبایی شناسی خانه کم کنیم تامین می کنیم.

اغلب مشتریان درخواست نصب حفاظ پنجره در بیرون از خانه را دارند. این مساله این سوال را در ذهن ما ایجاد می کند که آیا حفاظ پنجره از داحل مناسب هستند یا از بیرون آن؟

موضوع: حفاظ پنجره | حفاظ پنجره ساختمان

مزیت های حفاظ پنجره از داخل

پاسخ ساده است، در صورت امکان حفاظ پنجره از داخل خانه بهتر نصب می شوند. تاسیسات انجام شده در داخل خانه مزایای بیشتری نسبت به بیرون دارند:

حفاظ پنجره از داخل از دیدگاه امنیتی

قطعاً خراب کردن حفاظ پنجره از داخل بسیار دشوارتر است. ما حفاظ های خودمان را در دهانه تنظیم کرده و آنها را به آجرکاری اطراف وصل می کنیم که از اتصال به پنجره یا قاب در محکم تر است.

حفاظ پنجره از داخل
کرکره های بالا رونده
حفاظ پنجره از داخل
کرکره های پایین رونده

حفاظ پنجره از داخل باعث حفظ زیبایی حفاظ

اگر نگران باشید که حفاظ پنجره که در داخل نصب شده اند، احساس زندگی در زندان را به شما القا می کنند، ناامید نشوید.

طراحی معماری افقی زیبای این حفاظها بیشتر شبیه کرکره است تا حفاظ پنجره ساختمان. در ترکیب با پرده های معمولی به خوبی ادغام می شود و با نصب در داخل خانه، این حفاظ ها بیشتر شبیه کرکره یا سایبان خواهند بود تا یک حفاظ ضد سرقت.

حفاظ از داخل موانع امنیتی در برابر نیروهای طبیعی است

اگرچه این حفاظ پنجره از داحل در برابر خوردگی محافظت می شوند، وقتی در داخل خانه نصب ‌شوند، کم تر در معرض عوامل محیطی قرار می گیرند که به معنی طول عمر طولانی تر حفاظ های امنیتی شما خواهد بود.

لینک پیشنهادی نوین خانه : حفاظ پنجره دوجداره

حفاظ پنجره از داخل
درهای خروجی باز شونده رو به بیرون

کارآیی حفاظ پنجره از داخل

مسیر باز شدن حفاظهای موجود باید در نظر گرفته شوند. برای مثال، پنجره دوجداره بیشتر موارد به سمت داخل باز می شود که به این معنی است که حفاظ پنجره دوجداره در بیرون نصب خواهد شد و به بیرون باز می شوند. به طور کلی دروازه های امنیتی ورودی تنها واحدهایی هستند که معتقدیم نصب آنها در بیرون مناسب تر است، در حالی که نصب بقیه حفاظ های پنجره خانه در داخل مناسب تر خواهد بود.

اگر به راهنمایی و پیشنهاد در مورد بهترین موقعیت و پیکره بندی های موجود نیاز دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید. ما می‌توانیم برای ارزیابی نیازمندی های شما قراری برای بازدید از محل ترتیب دهیم.

روش های دیگر برای ایمن سازی پنجره

حفاظ پنجره از داخل، گریتینگ، توری سیمی

می توانید با قرار دادن حفاظ پنجره از داخل، گریتینگ یا توری سیمی، امنیت را به هر پنجره اضافه کنید.

توجه: قبل از قرار دادن حفاظ، گریتینگ یا توری سیمی روی پنجره، با کد حریق خود مشورت کنید! قرار دادن حفاظ، گریتینگ یا توری سیمی ممکن است در صورت بروز آتش سوزی وضعیت جدی و خطرناکی را ایجاد کند.

حال که به بحث بر سر حفاظ ها و توری های سیمی می پردازیم، این سؤال وجود دارد که آیا آنها را داخل خانه نصب کنیم یا بیرون.

حفاظ پنجره از داخل

قرار دادن حفاظ ها در بیرون (که آنها را در معرض دید قرار می دهد) می تواند به عنوان بازدارنده سارقین عمل کرده و آنها را از تلاش برای ورود به خانه منصرف کند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : حفاظ استیل پنجره

اگر می خواهید از پنجره های خود با نصب حفاظ پنجره استیل یا گریتینگ محافظت کنید، بسیاری توصیه می کنند که آنها را درون خانه قرار دهید. اگرچه ممکن است به قدر کافی از بیرون خانه قابل مشاهده نباشند و سارقین ممکن است قبل از این که بفهمد شما حفاظی دارید پنجره ای را بشکنند، اما به احتمال زیاد مانع آنها خواهد شد. قطعاً یک پنجره شکسته هزینه کمی برای جلوگیری از ورود سارقین به خانه شما خواهد بود.

نصب حفاظ باید به گونه ای باشد که با یک حرکت ساده مانند فشار دادن یک اهرم سریع رها شونده، کل مونتاژ خارج شده یا از مسیر خارج شود تا امکان خروج سریع در حین آتش سوزی را در اختیار شما بگذارد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نحوه نصب حفاظ پنجره در تهران

حفاظ پنجره از داخل
حفاظ پنجره از داخل

این مکانیسم سریع بازشونده باید به اندازه کافی از پنجره فاصله داشته باشد تا سارق نتواند شیشه را بشکند و به آن دسترسی پیدا کند تا ورود را فعال کند.

در زیر به چند دستورالعمل برای کمک به شما در تعیین اینکه آیا حفاظ هایی که دارید یا قصد نصب آن را دارید، در مواقع اضطراری روش ایمن فرار را برای شما فراهم می کند، می پردازیم.

حفاظ پنجره ناامن

– باز نمی شوند

– به موارد زیر نیاز دارند:

• کلید

• دانش خاص

• ابزاری برای جدا سازی

• تلاش فیزیکی زیاد

حفاظ پنجره ایمن تر

– از داخل به راحتی قابل باز شدن هستند

– دارای مکانیزم های انتشار سریع هستند

هنگامی که حفاظ های ضد سرقت روی درب های خروجی یا پنجره های اتاق خواب نصب شده اند، باید به یک دستگاه انتشار سریع تأیید شده مجهز باشند که به آنها اجازه دهند بدون استفاده از کلید، ابزار جدا کننده و یا دانش یا تلاش خاصی از داخل باز شوند.

توجه: ممکن است قوانینی وجود داشته باشد که دستگاه های انتشار سریع لازم را به صورت کتبی توسط مسئولان محلی یا آتش نشانی تأیید کنند.

همچنین ممکن است قوانینی وجود داشته باشد که در صورت نصب حفاظ پنجره (تهرانپارس، شرق تهران)، خانه شما به آشکارساز دود مجهز شود.

منبع : https://www.alarmnewengland.com

موضوع: حفاظ پنجره | حفاظ پنجره ساختمان