برچسب کاشی و سرامیک

برچسب-کاشی-و-سرامیک

خرید و نصب کاشی جدید می تواند بسیار هزینه بردار و بعضاً خارج از بودجه شما باشد. همچنین زمانی که در خانه ای اجاره ای زندگی می کنید یا می دانید فقط به طور موقت در مکانی زندگی خواهید کرد، خرید و نصب کاشی جدید احتمالاً جزو انتخاب هایتان نخواهد بود. با این وجود راهی وجود دارد که بدون نیاز به خرید کاشی، بتوانید جلوه کاشی کاملاً جدیدی را داشته باشید. هر کسی با استفاده از برچسب کاشی و سرامیک می تواند تقریباً ظاهر هر فضایی را تغییر دهد.

برچسب کاشی و سرامیک دارای ظاهری مشابه کاشی واقعی و پشتی چسبنده است. همچنین گاهی به آنها استیکر کاشی، کاشی معرق یا کاشی های چسبان نیز گفته می شود. برچسب ها به هیچ وجه به تعمیر، درزگیری یا تمیز کردن که اغلب برای کاشی واقعی مورد نیاز است احتیاج ندارند. بلکه برای پاک کردن لکه ها از روی آن به پاک کننده بدون سایندگی نیاز دارید.

خرید برچسب کاشی و سرامیک

نوین خانه انواع زیاد و متنوعی از این برچسب ها را در انبار خود دارد و در اختیار شما قرار می دهد. نمونه هایی از آنها را در زیر برای شما قرار می دهیم. برای خرید تنها کافی است یک تماس با نوین خانه برقرار کنید در سریعترین زمان ممکن نوین خانه تصویر محصولات را برای شما ارسال می کند و می توانید بعد از انتخاب طرح مورد نظر خود آن را دریافت کنید.

قیمت برچسب کاشی و سرامیک نوین خانه از 28,000 تومان شروع می شود و تا حدود 40,000 تومان نیز طرح داریم که نسبت به جنس آن قیمت متفاوت می شود.

برای مشاهده کیفیت و اندازه واقعی تصاویر روی آنها کلیک کنید

برچسب-کاشی-و-سرامیک-محصولاتبرچسب-کاشی-و-سرامیک-محصولات1
برچسب-کاشی-و-سرامیک-محصولات4برچسب-کاشی-و-سرامیک-محصولات5
برچسب-کاشی-و-سرامیک-محصولات6برچسب-کاشی-و-سرامیک-محصولات7

نصب برچسب کاشی و سرامیک

از آنجا که برای نصب این برچسب های کاشی و سرامیک تنها باید روکش برچسب آن را جدا کنید دیگر لازم نیست برای به کار گرفتن فردی حرفه ای هزینه ای پرداخت کنید. بدون هیچ نوع مصالح نصب و مهارتی و تنها با صرف کمی وقت و حوصله کار نصب به راحتی انجام خواهد شد. و برخلاف هنگام کار با کاشی های واقعی (نیازی به ابزار برش کاشی ندارید تا آنها را به اندازه وسایل جانبی مانند کلید و پریزها برش دهید) یک قیچی یا چاقوی ابزار همان کار را انجام خواهد داد.

خرید چند برچسب کاشی و سرامیک اضافی معمولاً ایده ای هوشمندانه است چرا که شاید در آینده به جایگزین نیاز داشته باشید یا هنگام برش اشتباه کنید. به طور معمول می توان آنها را بر روی کاشی های قدیمی و به طور مستقیم روی سطوح صاف تمیز نصب کرد.

برچسب کاشی و سرامیک

با این وجود اطلاعات ارائه شده توسط سازنده را نیز بررسی كنید تا در مورد نوع سطوحی که می توان از برچسب های كاشی و سرامیک بر روی آن استفاده کرد، مطمئن باشید. اگر تصمیم دارید که از آنها در سطحی استفاده کنید که توسط سازنده توصیه نشده است، می توانید با خرید چسب اسپری، از چسبیدن این برچسب ها مطمئن شوید.

نصب برچسب ها نه تنها آسان است بلکه معمولاً می توانید در صورت لزوم آنها را بکنید، تنظیم کرده و مجدداً به دیوار وصل کنید. اگرخانه شما استیجاری است و می خواهید ملک را درست به شکل اولش تحویل دهید، باید بدانید که خوشبختانه کندن این برچسب ها دشوار نیست.

اما اگر آنها را روی دیواری رنگ شده نصب کردید، بخاطر داشته باشید که به محض برداشتن این برچسب ها به احتمال زیاد مقداری از رنگ را از بین خواهید برد.

برچسب کاشی و سرامیک

بهترین مکانها برای استفاده از برچسب کاشی و سرامیک

برچسب کاشی و سرامیک معمولاً روی دیوارها و همچنین در کفها نیز استفاده می شوند. با این حال، از آنجا که می توانند از مواد مختلفی ساخته شده و دارای ضخامت های مختلف باشند، باید مطمئن باشید که قبل از شروع کار، برچسب هایی را که در نظر دارید برای استفاده روی دیوار ، کف یا هر دو طراحی شده اند یا خیر.

برای مشاهده ویدئو آموزشی نصب برچسب کاشی بر روی لینک کلیک کنید.

برچسب کاشی و سرامیک در پشت سینک ظرفشویی یا گاز

قسمت پشتی سینک یا گاز بالای پیشخوان، در زیر کابینت ها در آشپزخانه ها یا دستشویی ها یا اصطلاحا برچسب بین کابینت قرار دارد. این منطقه  برخلاف سطح کمی که پوشش می دهد بسیار مهم است چرا که می تواند تأثیر بزرگی در نما بگذارد و به همین دلیل بسیاری از برچسب ها به طور خاص برای استفاده در این قسمت طراحی شده اند.

برخی حتی از موادی ساخته شده اند که ضد باکتری و ضد کپک هستند و در نواحی مرطوب و گرمای زیاد مقاومت می کنند. گفته می شود در حالی که آنها معمولاً در برابر گرما مقاوم هستند اما نباید از آنها در شومینه یا در مناطقی که گرمای بیش از حد دارند استفاده کرد.

برچسب کاشی و سرامیک در کف ها

از آنجا که این برچسب ها می توانند از مواد مختلفی ساخته شوند و دارای ضخامت های مختلفی باشند، همه برچسب ها برای استفاده در کف مناسب نخواهند بود. بنابراین باید حتماً بررسی کنید که آیا کاشی هایی که در نظر دارید برای استفاده در کف طراحی شده اند یا خیر. بعضی از آنها در واقع هم برای کف و هم دیوار قابل استفاده هستند. این ها معمولاً برچسب کاشی و سرامیک وینیل هستند که کمی ضخیم تر هستند.

ایده های عالی برچسب کاشی و سرامیک

اکنون که می دانید در کجا می توان از آنها استفاده کرد، دانستن برخی از بهترین ایده ها و نکات در مورد چگونگی استفاده از برچسب کاشی و سرامیک برای رسیدن به اهداف خود خالی از لطف نیست:

کاشی های زشت را بپوشانید

یکی از ساده ترین و رایج ترین روش های استفاده از برچسب ها، قرار دادن آنها بر روی کاشی هایی به همان اندازه است که به نظر شما جذاب نیست، اما نمی خواهید یا نمی توانید آن را بردارید. کاری که تعداد کمی از برچسبها می تواند انجام دهد غافلگیرکننده خواهد بود. ممکن است بخواهید از چند برچسب کاشی و سرامیک استفاده کنید و آنها را به صورت یکنواخت به عنوان تغییر دهنده فضا استفاده کنید یا کل سطح را بپوشانید.

برچسب کاشی و سرامیک

برخی از روش های نصب کاشی ممکن است دارای الگو، مواد یا سبکی باشند که کاملاً قدیمی است. این مسئله می تواند در مورد خانه ها و آپارتمان های قدیمی تر اتفاق بیفتد. برای تغییر، کاری که شما باید انجام دهید اضافه کردن برچسب کاشی و سرامیک دیواری یا کف با سبک بسیار امروزی یا مدرن است. از آنجا که حذف آنها آسان است، همیشه می توانید هنگامی که سلیقه شما یا مد تغییر می کند دوباره به روز شوید.

یکی از بزرگترین مزیت های برچسب کاشی و سرامیک این است که با استفاده از آنها می توانید بدون صرف هزینه هنگفت یا دردسر فراوان، ظاهر کاشی های گران تری را داشته باشید. کاربرد اصلی آنها ایجاد نمای هر نوع کاشی است. شما می توانید از انتخاب برچسب کاشی و سرامیک لذت ببرید یا با انتخاب هایی مانند کاشی های تخته سنگ یا سنگ مرمر، اشکال زیباتری را امتحان کنید. برچسب هایی که بطور خاص مانند کاشی های شیشه ای طراحی شده اند معمولاً یکی از واقعی ترین انواع برچسب کاشی و سرامیک به نظر می رسند.

برچسب کاشی و سرامیک

طرح ها و الگوهای عجیب و غریب

استفاده از برچسب ها می تواند فرصتی باشد که بدون استفاده دائمی از آنها، طرح ها و سبک های جدیدی را امتحان کنید. برچسب هایی که مانند کاشی مکزیکی به نظر می رسند گزینه ای هستند که در واقع رنگهای غنی و عمیقی ارائه می دهند. برچسب کاشی و سرامیک مراکش جایگزین عجیبی است که روی دیوار یا کف خانه دقیقاً به یک شکل به نظر می رسد.

طیفی از رنگ یا بافتی ساده اضافه کنید

اگر فضای بسیار ساده ای دارید، ممکن است بخواهید برای اضافه کردن رنگ از برچسب های روشن و واضح تر استفاده کنید. همچنین می توانید برای جلب توجه از رنگ های متضاد استفاده کنید به عنوان مثال ممکن است بخواهید چند استیکر کاشی سیاه را بر روی دیواری با کاشی سفید نصب کنید. بسیاری از برچسب ها به صورت سه بعدی نیز هستند که می تواند راهی عالی برای اضافه کردن بافت به فضاهای شما باشد.

برچسب کاشی و سرامیک

برجسته سازی با ایجاد حاشیه

استفاده از برچسب به عنوان کاشی در حاشیه می تواند به شما در برجسته کردن ویژگی های خاصی مانند آینه های دستشویی کمک کند. شما می توانید با احاطه کردن هر آنچه را که می خواهید مورد توجه قرار دهید یا از آنها فقط برای جالب تر کردن فضاها استفاده کنید.

با اندازه ها بازی کنید

در هنگام انتخاب اندازه به همه چیز فکر کنید. از آنجا که کاشی های بزرگتر اتاقی کوچک را بزرگتر به نظر می رسانند، استفاده از برچسب های کاشی و سرامیک بزرگ می تواند حرکتی هوشمندانه باشد. از طرف دیگر، کسانی که کاشی های کوچکتر را ترجیح می دهند، شاید از ظاهر استیکر های معرق کاشی که دارای کاشیهای کوچک زیادی در هر شکل است، لذت ببرند.

برچسب کاشی و سرامیک

منبع : http://www.tilehomeguide.com