حفاظ استیل بالکن قیمت

حفاظ استیل بالکن قیمت

در نوین خانه شما می توانید با یک تماس نمونه کارهای ما در زمینه حفاظ استیل بالکن را ببینید و همچنین ما برای شما قیمت حفاظ استیل بالکن را نیز ارائه می دهیم و بعد از اینکه هزینه تایید شد، کار ساخت و نصب برای شما انجام خواهد شد.

راهنمای خرید حفاظ استیل بالکن

هنگام سفارش برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد این که از چه مصالحی برای نرده راه پله و نرده شیشه ای بالکن و یا حفاظ استیل بالکن استفاده کنیم، لازم است که ویژگی های خاص مصالحی را که استفاده خواهد شد بدانید.

عوامل مهمی که هنگام انتخاب حفاظ استیل بالکن، حفاظ های شیشه ای فولادی ضد زنگ بالکن، حفاظ های آلومینیومی و یا حفاظ های شیشه ای باید در نظر داشت عبارتند از:

۱. طول عمر – یعنی مقاومت در برابر خوردگی

۲. الزامات تعمیر و نگهداری

۳. کیفیت و زیبایی پرداخت ها

۴. قیمت

۵. سازگاری با محیط زیست

اطلاعات زیر برای کمک به بهبود دانش شما درمورد حفاظ استیل بالکن، دلیل نیاز آن به تمیز کردن منظم و چگونگی مقایسه آن با سیستم های حفاظ بالکن تهیه شده است.

حفاظ های استیل بالکن و حفاظ های راه پله.

حفاظ های راه پله و حفاظ های استیل بالکن بسیار محبوب هستند و عموماً یکی از مهمترین مصالح برای بالکن ها در مناطق دریایی محسوب می شوند.گفته می شود که آنها سالها (یا شاید چند دهه) سالم می مانند. این مساله تا حدی درست است اما برخی مشکلات واقعی در این مورد وجود دارد که اگر شناخته نشده یا به درستی از آن اجتناب نشود، هم مصرف کننده نهایی و هم تولید کننده را ناامید می کند.

تقریباً هر کسی که محصولات حفاظ استیل بالکن را می سازد یا تولید می کند، متوجه خواهد شد که گاهی اوقات آنها زنگ می زنند و فرسوده می شوند. این واقعاً خریداران را ناراحت می کند چرا که آنها بخاطر “ضد زنگ بودن” این محصول هزینه بیشتری پرداخت کرده اند. در برخی موارد گفته می شود که حفاظ استیل بالکن به این معنی است که فولاد کمتر دچار زنگ زدگی می شود؛ شاید کمی گیج کننده باشد اما توصیفی دقیق و صادقانه است.

حفاظ استیل بالکن قیمت

چگونه و چه موقع حفاظ های استیل بالکن در برابر خوردگی آسیب پذیر می شوند و چگونه می توانند محافظت شوند؟

ممکن است این سوال خوبی برای معماران، طراحان و تدارک آورندگان مصالح برای ساختمانها باشد.

برای پرداختن به این سوال، Hitchiner شرایط مختلفی را تست کرده است که باعث زنگ زدن حفاظ استیل بالکن می شود. نمونه هایی از فاکتورهای موجود در خوردگی حفاظ استیل بالکن و نتایجی که می توان از برنامه آزمایش Hitchiner رسم کرد را شرح می دهد.

خوردگی حفاظ استیل بالکن

دو نوع حفاظ استیل بالکن وجود دارد (۱) حفاظ های نیکل-کروم آستنیتی با استحکام بالا در برابر خوردگی و (۲) حفاظ های فریتی و مارتنزیتی با مقاومت کمتر در برابر خوردگی. (نکته: برای اهداف خاص، حفاظ بالکن دو طرفه نیز وجود دارد که مخلوطی از دو ساختار است).

لینک پیشنهادی نوین خانه : حفاظ استیل پنجره | انواع

اساساً، تشکیل لایه سطحی منفعل اکسید کروم در نرده های حفاظ بالکن از فلز در برابر خوردگی در استفاده روزمره و محیط محافظت می کند. مقاومت آلیاژها به محلولهای شیمیایی مختلف بسیار پیچیده تر از این است که در اینجا به آن پرداخته شود: نتایج آزمایش بیشتر آلیاژهای حفاظ استیل به طور گسترده در اتمسفرهای اطراف اروپا و ایالات متحده نشان می دهد که حداقل در عرض چند سال، هم خوردگی و هم محصولات سفید ناشی از خوردگی روی تمام حفاظ های استیل ایجاد می شود، حتی آنهایی که در ابتدای آزمایشها کاملاً تمیز بودند.

بسیاری از مکانیسمهای مختلف می توانند نقشی در شکل دهی این محصول خوردگی ایفا کنند. در برخی موارد، ته نشین شدن مجدد پس از انحلال از سطح آلیاژ، یونها را بر روی سطح استیل رها می کند. با شرایط مناسب گرما و رطوبت، این یونها با اکسیژن ترکیب می شوند و محصول خوردگی را ایجاد می کنند. اکسیداسیون یونهای استیل به نقاط زنگ آهن منتهی می شود؛ ته نشین شدن مجدد یونهای کروم، رسوب اکسید کروم را ایجاد می کند و با خالهای سفید مات نشان داده می شود که بر روی استیل صیقل یافته قرار دارند.

آلودگی حفاظ استیل بالکن

ناحیه ای خاص با اهمیت بالا و احتمالاً مستعد ترین منطقه برای “زنگ زدگی” یا خوردگی حفاظ های استیل بالکن، ناحیه ای است که در آن جوشها به جا گذاشته می شوند و باعث آلودگی آهن می شوند. همچنین استفاده از پردازش و جابجایی حفاظ استیل در هنگام ساخت، برش یا فرآوری آن یک منبع رایج آلودگی است. مواد تماسی غیر فلزی و تجهیزات بلند کردن خلا باید برای اجتناب از آلودگی فرآیند مورد استفاده قرار گیرند. کار کردن در فروشگاه های ساخت فلز مخلوط، بدون استفاده از اقدامات تفکیک و تمیز کردن می تواند منجر به چنین آلودگی شود.

برش حفاظ های استیل راه پله و یا تراشه های خرد شده ازاستیل های ضد زنگ نباید بر روی آیتمهای استیل ضد زنگ حل شوند. به محض اینکه هر یک از این آلودگی مرطوب شود، موجب زنگ زدن و خوردگی خواهد شد. زمانی که این فلزات آلوده شوند، دچار خوردگی و یا حتی بدتر از آن، واکنش فلزی بین این دو فلز خواهند شد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : حفاظ استیل پنجره دوجداره و حفاظ های ضد سرقت

تمیز کردن منظم

حفاظ استیل بالکن قیمت

مشخص شده است که اگر حفاظ های راه پله، حفاظ بالکن و حفاظ های فولادی پنجره به طور مرتب تمیز نگه داشته شوند، تا چندین سال دچار خوردگی نخواهند شد.

این امر تاکید می کند که تمیز کردن منظم حفاظ بالکن ضروری است. جابه جایی یا ساخت حفاظ بالکن روی تجهیزات و باید از استفاده از ابزارهایی که برای استیل های معمولیست اجتناب شود.

تعمیر زنگ زدگی حفاظ استیل بالکن

وقتی که حفاظ استیل بالکن با ویژگی سازگاری با محیط زیست انتخاب می کنید، بازیافت عامل مهمی خواهد بود. سیستم های خوبی برای جمع آوری و بازیافت استیل وجود دارد. این قطعات باقی مانده از تولید و برش قطعات استیل ضد زنگ و محصولات باقی مانده استفاده می کنند. این استیل بالکن بازیافت شده و بیشتر استیل در گردش حاوی حداقل نیمی از مواد بازیافتی در آنها است.

هزینه های تطبیقی

حفاظ های استیل بسیار زیبا هستند و می توان روی آنها را با روکش های مختلفی از روکش های مات گرفته تا پولیش براق روکش کرد. بسیاری از نرده های استیل بالکن به ستون نیاز دارند و برای اتصال این شیشه ها از گیره های شیشه ای استفاده می کنند که توسط برخی از خریداران ناخوشایند تلقی می شوند.

در سالهای اخیر، سیستمهای حفاظ بالکن بسیار ارزان به انگلستان وارد شد که اغلب در آسیا از آن استفاده می کنند. از یک سو، این امر باعث شده است تا برخی از سیستمهای ضد زنگ نسبتاً ارزان اما بی کیفیت باشند. مراقب “حفاظ استیل بالکن ارزان” باشید چرا که سرانجام تعویض آن کاری پرهزینه خواهد بود.

حفاظ استیل بالکن قیمت

حفاظ های بالکن با روکش رویال کروم

در حفاظ های بالکن، روکش آنودایز شده خاصی به نام “رویال کروم” ایجاد شده است که همه مشکلات ذکر شده در بالا را از بین می برد.

به عنوان مثالی از دوام این روکش، مطالعه موردی مرتبط با پروژه بخش دریایی با حفاظ های شیشه ای بزرگ  در بالکنی رو به دریا را که مجددا پس از هفت سال بعد از نصب روکش رویال کروم بررسی کردیم را پیشنهاد می کنیم.

منبع : https://www.balconette.co.uk

موضوع: حفاظ پنجره | حفاظ پنجره ساختمان