برچسب کاشی سرویس بهداشتی

برچسب کاشی سرویس بهداشتی

با یک تماس عکس های برچسب کاشی سرویس بهداشتی ما را برای شما ارسال می کنیم و سپس نمونه انتخابی شما از برچسب کاشی سرویس بهداشتی را ارسال می کنیم

برچسب های کاشی سرویس بهداشتی نوین خانه راه حلی شیک، ساده و مقرون به صرفه برای نو کردن کاشی های خانه شما است.

تجربه مشتری برچسب کاشی سرویس بهداشتی

من از محصول نوین خانه که در این پست می بینید استفاده کردم اما ایده اصلی تماماً متعلق به خودم است. در این پست لینک هایی رایگان برای شما درج شده است.

مقدمه

در بهار گذشته، نوسازی سرویس بهداشتی خانه خود را شروع کرده بودم. من ایده و برنامه خود را به عنوان بخشی از چالش یک اتاق پست کرده بودم. متأسفانه به دلیل مشغله های زندگی، برنامه های من به جایی نرسید. یکی از اعضای نزدیک خانواده من مبتلا به بیماری آلزایمر است. من اولین پرستار او بودم و زمان گرانبهایی که با هم گذراندیم واقعا یک نعمت بود. بنابراین، پروژه سرویس بهداشتی من تا همین اواخر دست نخورده باقیمانده بود.

به کمک خانواده ام توانستم دیوارها را نقاشی کنم، مقداری کاغذ دیواری را به همراه تزئینات جدید اضافه کنم و کابینت را رنگ کنم. کار در حال پیشرفت است اما هنوز با وجود کف صورتی رنگ، قدیمی به نظر می رسد.

برچسب کاشی سرویس بهداشتی

برچسب کاشی سرویس بهداشتی نوین خانه

اینجاست که این برچسبهای شگفت انگیز کف از نوین خانه وارد می شوند! این برچسب های کف راه حلی زیبا، ساده و مقرون به صرفه برای به روزرسانی کاشی های خانه شما هستند. آنها ضد آب، مقاوم در برابر خراش، قابل جابجایی هستند و به راحتی نصب می شوند. وقتی با نوین خانه تماس گرفتم فهمیدم که او بسیار سریع و کمک خوبی است. با وجود تعداد زیادی طرح مختلف در نوین خانه، هر برچسبی برای هر سبکی وجود دارد. اگر الگویی را که دوست دارید پیدا نمی کنید، می توانید با آنها تماس بگیرید. من این الگو را انتخاب کردم و نوین خانه توانست آن را برای من مهیا کند. وقتی آماده شد، دقیقاً همان چیزی بود که می خواستم!

لینک پیشنهادی نوین خانه : برچسب کاشی طرح سنگ

برچسب کاشی سرویس بهداشتی

کارهای قبل از نصب برچسب کاشی سرویس بهداشتی

من با تمیز کردن کف شروع کردم. کاشی ترک خورده را تعمیر کردم و سپس از ملات کاشی و سرامیک استفاده کردم تا قبل از شروع کار ملات بین کاشی ها را پرکنم.

قبل از استفاده از برچسب کف، من این ویدئو را از نوین خانه تماشا کردم که نشان می دهد چقدر انجام این کار ساده است!

برای مشاهده ویدئو آموزشی نصب برچسب کاشی بر روی لینک کلیک کنید.

چسباندن برچسب کاشی سرویس بهداشتی

برای استفاده از برچسب کاشی سرویس بهداشتی، کافی است کاغذ پشت آن را حدود یک اینچ بلند کنید. برچسب را جوری روی کاشی بچسبانید که صاف باشد. با استفاده از خط کش یا گونیا، آن را صاف کنید. من ابتدا با گذاشتن کل کاشی ها با توجه به الگوی آنها شروع کردم. خیلی سریع پیش رفت من و دخترم به نوبت مشغول چسباندن برچسبها شدیم.

برچسب کاشی سرویس بهداشتی

چالش های نصب برچسب ها

برای مناطق کج و معوج، با طراحی روی یکی از کاغذهای پشتی با مداد، الگویی برای برچسبهای کاشی سرویس بهداشتی ساختم. سپس با استفاده از یک قیچی طرح را برش دادم تا در جایش قرار بگیرد. روش دیگر برای برش مستقیم این بود که طرح کاشی را با مداد طراحی کرده و سپس از چاقو یا کاتر برای برش استفاده کنید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : برچسب کاشی دستشویی

برچسب کاشی سرویس بهداشتی

برچسب کاشی سرویس بهداشتی

اتمام کار نصب برچسب کاشی سرویس بهداشتی

طی دو ساعت، این پروژه نوسازی کامل شد!

این برچسب های کاشی سرویس بهداشتی بسیار کاربردی هستند. من عاشق شکل ظاهری این کاشی ها شدم و رسیدن به این زیبایی بسیار آسان بود، بدون دردسر طراحی روی کاشی یا تعویض آن… . همچنین می تواند گزینه مناسبی برای مستاجرینی باشد که می خواهند فضای خود را به صورت دلخواهشان تغییر دهند چرا که به راحتی قابل جابجایی هستند.

برچسب کاشی سرویس بهداشتی

من به زودی درمورد کاغذ دیواری و روش های عالی نوسازی سطح پیشخوان پستی به اشتراک می گذارم. در ضمن، سراغ فروشگاه نوین خانه بروید تا طیف گسترده ای از گزینه های ارائه شده را بررسی کنید!

چرا برچسب کاشی را برای سرویس بهداشتی انتخاب کنیم؟

کار با برچسب های کاشی سرویس بهداشتی ما ساده و آسان است و هر کسی می تواند در عرض یک یا دو ساعت یک دیوار را کاشی کند.

برای نصب برچسب کاشی بین کابینت آشپزخانه یا حمام ابزار خاصی لازم نیست. کاشی های ما به صورت ژل سه بعدی طراحی شده اند.

بنابراین آنها به راحتی قابل تمیز شدن، مقاوم در برابر گرما وکپک هستند. نیازی به ملات کاشی نیست بنابراین آشفتگی و کثیفی نیز وجود ندارد.

کاشی های سنتی پس از نصب به زمان، تلاش و تمیز کردن زیادی نیاز دارند.

با برچسب کاشی سرویس بهداشتی تنها برچسب ها را کنده و می چسبانید. می توانید برچسب های کاشی ارزانتر را بصورت آنلاین سفارش دهید.

برای پیدا کردن اندازه مناسب مشکلی وجود نخواهد داشت.

فقط کافی است برای منطقه ای که می خواهید، برچسب های کاشی کافی سفارش دهید.

انتخاب از میان طراحی های فراوان

برچسب های کاشی سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه در رنگ ها و طرح های مختلفی، از برجسته و مدرن گرفته تا صاف و معمولی وجود دارند.

سفارش برچسبهای کاشی سرویس بهداشتی ارزانتر بصورت آنلاین امری ساده است. هیچ مشکلی برای سازگاری وجود ندارد و هزینه های ارسال بسیار کم است.

برای هر نوع دکوراسیونی یک طرح از برچسب کاشی و سرامیک وجود دارد که آماده تحویل در حداقل زمان ممکن است.

منبع : https://myfamilythyme.com