بهترین چمن مصنوعی برای سگ

بهترین چمن مصنوعی برای سگ

در این صفحه توضیحاتی برای انتخاب بهترین چمن مصنوعی برای سگ برای شما قرار داده ایم که با یک تماس با نوین خانه قیمت چمن های ما را نیز خواهید داشت.

استفاده از چمن مصنوعی برای سگ

همانطور که صاحبان گربه می دانند که نباید در خانه گیاهی نگه دارند، صاحبان سگها نیز می دانند که هرگز نمی توانند چمنی زیبا و سرسبز داشته باشند مگر اینکه از چمن مصنوعی استفاده کنند. در راس چالش های فصلی و گوناگون پرورش و حفظ چمن طبیعی، سگها چالش بزرگتری را به وجود می آورند. بیایید نگاهی به این مساله بیندازیم که چرا صاحبان سگ چمن طبیعی خود را با چمن مصنوعی جایگزین می کنند و اینکه این ایده چطور می تواند راه حل مشکلات شما با حیاط تان باشد.

بهترین چمن مصنوعی برای سگ

چرا چمن مصنوعی برای سگ ایده خوبی است

دلایل

کندن زمین

همانطور که هر صاحب سگ و دارای حیاط می داند (و همانطور افرادی که خانه هایی بدون حیاط دارند، ما به فکر شما هم هستیم!)، سگها دوست دارند که زمین را بکنند. کندن زمین باعث ایجاد نقاط خالی در سطح چمن شما می شود و اگر سگتان از کندن تونل‌ لذت می برد، این احتمال وجود دارد که فرش داخل خانه نیز از کثیفی ناشی از این کار بی نصیب نماند. بنابراین چرا چمن مصنوعی؟ دلیل اول پنجه های تمیز و چمن یکدست.

مدفوع سگ

بسیاری از مردم فکر می کنند که وقتی سگها چمن مصنوعی را به عنوان دستشویی اختصاصی خود استفاده کنند، به دردسر خواهند افتاد اما نوع مناسب چمن مصنوعی برای سگ، بهتر از چمن طبیعی تمیز خواهد شد. ” بهتر ” به این معنی که چمن به خاطر استفاده مداوم نیازی به کوتاه کردن ندارد یا زرد نمی شود و به این دلیل که چمن مصنوعی است، شما می توانید از محصولات خوشبو کننده برای حذف بوی چمن استفاده کنید.

ادرار سگ

ادرار سگ حتی بدتر است! برخلاف مدفوع که در بدترین حالت بد بو است، ادرار سگ دارای نیتروژن بالایی است که می تواند با سوزاندن ریشه های چمن و ایجاد قسمت های مرده، چمن را به طور دائم از بین ببرد. ” مرده ” به این معنا که دیگر دوباره چمنی رشد نخواهد کرد مگر اینکه خاک را جایگزین کنید و سگ را از حیاط خود ببرید.

حشرات

یکی دیگر از مسائل رایج، ویروسی، سمی یا انگلی بودن سایر موجودات زنده است. مشخص شده است که کک، کنه ها، مورچه ها (و اگر در منطقه زندگی می کنید که برای خزندگان نیز جالب است) و مارها چمن مصنوعی را خیلی جذاب نمی دانند. این باعث می شود که تابستانی سرگرم کننده برای سگتان داشته باشید. هم چنین از آنجا که محافظت از چمن (حیوانات خانگی و کودکان) در برابر حشرات کار بسیار دشواری است، زندگی شما بسیار راحت تر خواهد بود.

چه نوع چمن مصنوعی برای سگها مناسب تر است؟

چمن مصنوعی از بسیاری جهات شگفت انگیز است که یکی از آن ها چمن مصنوعی برای سگ هاست که در مورد آن چند ویژگی مهم وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

محصول باید از جنس پلی اتیلن و یا پلی پروپیلن ساخته شود (نایلون بسیار متخلخل است) و برای به حداکثر رساندن ظرفیت تخلیه طراحی شده‌ باشد. اغلب چمن های دوستدار حیوانات خانگی نیز به منظور جلوگیری از رشد سموم و خنثی کردن بوها، در فرمول خود از مواد ضد میکروبی استفاده می کنند. چمن مصنوعی ساخته شده برای استفاده سگ بدون مواد پر کننده است زیرا رطوبت را حفظ می کند و چمنی ایده آل است که هوا را به خوبی از خود عبور می دهد.

چمن مصنوعی مخصوص سگ ها

بهترین چمن مصنوعی برای سگ

چمن مصنوعی مخصوص حیوانات اهلی Golden Moon برای صاحبان سگ هایی طراحی شده است که از دست سگ خود که مدام چمن حیاط را از بین می برد، خسته شده اند. با چمن مصنوعی Golden Moon برای سگتان، می‌توانید حیاطی تمیز در تمام سال و آرامش خیال داشته باشید. صرف‌ نظر از اینکه چه تعداد سگ در خانه شما زندگی می‌ کنند یا چقدر بزرگ هستند، چمن حیوانات خانگی Golden Moon برای مقاومت در برابر سایش و پارگی بوسیله چنگالها، دندان‌ها و پنجه‌های حیوانات طراحی شده‌ است و حتی با وجود این نوع چمن می توانید با گل و لای نیز خداحافظی کنید.

بسیار نفوذپذیر

Golden Moon چمن های خود را به طور ویژه برای تامین نیازهای حیوانات خانگی و نیازهای شما به عنوان مالک این حیوانات خانگی، ایجاد کرده است. در نتیجه این چمن به دلیل نفوذپذیری بالا و شباهت زیاد به چمن طبیعی به خود می بالد. این چمن به مایعات اجازه می دهد تا به راحتی جریان پیدا کنند اما همچنان احساس چمن واقعی را برای سگ شما خواهند داشت.

غیر سمی و ایمن

با چمن مصنوعی برای سگ ، شما نباید نگران ایمنی حیوانات خانگی و یا کودکانی که در خانه شما زندگی می کنند، باشید. این چمن مصنوعی به طور کامل از مواد ایمن ساخته شده و ضد باکتری است. این چمن نرم و سرسبز، 100 % برای کودکان و حیوانات خانگی شما مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

بدون نیاز به تمیز کردن

می‌توانید با شستن این چمن با مواد شوینده ملایم و سپس با آب تازه، چمنی تمیز داشته باشید. بعد آن را در محل مورد نظر خود بگذارید و مثل قبل از آن استفاده کنید. قطعاً سگهای شما برای همیشه از بازی کردن روی این چمن لذت می برند و با تمیز کردن جزئی، می تواند در تمام طول عمر خود در بهترین شرایط باقی بماند.

دیگر سگ ها با پنجه های گلی وارد خانه شما نخواهند شد و یا با ورود به حیاط پشتی با بوی زننده به شما خوش آمد نخواهند گفت!

مزایا چمن مصنوعی برای سگ

* تمیز شدن آسان

* ایمن برای کودکان و حیوانات خانگی

* نرم و سرسبز در زیر پنجه های سگ شما

معایب چمن مصنوعی برای سگ

* در ابتدا کمی بوی ناخوشایند دارد که با گذر زمان از بین می رود.

منبع : http://artificialgreens.org