حفاظ استیل پنجره | انواع

حفاظ-استیل-پنجره

معرفی 15 نوع حفاظ استیل پنجره برای منازل مسکونی

ایمن کردن منزل و یا افزودن حفاظ استیل پنجره ممکن است برای اکثر افراد کار دشواری به نظر برسد چرا که این احتمال که روزی ممکن است خانه شان مورد سرقت قرار بگیرد را به آنها یادآوری میکند و این در حالی است که به طور معمول افراد می خواهند از زندگی در خانه خود لذت ببرند بدون اینکه به هیچ غریبه ای اجازه ورود و چپاول خانه خود را بدهند.

هنگام برنامه‌ ریزی برای ایمن کردن منزل و لوازم خانه، باید نکات مختلفی را در نظر داشت:

* میزان آسیب‌ پذیری خانه

* میزان جرائم در منطقه محل زندگیتان

* زمان واکنش پلیس به سرقت مسلحانه در منطقه

* چگونگی ارزشمندتر کردن خانه خود

* هزینه آپدیت کردن سیستم امنیتی منزل

* و البته زیبایی لوازم امنیتی

انتخاب نوع حفاظ استیل پنجره مناسب برای منزل شما

بنابراین با توجه به تمام موارد ذکر شده در بالا، شرکتهای نصب کننده حفاظهای ضد سرقت، راهکارهای خلاقانه ای ارائه کرده اند تا بتوانند برای استفاده در هر خانه، با هر میزان بودجه و سبکی متناسب باشند. در حال حاضر طیف وسیعی از گزینه ها با در نظر گرفتن نکات ضعف و قوت آنها در دسترس است.

اگر هنوز در مرحله تصمیم گیری هستید، ممکن است لیستی از محبوب ترین حفاظهای ضد سرقت که در ادامه به آن می پردازیم، به شما کمک کند.

1. حفاظ استیل پنجره اسپانیایی

حفاظ استیل پنجره اسپانیایی در قسمت بیرونی خانه نصب میشوند. این نوع حفاظ ظاهری قفس مانند در قسمت بیرونی پنجره ایجاد می کند اما امکان باز شدن پنجره به سمت بیرون را میسر می کند. این حفاظ امنیتی پنجره از تقاطع چند میله افقی با چند ردیف از میله های فولادی جامد تشکیل می شود. حفاظ استیل پنجره اسپانیایی به دلیل ایجاد مانع امنیتی قوی بر روی پنجره و دهانه پنجره، انتخاب بسیاری از مصرف کنندگان هستند.

2. حفاظ استیل پنجره اسپانیایی نوع کوتاه

حفاظ های استیل پنجره اسپانیایی کوتاه به قسمت داخلی شیشه پنجره جوش داده می شوند. حفاظ اسپانیایی کوتاه به طور کلی شبیه حفاظهای اسپانیایی است و تنها تفاوت آنها در خمیده نبودن انتهای میله حفاظ اسپانیایی کوتاه است. از قسمت های انتهایی و پیچ و مهره ها برای محکم کردن حفاظ های ضد سرقت اسپانیایی کوتاه به دیوار استفاده می شود. حفاظ اسپانیایی کوتاه در طراحی های افقی یا عمودی موجود است.

3. حفاظ استیل پنجره قابل جمع شدن

حفاظ های قابل جمع شدن به طور مشابه با دربهای تاشو و روی قسمت داخلی شیشه پنجره کار می کنند. این حفاظها می توانند جمع شوند و درصد کمی از طول پنجره را به خود اختصاص می دهند اما به شما این امکان را می دهند که پنجره ها را به صورت استاندارد باز و بسته کنید. حفاظ استیل پنجره قابل جمع شدن معمولاً نزد صاحبان خانه های ویلایی که ترجیح می دهند حفاظ هایی با قفل و بازشونده داشته باشند و نور بیشتر را به خانه می آورند، مشهور است.

4. حفاظ استیل پنجره سبک لوور

حفاظ های ضد سرقت لوور در قاب مخصوص خود ثابت شده اند که حفاظ کاملاً درون نمای داخلی پنجره نصب می شوند. محل اتصالات همه در داخل قاب پنهان شده اند. حفاظ های ضد سرقت سبک لوور غیر قابل تنظیم هستند و دید خوبی را ارائه نمی دهند. حفاظ های استیل پنجره لوور را می توان به صورت یک یا چند میله عمودی برای مقاومت بیشتر در پنجره های بزرگتر نصب کرد.

محافظ استیل پنجره لوور می تواند به زیبایی با کرکره هایی ترکیب شوند که باعث می شود “ظاهر حفاظ لوور” در سرتاسر خانه یکسان باشد. پرداخت های خوب این محصول مکمل یکدیگر هستند و سبک این حفاظ برای صاحب خانه های باهوش بسیار مناسب است.

5. حفاظ استیل پنجره Cottage pane type

این سبک منحصر به فرد از حفاظ های ضد سرقت، از یک شبکه ساده از میله های عمودی و افقی تشکیل شده است که بدون ایجاد مزاحمت، استحکام و ارزش را به عنوان یک حفاظ امنیتی در منزل ارائه می دهد. این طراحی ساده و در عین حال زیبا با هزینه ای بسیار مناسب، ایمنی بالایی را در خانه یا محل کار فراهم می کند. این حفاظ را می توان در قاب های چوبی یا دیوارهای گچی اطراف پنجره نصب کرد.

قانون نصب حفاظ پنجره طبقه اول شاید برای شما مفید باشد.

6. حفاظ استیل پنجره کرکره های غلتکی

حفاظ ضد سرقت کرکره غلطی نوعی درب یا پنجره کرکره ای است که شامل شکاف های افقی بسیاری است که به هم وصل شده اند. کرکره ها روی یکدیگر قرار می گیرند و می توانند در یراق بالای پنجره نگهداری شوند. کرکره ها در قسمت خارج از پنجره قرار دارند و می توانند به صورت دستی یا اتوماتیک بلند شوند یا حرکت کنند. در برابر باد، باران، آتش سوزی و سرقت ایمن است.

7. حفاظ استیل پنجره صفحات امنیتی

حفاظ ضد سرقت صفحه های امنیتی ساخته شده از توری استیل با روکش ضد زنگ برای پوشاندن پنجره های شما با مواد برتر و سیستم اتصال دهنده منحصر به فرد با استفاده از پیوندهای شیمیایی و مکانیکی مهیا شده است. این قاب از آلومینیوم پیش تصفیه شده با استفاده از سیستم گوشه ای با مقاومت بالا ساخته شده است.

صفحه نمایش های امنیتی از توری استیل ضد زنگ 316 درجه دریایی ساخته شده اند و تمام مواد ما در برابر اشعه ماوراء بنفش و خوردگی مقاوم هستند و آن را برای خانه های ساحلی مناسب می کنند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : حفاظ آهنی پنجره فرفورژه

8. حفاظ استیل پنجره با قابلیت دید مناسب

این حفاظ های ضد سرقت از پلی کربنات ساخته می شوند. دارای میله های جامد، مقاوم در برابر خراش و حتی ضد گلوله هستند و نمایی بدون مانع فراهم می کنند و برای املاک با منظره دریا بسیار عالی هستند. برخی از نصب کننده حفاظ پنجره بسته هایی را ارائه می دهند که به شما این امکان را می دهد که حفاظ استیل پنجره خود را مستقیماً به سیستم دزدگیر متصل کنید.

9. حفاظ استیل پنجره سفارش سازی شده/استاندارد

این  نوع حفاظ های ضد سرقت همان حفاظ پنجره آهنی و فولادی قدیمی مدرسه هستند که در بیشتر خانه ها قابل مشاهده اند. آنها می توانند در بیرون یا داخل منزل نصب شوند و از لحاظ اقتصادی گزینه مناسبی برای کسانی است که می خواهند از ورود سارقان از نقاط ورود آسیب پذیر جلوگیری کنند. یکی از فواید این حفاظ ها این است که در انواع مختلفی از سبک ها و رنگ های پیش ساخته وجود دارند، بنابراین می توانید بر اساس اندازه پنجره انتخاب کرده و در اسرع وقت نصب کنید.

10. حفاظ استیل پنجره سفارش سازی شده

اگر به دنبال یک حفاظ ضد سرقت سفارشی هستید، می توانید گزینه سفارش ساخت که می تواند برای خانه شما و نیازهای خاص طراحی شود، را انتخاب کنید.

11. حفاظ استیل پنجره با میله های افقی

حفاظ های ضد سرقت افقی ویژگی مدرنیته را به خانه اضافه می کنند و مانند حفاظ های Cottage Pane نصب می شوند اما در عوض، حفاظ های افقی متعددی را تشکیل می دهند که توسط چند میله عمودی (که به طور معمول یک یا دو مورد) قطع شده است.

12. حفاظ استیل پنجره عمودی

حفاظ های ضد سرقت عمودی فقط در مواردی که عرض پنجره از اندازه استاندارد خیلی بیشتر باشد و جایی که چنین میله هایی در پشت تقسیم کننده پنجره موجود قرار گیرد، استفاده می شوند. در حین نصب از پیچ یا مهره استفاده نمی شود. حاشیه های نایلونی جذاب در تمام نقاط اتصال زیبایی خاصی را به نمایش می گذارد.

13. حفاظ ضد سرقت آلفا گریل (Alpha grille)

حفاظ ضد سرقت آلفا گریلبا قابی چهار طرفه برای امنیت بیشتر و چیدمانی تمیزتر متناسب با نمای پنجره ساخته شده است. طراحی این حفاظ سبکی همانند درهای قابل جمع شدن دارد اما در عوض از حفاظ استیل پنجره ثابت که در قابی فولادی قرار گرفته اند تشکیل شده است. این گزینه از مقاومت بالاتری برخوردار است و دامنه درب های قابل جمع شدن را در دربهای آلفا (Alpha door) تکمیل می کند.

14. حفاظ ضد سرقت مگناگریل (Magnagrille )

حفاظهای ضد سرقت مگناگریل دارای قاب چهار طرفه برای ایجاد امنیت بیشتر و پرداخت تمیزتر مناسب هستند. حفاظ استیل پنجره سبک Magnagrille ، حفاظی محکم، ثابت با قیمتی مناسب تر است.

حفاظ استیل پنجره

15- حفاظ ضد سرقت دوتایی عمودی مگناگریل

حفاظهای ضد سرقت دوتایی عمودی مگناگریل که به صورت سفارشی ساخته شده است تا مناسب هر پنجره ای باشد، از یک ردیف غیرقابل جمع شدن از میله های دوتایی عمودی تشکیل شده است که در یک قاب ثابت شده اند. این حفاظهای ضد سرقت در مواردی ایده آل است که امنیت بسیار مهم بوده و نیاز به بیشترین سطح حفاظت است.

موضوع: حفاظ پنجره | حفاظ پنجره ساختمان