تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب

تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب با دوجداره

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب (5 سال خدمات پس از فروش رایگان –  تعویض 1 الی 2 روزه – نظافت کامل) توسط تیم فنی ما با سابقه 15 ساله در زمینه پنجره upvc به صورت کاملا با کیفیت صورت می پذیرد.

ضمانت بهترین خدمات پس از فروش
بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت
15 سال گارانتی تمامی پروفیل ها
10 سال گارانتی یراق آلات دو حالته
5 سال گارانتی یراق آلات تک حالته
5 سال گارانتی شیشه
5 سال خدمات پس از فروش رایگان

فقط با یک تماس پنجره قدیمی خود را با دوجداره توسط نوین خانه انجام دهید چرا که نوین خانه با توجه به ضمانت ها و گارانتی های بالا که عرض کردیم، تعویض پنجره قدیمی با دوجداره توسط نوین خانه خیال شما را از نظر کیفیت و بدون دغدغه بودن این کار حداقل تا 10 سال آسوده خواهد کرد.

کارخانه تیم نوین خانه در زمینه ساخت پنجره های دوجداره تمامی استاندارد های کیفیتی رال آلمان را در ساخت و نصب پنجره های دوجداره رعایت می کند.

نوین خانه با بهره گیری از بهترین پروفیل موجود در ایران یعنی ویستابست پنجره های بسیار با کیفیتی را برای شما تولید می کند.

در خیلی از مواقع تولیدکننده گان پنجره upvc با کم کردن مواد موجود در ساختار پنجره ها و یا استفاده از مواد بسیار بی کیفیت تلاش می کنند که سود بیشتری برای خود بوجود آورند.

مواد بی کیفیت و با کیفیت در ساختار پنجره های دوجداره بسیار به هم شبیه هستند و تمایز آنها فقط توسط متخصص این زمینه می تواند کاری ساده باشد و تقریبا به جرات می گویم که توسط افراد معمولی قابل تشخیص و تمایز از یکدیگر نیستند.

اما نوین خانه با توجه به ضمانت ها و گارنتی هایی که می کند حتی اگر نخواهد استاندارد ها را رعایت کند. باید مدتی بعد خیلی بیشتر از سودی که از این راه بدست می آورد خرج کند.

بنابراین نوین خانه مجبور است تمام و کمال استاندارد ها را بدقت و صحیح پیاده سازی کند، تا در آینده به مشکل برخورد نکند و هزینه صرف نکند.

محتوا پنهان

انواع پنجره قدیمی برای تعویض با دوجداره

پنجره های قدیمی که عموما برای تعویض در نظر گرفته می شوند، این پنجره ها دارای مدل های مختلفی می باشند . که این مدل ها عبارتند از : پنجره های قدیمی آهنی ساده، پنجره های قدیمی با استفاده از آهن های فرانسوی و یا مکزیکی،پنجره های قدیمی با فریم چوب. در تمامی این 3 و یا 4 مدلی که در اینجا ذکر کردیم با هر شکلی که فریم پنجره ها دارند ما بدون تخریب پنجره را با پنجره دوجداره تعویض می کنیم.

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب

اندازه گیری و ساخت پنجره دوجداره جدید

قبل از هر کاری تیم فنی ما اندازه گیری و برآورد هزینه را به صورت کاملا رایگان در محل شما انجام می دهد و سپس این اندازه ها برای هر نوع فریمی که پنجره های قدیمی شما دارند، اعم از مستطیل و یا هر شکل خمیده یا منحنی به کارخانه ارسال می شوند و سپس پنجره های دوجداره برای تعویض با پنجره های قدیمی شما ساخته می شوند.

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب

برداشتن پنجره های قدیمی از دیوار بدون تخریب

برای انجام تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره بدون تخریب ما باید فریم موجود از پنجره های قدیمی که به دیوار متصل می باشد را در جای خود نگه داریم و آن را حذف نکنیم. باید فریم متصل به دیوار نگه داریم و هر چیزی از پنجره که در داخل این فریم وجود دارد را کاملا برش داده و بیرون بیاوریم. بنابراین بعد از این کار بر روی دیوار یک فریم و داخل آن یک فضای کاملا خالی می باشد.

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب

نصب پنجره دوجداره جدید بر روی فریم پنجره های قدیمی

بعد از اینکه پنجره های دوجداره جدید ساخته شد و کار برشگاری پنجره های قدیمی نیز انجام شد، پنجره های جدید بر روی فریم قدیمی آهنی و یا چوبی که دارید سوار می شوند. به این صورت که پنجره دوجداره جدید را نصب می کنیم، سپس پیچ های آن را کاملا می بندیم و محکم می کنیم. و سپس دور تا دور پنجره دوجداره جدید فوم پلی اورتان مایع تزریق می کنیم. از این فوم به عنوان ماهیچه های انقباض و انبساط پنجره های دوجداره نام برده می شود، به دلیل اینکه در فصل های زمستان و تابستان پنجره های pvc دارای ضریب انبساط بالایی دارند باید کاملا فوم پلی اورتان را تزریق کنیم تا پنجره های جدید بعد از مدتی از رگلاژ خارج نشوند.

ویدئو تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره

بعد از هوابندی و تزریق فوم باید چسب آب بندی به دور تا دور پنجره بزنیم. سپس دهانه پنجره ها و شیشه را می بندیم و یراق آلات پنجره را رگلاژ می کنیم.

رگلاژ پنجره دوجداره توسط تیم ما در سه مرحله صورت می پذیرد که عبارتند از : رگلاژ و فیلرگیری پروفیل فریمی که به قاب پنجره قدیمی اتصال پیدا می کند، فیلربندی بین فریم پنجره جدید و بازشو پنجره، فیلرگیری و یا رگلاژ بین شیشه پنجره و بازشو آن. با این سه مرحله رگلاژ پنجره به هیچ عنوان از رگلاژ خود خارج نخواهد شد.

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب

مرحله آخر تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب با دوجداره : نظافت

بعد از اینکه تمامی مراحل بالا به صورت کامل و به درستی انجام شد تیم ما کاملا اطراف پنجره را نظافت کرده و شما بعد از تعویض پنجره هیچگونه دقدقه ای نخواهید داشت.

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب

نصب پنجره های دوجداره بدون تخریب

نصب پنجره های دوجداره بدون تخریب

بسیاری از صاحب خانه ها در مورد نصب پنجره به ویژه پنجره های دوجداره نگرانی های یکسانی دارند که آیا نصب پنجره دوجداره بدون تخریب خانه خواهد بود. بدیهی است که نصب و تعویض پنجره ها اغلب به معنای کار زیاد در ساختمان یا حداقل در اطراف پنجره است.

آیا واقعاً می توان پنجره های دوجداره را بدون تخریب نصب کرد؟ این مساله کاملا به شرایط شما بستگی دارد.

نصاب با تجربه، معتبر و کاملاً واجد شرایط

همیشه باید پنجره های خود را از شرکتی شناخته شده به محصولات با کیفیت و خدمات عالی تهیه کنید. علیرغم اینکه افراد بیشتر جنس مواد به کار رفته را عامل آسیب و خرابی حین این کار می دانند، دلیل اصلی و متداول آسیب و تخریب هنگام نصب پنجره های دوجداره مربوط به خود نصب کنندگان است.

همیشه در مورد خرابی های احتمالی در حین یا پس از کار با نصاب توافقی کنید، در نوین خانه نصب پنجره دوجداره بدون تخریب انجام میشود

در برخی از مواقع حتی با به کارگیری نصاب ماهر و باتجربه، اتفاقاتی رخ می دهد و می تواند منجر به خسارت ملک شما شود. اگرچه جلوگیری از این امر ممکن نیست اما می توانید اطمینان حاصل کنید که اگر در هنگام نصب مشکلی برای ملک شما پیش آمد، اقداماتی برای رفع این خسارات در نظر گرفته شده باشد.

با نصاب مورد نظر خود صحبت كنید و در مورد اقدامات آنها در صورت خسارت احتمالی، توافق نامه ای تهیه كنید.

احتمالاً خرابی ها بیشتر در نزدیکی گچ کاری ها بوجود می آیند

در واقع هنگام نصب پنجره های دوجداره قسمتهای آجر کاری شده بیشتر در معرض آسیب نیستند! و به احتمال زیاد در اطراف هر پنجره ای که نزدیک یا درون قسمت گچ کاری شده است! آسیب ها و خرابی بیشتری را می بینید! هر تیم موفق نصب پنجره دوجداره، با شهرت و زمان مناسب در این صنعت قادر به انجام این کار هستند! و از آسیب جلوگیری می کنند! اما اگر آنها نتوانند از آسیب به سازه جلوگیری کنند، حداقل احتمال خطر را کاهش می دهند.

تمامی نکات بالا خطرات احتمالی نصب پنجره های تعویضی را برای شما بیان کرد، اما در نوین خانه به دلیل اینکه نصب پنجره های دوجداره بدون تخریب صورت می گیرد شما این نگرانی ها را نخواهید داشت.

تعویض پنجره های دوجداره

در بعضی از مواقع به دلیل مناسب نبودن پروفیل و یا مواد سازنده استفاده شده! در پروفیل ها پنجره های دوجداره بدرستی کار خود را انجام نمی دهند! و یا به دلیل مهر موم نشدن درست گاز داخل دوجداره شیشه از بین می رود! و یا حتی بعضی از تولید کنندگان برای پایین آوردن هزینه ساخت و بالا بردن سود خود! از مواد غیر استاندارد استفاده می کنند و یا از استفاده از بعضی مواد اساسی صرف نظر می کنند! همه این موارد باعث می شود که شما بعد مدت کوتاهی که! از نصب پنجره های دوجداره می گذرد با مشکلات اساسی مواجه شوید. که این موضوع باعث تعویض پنجره های دوجداره شما می شود! اما چه مشکلاتی ممکن است برای پنجره های شما رخ دهد؟ در زیر به چند مورد اشاره می کنیم.

مواردی که باید به آن دقت کنید عبارتند از وجود نشت در پنجره ها! چک کردن تراکم مابین شیشه های پنجره، وجود سوراخ! ترک و یا شکستگی در شیشه و یا پنجره و از بین رفتن عایق حرارتی پنجره برای خانه شما

نشت آب پنجره دوجداره

اگر در هنگام باران و یا زمانی که به هر نحوی آب بر روی پنجره ریخته می شود! آب به درون خانه از طریق پنجره نفوذ می کند پنجره شما دارای مشکل نشت آب می باشد! که این نشت ممکن است از طرف قاب پنجره باشد که اگر به آن رسیدگی نکرده باشید! ممکن است که گاز داخل شیشه ها هم به بیرون منتقل کرده باشد! این مشکل در اکثر مواقع به دلیل مهر و موم شدن نادرست پنجره اتفاق می افتد و یا ممکن است! به دلیل نصب نادرست پنجره این اتفاق افتاده باشد.

تراکم گاز پنجره دوجداره

چگالی و یا تراکم به عنوان یک فرآیند فیزیکی در نظر گرفته می شود! که گاز و یا بخار آن را به مایع تبدیل می کند! و خود را به صورت قطره های آب نشان می دهد! اگر دمای یک جسم چمن، شیشه و یا … به حدی پایین آید! که از دمای تقطیر سرد تر شود گاز تبدیل به مایع می شود! و به صورت قطره هایی بر روی جسم قابل مشاهده می شود! اگر شما نیز در مناطقی سرد زندگی می کنید و دمای شیشه های پنجره بسیار پایین می آید! که قطره های آب را بر روی شیشه می بینید باید شیشه های پنجره را تعویض کنید.

وجود شکاف، ترک و یا سوراخ در پنجره دوجداره

وجود شکاف و یا ترک در شیشه های پنجره باعث ایجاد تراکم در پنجره شما می شود! و این شکاف کارایی پنجره ی شما را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد! و همچنین شکاف در طول زمان بزرگتر می شود پس هر چه سریعتر بفکر تعویض باشید.

از بین رفتن مهر و موم در پنجره دوجداره

در این صورت انرژی حرارتی بیشتری نسبت به قبل از خانه شما به بیرون منتقل می شود! که ممکن است بتوان پنجره دوجداره را تعمیر کرد! اما حتما باید کارشناسان مربوط به پنجره آن را ببینند تا بتوانند! برای تعویض و یا تعمیر پنجره شما به شما مشاوره دهند.

تعویض پنجره آهنی با دوجداره

آیا می دانستید سبک پنجره می تواند! تأثیر چشمگیری بر نمای خانه شما بگذارد؟ بله, پنجره ها باعث زیبایی نمای داخلی خانه می شوند!

اما همیشه در کنار موضوع انتخاب پنجره! نگرانی های زیادی درباره امنیت خانه، ارزش خانه و حتی هزینه قبوض و خدمات نیز وجود خواهد داشت.

امروز می خواهیم نگاهی دقیق تر به فواید پنجره های upvc تک جداره یا دوجداره بیندازیم! و با هم یاد بگیریم که چرا ارزش پنجره های upvc بیشتر از پنجره آهنی معمولی است.

مزایای پنجره upvc

احتمالا پیش از این، هرگز این چنین به پنجره های خود دقیق نشده بودید! اکنون بیایید تا شما را با پنجره های upvc تک جداره یا دو جداره و مزایای آن ها آشنا کنیم! این نوع پنجره مزایای زیادی دارند که می توان با خرید و نصب، از آن ها بهره برد.

1. آلومینیوم

برای شروع فقط کافی است به ارزش آلومینیوم به عنوان یک ماده توجه کنیم. این ماده سبک به دلیل ویژگی دوام، ماندگاری بالا و نیاز کم به تعمیر و نگهداری بسیار مشهور است. آلومینیوم دچار خوردگی و زنگ زدگی نمی شود و در برابر شرایط نامساعد جوی مقاوم است.

2. قیمت

پنجره های آلومینیومی بسیار مقرون به صرفه تر از نمونه های فلزی و آهنی هستند و با وجود این اختلاف قیمت، قطعا پنجره ای با کیفیت بالا خواهید داشت.

مزایای تعویض پنجره آهنی با دوجداره

در بالا، دلیل برتری پنجره های upvc نسبت به پنجره ها آهنی بررسی شد. حال بیایید تا با انواع جداره پنجره آشنا شویم. اگر چیزی درمورد جداره پنجره نمی دانید، باید بگوییم که اصطلاح تکنیکی یا غیر قابل فهمی نیست. جداره پنجره در اصل به شیشه ای گفته می شود که درون قاب پنجره خود نصب می کنید. جداره پنجره ها را در اشکال و رنگ های متنوعی با روکش های مختلف پودری با رنگهای صدفی (Mother Pearl) یا خاکستری روشن ( Shoji White ) موجود است. حالا بیایید به مزایای جداره پنجره بپردازیم.

1. کنترل دما

یکی از بزرگترین مزایای جداره پنجره کنترل دما و طبعاً کاهش هزینه قبوض شما است. جداره های پنجره از خروج گرما و ورود هوای سرد به داخل خانه جلوگیری می کنند. این امر باعث می شود در زمستان و تابستان پنجره های تک یا دوجداره کارآمد تر باشند.

2. کاهش سر و صدا

پنجره های تک یا د جداره علاوه بر کنترل دما، سر و صدای خانه یا محل کار شما را نیز تا حد زیادی کاهش می دهند.

3. امنیت بیشتر

در آخر، باید بدانید که پنجره های تک یا دوجداره در حقیقت نسبت به پنجره های آهنی معمولی ایمن تر هستند. شکستن جداره های پنجره سخت تر و قطعا بازدارنده سارقین خواهد بود.

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب

اطلاعات بیشتر در مورد تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

تعویض پنجره های قدیمی | عوارض ناشی از آلودگی صوتی

آلودگی صوتی قدرت این را دارد که مستقیما بر روی شنوایی انسان تاثیر گذار باشد. و حتی در خیلی از مواقع باعث شود انسان شنوایی خود را به طور کلی از دست بدهد. اگر شما به طور مداوم در برابر صدای غیر آزار دهنده نیز قرار بگیرید. نیز برای گوش و شنوایی شما مضرر خواهد بود تا جایی که ممکن است. بر روی حساسیت گوش شما نسبت به باقی صداها تاثیر گذار شود. و این حساسیت را کمتر کند.

مشکلات ناشی از آلودگی صوتی

اگر گوش انسان در برابر صدایی با شدت 100 دسی بل قرار بگیرد و لحظه ای این صدا را تحمل کند. حداقل باید به آن حدود 20 دقیقه استراحت دهید. تا برای شنوایی شما مشکلی ایجاد نشود. این استراحت هم باید در محیطی کاملا آرام صورت پذیرد.

از جمله مشکلاتی که ممکن است آلودگی صوتی برای شما ایجاد کند. می توان از گرفتگی عضله های انسان، بیماری های عصبی، تحریک پذیری شدید، از بین رفتن تعادل بدن شما، مریضی های قلبی، سوهاضمه و … می باشد.

طبق تحقیقات سراسری انجام شده در شهرهای بزرگ و کوچک در جهان میزان دسی بل آلودگی صوتی که شهرهای بزرگ تولید می کنند. را بین 75 تا 80 دسی بل و شهرهای کوچک را 55 دسی بل تشخیص داده اند. همچنین در این تحقیق میزان شدت آلودگی صوتی در برخی مراکز نیز اندازه گیری شده است. که بلند شدن هواپیمای جت از 300 متری 180 دسی بل به عنوان مثال تولید می کند.

نتیجه گیری : تعویض پنجره های قدیمی

بر اساس توضیحاتی که بالا برای شما ذکر کردیم. از اهمیت سکوت در خانه که مکانی برای به آرامش رسیدن افراد است مطلع شده ایم. بنابراین یکی از مهمترین نقاط خانه برای کاهش آلودگی صوتی پنجره ها می باشند. که اگر این پنجره ها قدیمی باشند. باید حتما آنها را با پنجره های دوجداره و یا سه جداره تعویض کنید. بعبارتی با تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره حدود 40 درصد و تعویض پنجره های قدیمی با سه جداره 70 درصد در کاهش آلودگی صوتی موفق می شوید.

عایق کردن پنجره با تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

در تیم نوین خانه روزانه چندین تماس از سوی مردم بابت عایق کردن پنجره برای آلودگی صوتی گرفته می شود. به تمامی افرادی که برای این کار با نوین خانه تماس می گیرند. پیشنهاد میدهیم که پنجره قدیمی را با دوجداره تعویض کنند، تا حدود 50 درصد آلودگی صوتی کاهش یابد.

روش های بسیار زیادی برای عایق کردن پنجره در مقابل آلودگی صوتی وجود دارند. که همه این روش ها معایبی نیز دارند، با توجه به تجربه ما در این زمینه فوم آکوستیک بهترین نتیجه را برای شما ایجاد می کند. اما عیبی که این روش دارد این است که نور را از شما می گیرد.

بنابراین با توجه به توضیحات بالا بهترین روش نیز عیب بسیار بزرگی دارد. و اصلا توصیه نمی شود. شما می توانید برای حل این مشکل خود تعویض پنجره قدیمی با دوجداره را انجام دهید. که بهترین کارایی و علاوه بر صدا فواید بسیار زیاد دیگری نیز برای شما دربر خواهد داشت.

سوالات متداول تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

چرا نوین خانه را برای تعویض پنجره قدیمی با دوجداره خود انتخاب می کنید؟

تیم فنی نوین خانه در زمینه تعویض پنجره قدیمی با دوجداره دارای 15 سال سابقه کاری می باشد! که این امر به شما از نظر ساخت و کیفیت نصب پنجره های دوجداره جدید، اطمینان می دهد.
شرکت نوین خانه در زمینه ساخت کلیه پنجره های دوجداره دارای کارخانه می باشد! که تمامی پنجره ها با ماشین آلات صنعتی ساخته می شوند! و به همین دلیل تمامی استاندارد های روز دنیا در ساخت پنجره های دوجداره! به صورت بسیار دقیق رعایت می شود.

نوین خانه در پنجره های خود از بهترین پروفیل موجود یعنی پروفیل ویستابست استفاده می کند! که دوام و کیفیت بسیار بالایی دارد! و همینطور از یک نوع پروفیل اقتصادی نیز استفاده می کند. بنا به خواست مشتری که هزینه کمتری دارد.

سند و دلیل تمامی مواردی که در بالا ذکر شد! در ضمانت ها و گارانتی های نوین خانه مشهود می باشد که حدود 10 سال گارانتی پنجره شماست.

منظور از تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب چیست؟

برای تعویض پنجره نوع خاصی از قاب در نظر گرفته شده است! که این نوع داخل چارچوب قدیمی شما جای می گیرد! به عبارت ساده تر قاب و یا چارچوب پنجره قدیمی بر روی دیوار باقی می ماند! و داخل آن کاملا برداشته و حدف می شود! و سپس پنجره جدید که برای تعویض ساخته شده است! به صورت مهر و موم شده درون چارچوب قیلی می نشیند و یا سوار می شود.

مراحل تعویض پنجره قدیمی با دوجداره به چه صورت می باشد؟

بعد از تماس با نوین خانه تیم فنی نوین خانه! برای اندازه گیری پنجره های شما به محل اعزام می شوند! (اندازه گیری پنجره رایگان می باشد! و اگر قراردادی بسته نشود! هزینه ای از شما گرفته نمی شود!) بعد از اندازه گیری پیش فاکتور برای شما ارسال می شود! و بعد از عقد قرارداد کار ساخت پنجره جدید! شما در کارخانه شروع می شود! بعد از اتمام ساخت پنجره برای نصب به محل ارسال می شود و کار نصب صورت می گیرد.

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره چقدر زمان می برد؟

از زمانی که عقد قرارداد شما با نوین خانه انجام می شود، بسته به وضعیت کارخانه از 5 روز تا 20 روز ساخت پنجره زمان می برد. بعد از آن حدود یک روز کار نصب انجام می شود که نظافت کامل نیز بعد از نصب صورت می پذیرد