حفاظ استیل پنجره دوجداره و حفاظ های ضد سرقت

حفاظ-استیل-پنجره-دوجداره-حفاظ-ضد-سرقت

مزایای سرمایه گذاری در حفاظ استیل پنجره دوجداره تجاری

حفاظ استیل پنجره دوجداره جوش داده شده در قاب های آهنی زاویه دار با لولا و چفت با قابلیت قفل کردن را می توان به عنوان حفاظ پنجره، درب های امنیتی، محافظ کالا HVAC یا اتاقک های امنیتی در هر شکل و فرم با میله های برش خورده و… برای مصارف تجاری، صنعتی، تسهیلات سازمانی طراحی کرد و ساخت.

حفاظ استیل پنجره دوجداره و حفاظ های ضد سرقت

طراحی سفارشی حفاظ استیل پنجره دوجداره

اگر کسب و کار خودتان را را انداخته باشید، قطعاً از اهمیت حفاظت از آن آگاه خواهید بود. یکی از ساده ترین و کارآمدترین راهها برای انجام این کار، سرمایه گذاری در زمینه نصب حفاظ پنجره/ ضد سرقت تجاری است.

ممکن است در مقایسه با فناوری پیشرفته ای که برخی از شرکت ها برای محافظت از خود استفاده می کنند سایر اقدامات امنیتی ساده به نظر برسد، اما گاهی اوقات ساده ترین اقدامات، بهترین آنها هستند. حفاظ های امنیتی پنجره را می توان به نمای بیرونی هر ساختمان اضافه کرد و فقط به عنوان مانع فیزیکی بین سارقین و املاک شما نیست، بلکه به عنوان یک عامل بازدارنده بصری نیز عمل می کند – از این طریق که اگر سارقی حفاظ های فلزی امنیتی نصب شده بر روی پنجره ساختمانی را ببیند، می داند که امنیت این ساختمان از سایر املاک قوی تر است و بنابراین ارزش پیگیری ندارد.

بنابراین اگر صاحب ملکی تجاری هستید، هرگز نباید از نیاز به ایجاد امنیت غافل شوید. اما قبل از سرمایه گذاری برای این اقدام امنیتی، چه مواردی را باید در نظر بگیرید؟

اقدامات لازم جهت حفاظ استیل پنجره دوجداره

اول از همه، حفاظ ضد سرقت اقدامی با فناوری ساده و سر راست است که برای جلوگیری از ورود مجرمان بسیار مؤثر است. بنابراین اگر ملک تجاری شما در منطقه ای با احتمال جرم و جنایات بالا واقع شده است، سرمایه گذاری برای داشتن حفاظ استیل پنجره دوچداره تصمیم خوبی خواهد بود. عوامل دیگر مبتنی بر میزان جرم و جنایت شامل این موارد خواهد بود که آیا شما از توانایی اقدام سریع پلیس اطمینان دارید و آیا ملک شما در طبقه همکف ساختمان است؟ اگر مشاغل شما در دفاتر واقع در طبقات بسیار بالاتر از سطح زمین واقع شده باشد، نصب نرده و حفاظ کار ضروری نیست اما مشاغل واقع در طبقه همکف نسبت به اقدام به سرقت بیشتر آسیب پذیر هستند. حفاظ های ضد سرقت پنجره همچنین ممکن است به کاهش حق بیمه شما کمک کنند.

انواع حفاظ استیل پنجره دوجداره

اینها همه سؤالات اساسی است که باید به انتخاب شما برای خرید حفاظ استیل پنجره دوجداره کمک کند. اما آنچه ما فهمیده ایم این است که این اقدامات امنیتی ساده و معیار یکی از راه های موفق و مقرون به صرفه برای محافظت از هرگونه ملک، اعم از تجاری یا مسکونی است. به عنوان یک فرد صاحب کسب و کار خوب است که برای مشاوره و بدست آورد اطلاعات دقیق در مورد اقدامات امنیتی با پلیس تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر در انواع مدل حفاظ پنجره دوجداره موجود میباشد.

حفاظ ضد سرقت پنجره شکم داده (NY ، NY)

حفاظ استیل پنجره دوجداره و حفاظ های ضد سرقت

حفاظ های استیل پنجره دوجداره (NY ، NY)

حفاظ استیل پنجره دوجداره و حفاظ های ضد سرقت

حفاظ استیل پنجره دوجداره میله ای ½

حفاظ استیل پنجره دوجداره و حفاظ های ضد سرقت

حفاظ های ضد سرقت توری مسطح فولادی پنجره

حفاظ استیل پنجره دوجداره و حفاظ های ضد سرقت

حفاظ استیل درب

درب های امنیتی فولادی و… دارای طیف گسترده ای از حفاظ های پنجره هستند. حفاظ های پنجره ما ضمن ایجاد مانعی با جذابیت حرفه ای، خانه شما را ایمن و امن نگه می دارند. ما سبکها و انواع متنوعی را ارائه می دهیم تا با نمای بیرونی منزل شما از جمله نصب های سفارشی، قاب، نرده ها و ابزار نصب شدنی اتاق خواب متناسب باشد. می توانید نمونه هایی از هر یک از این سبک ها را در این صفحه مشاهده کنید.

حفاظ های ضد سرقت پنجره ما از جنس سخت ترین فولادی است که می توانید در بازار خریداری کنید. این امر برای اطمینان از این است كه هیچ مزاحم و سارقی از طریق پنجره قادر به ورود به خانه شما نباشد. حفاظ های استیل پنجره دوجداره یا حفاظهای امنیتی بهترین راه برای حفاظت از طبقه اول خانه هستند. ظاهر خشنی دارند و نمی توان آنها را مانند سایر محصولات موجود در بازار برش داد.

درب های امنیتی و… فولادی نه تنها سخت ترین حفاظ های فلزی را ایجاد می کنند، بلکه دارای برخی از شیک ترین طراحی ها نیز می باشد. مشاوران طراحی ما می توانند در ضمن بهینه سازی امنیت خانه شما در زیبا سازی خانه نیز به شما کمک کنند. ما سبک های مختلفی را ارائه می دهیم تا با نمای بیرونی خانه شما مطابقت داشته باشد.

فرقی ندارد که شما یکی از طرح های موجود را انتخاب کنید و یا اینکه ما حفاظی سفارشی برای خانه تان مهیا کرده باشیم، حفاظ های ضد سرقت پنجره ما ضمن حفظ ظاهری جذاب، خانه شما را 100٪ ایمن تر می کند.

شرکت ما دارای مجوز، تحت ضمانت و بیمه است و ما هرگز از پیمانکاران فرعی استفاده نمی کنیم. هنگامی که از دربهای امنیتی و سایر تجهیزات نوین خانه استفاده می کنید، می توانید روی کیفیت کار ما حساب کنید. منتظر همکاری با شما هستیم تا با کمک ما به خانه ای ایمن تر و جذاب تر داشته باشید.

نوع مواد : فولاد میله ای حفاظ ضد سرقت (Tubular Steel )

حفاظ استیل پنجره دوجداره و حفاظ های ضد سرقت

انتخاب فلز شما بستگی به میزان جزئیات مورد نظر و میزان نگهداری شما دارد. هرچه قطعات فلزی توخالی نقاط اتصال خود را بهتر پنهان کنند، از نظر ظاهری محکم تر هستند. همه به ستون های بتن ریزی شده نیاز دارند. امروزه بیشتر نرده های فلزی از یکی از این موارد ساخته شده است.

فولاد میله ای حفاظ ضد سرقت

ورق های فولادی به شکل نرده های توخالی، میله و ستون خم می شوند. پانل ها به هم جوش داده شده و سپس به ستونها پیچ می شوند.

نقاط قوت: فولاد به اندازه کافی قوی است تا بتواند پانل هایی با طول 8 فوت و ستون های کمتر داشته باشد.

نقاط ضعف: با وجود پوشش گالوانیزه در زیر رنگ ، فولاد می تواند خراشیده شود و زنگ بزند.

 دنبال چه بگردیم : اتصالات جوش داده شده یکنواخت در اطراف میله ها. براکت های پانلی که در قسمت جلوی ستون قرار دارند کمتر پیدا باشند. میله های بالایی ثابت که توسط اپوکسی یا جوش وصل شده اند بهتر از قسمتهای پیچ شده هستند اما بعداً قابل تغییر نیستند.

نوع مواد: فولاد محکم حفاظ ضد سرقت

حفاظ استیل پنجره دوجداره و حفاظ های ضد سرقت

قطعات ماشینکاری شده و سپس به هم جوش داده می شوند. نرده ها با براکت، زبانه یا جوش به ستونها وصل می شوند.

نقاط قوت: می توانید منحنی ها و طرح های پیچیده نزدیک، پیچ و تاب های طناب مانند و قسمت های بالایی برجسته ای را داشته باشید که شبیه حفاظ آهنی پنجره فرفورژه باشد. طرح های پیچیده تری نسبت به حصار لوله ای در دسترس است. همچنین به طور معمول از فولاد لوله ای قوی تر و ایمن تر است.

نقاط ضعف: پرداختها  ممکن است شامل پوشش گالوانیزه نباشد ، بنابراین نیاز به نگهداری بیشتری دارد.

دنبال چه بگردیم : پرداخت یکنواخت و سازنده ای که بتواند نرده را متناسب با تغییر درجه، تغییر دهد.

موضوع: حفاظ پنجره | حفاظ پنجره ساختمان