حفاظ تزئینی پنجره

حفاظ تزئینی پنجره

امروزه حفاظ های پنجره فقط برای امنیت استفاده نمیشود، علاوه برآن می توانید از حفاظ تزئینی پنجره استفاده کنید تا نمای خانه خود را زیبا تر کنید.

حفاظ آهنی تزئینی پنجره

حفاظ های فرفورژه تزئینی پنجره ها و درب های ما امنیت یکسانی با حفاظ پنجره ساختمان ساده ارائه می دهند اما ویژگی خاص در طراحی آنها، زیبایی آنها را دو چندان کرده است. با تولید محصولی دارای تعادل کامل بین دو ویژگی امنیت و طراحی (دارای طرح هایی تحت عناوین هندسی، سنتی، طبیعت و منحنی)؛ این محصول علاوه بر ایجاد امنیت، زیبایی بصری و ارزش هر ساختمانی را که در آن نصب می شود، تقویت می کند.

انواع خفاظ های تزئینی

این طرح ها در هر شکل و اندازه ای قابل تولید هستند. علاوه بر این، طرح ها کاملاً قابل ویرایش هستند یعنی می توان ابعاد آنها را تغییر داد، ویژگی هایی به آنها اضافه یا کم کرد و حتی می توان ضخامت خطوط را متناسب با سلیقه مشتری افزایش یا کاهش داد.

به این ویژگی ها، طیف وسیعی از پرداختها و پولیش از جمله فلزی برنزی رنگ، برنجی آنتیک، پوشش گالوانیزه و پوشش پودری را اضافه کنید و حالا حفاظ های تزئینی پنجره ای کاملاً قابل تنظیمی دارید که می توانند با نمای ساختمان شما ترکیب شده و جلوه بصری ویژه ای برای آن ایجاد کنند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : انواع مدل حفاظ پنجره دوجداره

حفاظ تزئینی پنجره

حفاظ های تزئینی پنجره ما را می توان به صفحات تزئینی (decorative screens) یا دروازه هایی با لولا و قفل تبدیل کرد و باعث افزایش سازگاری این محصولات شد. اگر در مورد حفاظ های پنجره فرفورژه ما سؤالی دارید، سوالات خود را از طریق شماره زیر سایت با ما در میان بگذارید.

اطلاعات بیشتر: حفاظ های تزئینی پنجره با طراحی خاص

در گذشته برای خرید حفاظ های پنجره فرفورژه تنها یک گزینه برای انتخاب وجود داشت که عموماً سنگین، زشت و ناکارآمد بودند.

ویژگی های حفاظ های تزئینی پنجره

ما با ساخت حفاظ هایی با طراحی خاص، حفاظ های پنجره تزئینی را از نظر طراحی و ساخت به سطح جدیدی منتقل کرده و باعث افزودن سبکی خاص و تغییر نمای ساختمانهای شما شدیم. این نوع حفاظ سطح ایمنی مشابه ای با حفاظ های معمولی دارند.

این حفاظ های تزئینی پنجره به طور ماهرانه ساخته شده اند تا اطمینان حاصل شود که دیگر لازم نیست بین زیبایی و امنیت یکی را انتخاب کنید.

طرح های حفاظ های تزئینی را می توان به نحوی انتخاب کرد که بتوانند با نمای ساختمان شما در یکسو باشند یا جلوه بصری ویژه و برجسته ای برای آن ایجاد کنند.

حفاظ های تزئینی ما را می توان در زمینه هایی از قبیل سنتی، مدرن و هندسی جستجو کرد و به شما این اطمینان را می دهیم که طرحی را انتخاب می کنید، به ارزش خانه یا ملک تجاری شما می افزاید.

همه حفاظ های تزئینی پنجره ما تطبیق پذیر هستند، یعنی می توان طرح آن را تغییر داد تا اطمینان حاصل شود که شما از حفاظی با طرحی کاملاً ضد سرقت برخوردار باشید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : حفاظ پنجره دوجداره با کیفیت

حفاظ تزئینی پنجره

طراحی حفاظ های تزئینی پنجره

رایج ترین عبارتی که از زبان مشتری های خود که به دنبال حفاظ های پنجره هستند، می شنویم این است که “نمی خواهم خانه من مانند زندان به نظر بیاید”. احساسات این افراد قابل درک است اما هم چنین نشانگر عدم وجود طرحی باکیفیت در صنعت حفاظ های امنیتی پنجره است. به همین دلیل است که ما تصمیم گرفتیم تا بر ساخت حفاظ هایی با طراحی های خاص و زیبا با امنیت بالا، متمرکز شویم. با داشتن حفاظ های تزئینی پنجره ما، مشتریان ما علاوه بر احساس امنیت، از نما و جلوه خانه خود نیز راضی هستند.

در طراحی حفاظ های تزئینی پنجره خود ابتدا امنیت بالایی را که از یک حفاظ خوب انتظار می رود ارائه دادیم سپس به ساخت حفاظ هایی با طراحی های خاص (که منعکس کننده طیف گسترده فعالیت ما در این زمینه است) پرداختیم و همچنین در این حفاظ ها به سطح ایمنی مورد انتظار و حتی فراتر از آن دست پیدا کردیم.

حفاظ های تزئینی با امنیت بالا

حفاظ های پنجره ما با استفاده از تجربیات فراوان حاصل از کار در هر دو زمینه تجاری امنیت و طراحی فلزکاری (همراه با آخرین تجهیزات کارخانه ای با به روز رسانی مداوم)، با بالاترین استاندارد ساخته شده اند. می توان از هر یک از طرحهای منحصر به فرد حفاظ های تزئینی پنجره ما به عنوان یک زمینه برای طراحی حفاظ های درب یا پنجره ساده و حفاظ های فرفورژه متناسب با هر اندازه و شکل بهره برد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : حفاظ درب آپارتمان

حفاظ تزئینی پنجره

امنیت بیشتر با طراحی تزئینی حفاظ

حفاظ های پنجره به طور سنتی به دو دلیل ساخته می شوند. اول، ایمن تر کردن ساختمان که در نتیجه به عنوان بازدارنده ای برای ورود سارقین است و ثانیاً با عمل به عنوان یک مانع نفوذ ناپذیر، مانع از وقوع سرقت شود. حفاظ های پنجره ساده و فرفورژه ما علاوه بر دو مورد بالا، ویژگی زیبایی بصری را نیز دارا هستند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب حفاظ پنجره

این بدان معنی است که اموال شما توسط حفاظ هایی با بالاترین کیفیت طراحی، ایمن خواهند شد. با استفاده از این حفاظ ها با طراحی تزئینی می توان علاوه بر ایجاد امنیت، نمای ساختمان خود را از نظر بصری بهبود ببخشید. همچنین در بسیاری از موارد با استفاده از مهارت های خود در طراحی حفاظ های تزئینی پنجره ، می توانیم روش هایی برای تطبیق طرح ها با مشخصات ساختمان شما بیابیم و در نتیجه می توانید ایمنی بهتر و بیشتری در ساختمان خود داشته باشید.

بنابراین با حفاظ های پنجره نوین خانه، شما و اموالتان را با طراحی عالی تضمین خواهیم کرد. برای اطمینان از ایمنی طرح های خود، تیم متخصصان ما برای اندازه گیری پنجره های شما، ارزیابی عوامل خطر و طراحی نسخه ارتقاء امنیتی که متناسب با خواست شما باشد، در خدمت شما هستند.

منبع : https://www.jamesgilbertandson.com

موضوع: حفاظ پنجره | حفاظ پنجره ساختمان