برچسب کاشی دستشویی

برچسب کاشی دستشویی و حمام

با مطالعه برچسب کاشی دستشویی به جواب این سولات دست پیدا خواهید کرد. آیا کاشی کاری فعلی دستشویی و حمام شما چیزی نیست که در ذهن خود داشتید؟ فرقی نمی کند که دائماً با یک کاشی کف یخ زده گیر درگیر باشید یا کف دستشویی و حمام و کاشی کف دوش، سایه زننده ای از رنگ سبز و زرد دارد، احتمالاً به هزینه سنگینی برای حذف و تعویض این کاشی ها فکر می کنید.

هزینه نصب کاشی برای دستشویی و حمام

طبق گفته مشاور داخلی، هزینه نصب کاشی آشپزخانه، حمام و دستشویی جدید برای کف حمام هزینه زیادی در هر متر مربع است که ممکن است به فقط هزینه کاشی و نصب نباشد و هزینه های دیگر نیز اضافه شود. برای کاشی کف زیر دوش حمام، بسته به نوع کاشی مورد استفاده، هزینه می تواند بسیار زیاد باشد.

بهتر است با این مسئله کنار بیاییم: همه ما آن میزان پول نقد که برای تعمیرات خانه کفایت کند نداریم. اما خوشبختانه به خاطر آیتم های تزئینی هوشمندانه ای مثل برچسب کاشی دستشویی و حمام مجبور نیستیم از طراحی های ضعیف کاشی ها رنج ببریم.

برچسب کاشی دستشویی و حمام، بیشتر شبیه کاغذ دیواری موقت، راه حلی غیر دائمی برای پوشاندن مکان های زشت در منزل شما هستند. در ادامه چگونگی نصب برچسب های کاشی دستشویی و از همه مهمتر، هزینه آنها و هر چیزی که لازم است برای تغییر دکور دستشویی و حمام خود با برچسب کاشی بدانید آورده شده است.

محصولات برچسب کاشی دستشویی و حمام نوین خانه

نمونه هایی از برچسب های کاشی دستشویی و حمام نوین خانه را برای شما در قسمت زیر قرار داده ایم که شما می توانید برای مشاهده تمامی محصولات با نوین خانه تماس برقرار کنید.

برای مشاهده سایز و کیفیت اصلی تصاویر بر روی آنها کلیک کنید.

برچسب-کاشی-دستشویی1برچسب-کاشی-دستشویی2
برچسب-کاشی-دستشویی3برچسب-کاشی-دستشویی4

برچسب های کاشی دستشویی و حمام چیست؟

برچسب کاشی دستشویی و حمام

اگر چه قرن ها است که از کاشی های وینیل استفاده می شود، طراحی ها و رنگ های جدید آن بسیار بهتر از قبل هستند و به شما گزینه های زیادی برای انتخاب کاشی دستشویی و حمام دلخواهتان ارائه می کنند.

برچسب کاشی دستشویی و حمام در اصل صفحاتی از جنس وینیل هستند که می توانند به طور موقت به کاشی موجود متصل شده و سطح آن را پوشش دهند. بسیاری از برچسب های کاشی موقت در برابر رطوبت و گرما مقاوم هستند که بهترین گزینه برای حمام است.

چگونه برچسب های کاشی دستشویی و حمام را نصب کنیم

برچسب کاشی دستشویی و حمام

بر خلاف کاشی های سنتی، لازم نیست که تخصصی برای نصب برچسب کاشی دستشویی و حمام داشته باشید. تمام چیزی که شما نیاز دارید یک قیچی یا چاقوی ابزار، دید عالی (تا به طور تصادفی برچسب ها را خیلی کوتاه نکنید) و کمی صبر است چرا که نصب برچسب کاشی بر روی تمام کف یا دوش می تواند کمی طول بکشد.

کندن این برچسب ها با این ترفند بسیار ساده خواهد بود: برای پاک کردن راحت از سشوار برای گرم کردن برچسب ها استفاده کنید.

برای رسیدن به بهترین نتیجه، از کاشی کاملاً تمیز و خشک شروع کنید تا برچسب ها تا مدتها بر روی دیوار بچسبند. در صورت نصب صحیح، برچسب های کاشی دستشویی و حمام باید در برابر گرما و رطوبت موجود در حمام مقاوم باشند.

هزینه برچسب های کاشی دستشویی و حمام چقدر است

برچسب کاشی دستشویی و حمام

درست مانند هر آیتم دیگر برای دکوراسیون داخلی منزل، برچسب های کاشی دستشویی و حمام بسته به کیفیت، سبک و برند می توانند در قیمت متفاوت باشند. به طور کلی می توانید رول هایی با اندازه 1 متر در 60 سانت با قیمت حدود 28 هزار تومان تا 40 هزار تومان پیدا کنید. بسته به اینکه دستشویی و حمام شما چقدر بزرگ است، می توانید در هر جایی از 200 تا 600 هزار تومان هزینه کنید که هزینه ای بسیار کمتری نسبت به خرید مجدد کاشی برای هر قسمت از کف یا دوش است.

لینک پیشنهادی نوین خانه : تعمیر کابین دوش

مدل های بی پایانی از برچسب های کاشی دستشویی و حمام موجود است

برچسب کاشی دستشویی و حمام

حتی اگر سلیقه خیلی خاصی هم دارید، به احتمال زیاد یک برچسب کاشی دستشویی و حمام پیدا خواهید کرد که متناسب با سبک دلخواه شما باشد. کلیه طرحهای اولیه مانند کاشی های مترو، کاشی های شش ضلعی و حتی تراورتن به راحتی در دسترس هستند و همچنین الگوهای رنگارنگ تری مانند موزائیک یا چاپهای الهام گرفته از مدیترانه ارائه می شود. در واقع، برچسب کاشی و سرامیک شما به دید شما محدود خواهد بود.

برچسب های کف در دستشویی و حمام!

برچسب کاشی دستشویی و حمام

همانطور که هفته گذشته اشاره کردم، بدون داشتن هیچ گونه ایده قبلی وارد چالش دستشویی و حمام شدم، که وقتی به پایان مهلت خود نزدیک می شوید، دیگر جالب نیست. با این حال، چیزی که من از ابتدا می دانستم این بود که می خواهم طرح های سرگرم کننده ای روی کف دستشویی و حمام کوچک خود امتحان کنم. من این برچسبهای کف قابل جابجایی را در نوین خانه دیده بودم و می خواستم آنها را امتحان کنم.

برچسب کاشی دستشویی و حمام

من این طرح را انتخاب کردم که دقیقاً همان چیزی است که از ابتدا تصور می کردم. در حین جستجو، متوجه شدم این طرح فقط به صورت سیاه و سفید موجود است. به نوین خانه پیامی فرستادم و او به من اطلاع داد که می تواند رنگ برچسب ها را به دلخواه تنظیم کند، بنابراین اگر دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستید نمی بینید، بپرسید!

نصب برچسب های کف

ابتدا با چسباندن برچسب های کاشی دستشویی و حمام در اندازه کامل شروع کردم.

برچسب کاشی دستشویی و حمام

برای استفاده از برچسب ها، تقریباً 2.5 سانتیمتر از پشت را پایین بکشید و آن قسمت را با سطح کف خود میزان کنید. سپس بقیه قسمت پشتی را از زیر آن جدا کنید، از یک خط کش برای صاف کردن قسمت بالای صفحه استفاده کنید. نوین خانه ویدئویی دارد که می توانید در اینجا مشاهده کنید که نشان می دهد این کار چقدر ساده است.

برای مشاهده ویدئو آموزشی نصب برچسب کاشی بر روی لینک کلیک کنید.

برچسب کاشی دستشویی و حمام

 برای قسمت ناقص اطراف دستشویی، برچسب را در جای خود قرار داده و با یک مداد قسمتی را که باید می بریدم علامت زدم.

برچسب کاشی دستشویی و حمام

واقعاً نمی توانست ساده تر از این باشد. باید بگویم این ساده ترین پروژه است که انجام داده ام! به همراه نتایج شگفت انگیز! من ملات پرکننده بین کاشی ها را نیز که قبلاً قهوه ای بود خاکستری رنگ کردم تا با کف جدید مطابقت داشته باشد.

برچسب کاشی دستشویی و حمام

چالش

برچسب کاشی دستشویی و حمام

این زیباترین نمای خانه نیست اما می خواهم ببینید که کف پوش در اینجا چقدر تمییز و مرتب به نظر می رسد. این برچسب های کف ضد آب هستند و می توان آنها را با طی تمیز کرد.

وقتی که همسر و دو فرزندم گفتند که چقدر طرح کف جدید را دوست دارند، متوجه موفقیت آمیز بودن این پروژه شدم. آنها به پروژه های من عادت کرده اند و دیگر توجهی نمی کنند.

وصل کردن دستگیره های کابینت خیلی بیشتر از نصب برچسب های کاشی دستشویی و حمام وقت مرا گرفت!

شگفت انگیز نیست؟ این برچسب ها فقط به کف محدود نمی شوند، می توان از آنها بر روی هر کاشی استفاده کرد و در اندازه های مختلفی در بازار موجود هستند.

منبع : https://blog.puls.com