انواع دیوارپوش فومی

انواع دیوارپوش فومی

نوین خانه دارای انواع مختلفی از دیوارپوش فومی است که فقط با یک تماس انواع دیوارپوش فومی را به همراه قیمت آنها در واتساپ برای شما ارسال می کنیم.

انواع دیوارپوش فومی

سنگ طبیعی می تواند طرحی بسیار شیک برای پوشش دیوارهای داخلی باشد. هرچند زیبا، نگهداری از آن نیز گران و دشوار است و این دلیلی است که دیوارپوش فومی با طرح سنگی وارد بازار شدند.

فناوری های جدید چاپ، طرح های دیوارپوش فومی را به سطح بالایی رسانده اند و این پیشرفت در هیچ کجا آشکارتر از طرح های مصنوعی دیوارپوش فومی سنگی نیست. این طرح های دیوارپوش فومی غنی از جزئیات و رنگ، می تواند برای تغییر فوق العاده یک دیوار یا اتاقی کامل استفاده شود. آنها به ویژه برای فضاهای عمومی مانند اتاق نشیمن قابل توجه هستند. با انتخاب یکی از طرح های با کیفیت چاپی این دیوارپوش فومی ، به اتاق نشیمن خود دکوراسیونی حرفه ای ببخشید.

هنگام انتخاب دیوارپوش فومی سنگ مصنوعی، به سایه های استفاده شده توجه کنید. اگرچه سنگ سفید رنگ از موادی است که غالبا مورد استفاده قرار می گیرد، ولی دیوارپوش فومی می تواند شامل انواع طرح ها و رنگ های سنگ باشد از دیوارپوش فومی سنگ سفید گرفته تا سنگ های تیره تر و فراتر از آن.

در این مجموعه منتخبی از 6 طرح دیوارپوش فومی سنگی با طیف مختلفی از رنگ ها، سایه ها و طرح های خاص را در اختیار شما قرار می دهیم.

لینک پیشنهادی نوین خانه : دیوارپوش فومی طرح آجر

1. دیوارپوش فومی سنگ مصنوعی

انواع دیوارپوش فومی

 

برای آن دسته از افراد که به دنبال دکور تیره شهری برای امروزی تر شدن فضای داخلی خود می­گردند، این طرح دیوارپوش فومی سنگی را پیشنهاد می کنیم. این مدل طراحی واقع گرایانه ای دارد که بافت منحصر به فردی را به فضای محل زندگی شما می افزاید. این دیوارپوش فومی سنگی ناهموار در انواع رنگهای ملایم و طرح های خشن و زبر که در اکثر طرح های سنگی وجود دارد، در بازار موجود است.

صنعتگر به اندازه کافی مراقب این است که  از بهترین رنگ های خنثی پالت استفاده کند تا بهترین نتیجه را بدست آورد. این محصول دارای تمام ویژگی های بارز دیوارپوش فومی مدرن است و کاملاً قابل جابجایی است، بنابراین به شما این امکان را می دهد تا بی نهایت چینش آن را عوض کرده تا جایی با بهترین تناسب پیدا کنید.

2. سنگ مصنوعی

انواع دیوارپوش فومی

اگر خلاقیت سبک روستیک را ستایش می کنید، این طرح دیوار بهترین انتخاب برای شماست. اگر می خواهید دکوراسیون داخلی شما جذابیت های بصری چشم نواز و بی نظیری داشته باشد، پالت رنگی تیره این طرح قطعا مورد پسندتان واقع خواهد شد. طرح تیره و مات این دیوارپوش فومی باعث می شود که مشخصات و ویژگی های اکسسوری های اتاقتان از جمله مبلمان خاص، مخصوصاً وسایلی در سبک های رترو و وینتج و قدیمی بیشتر به چشم بیایند.

از این دیوارپوش فومی به عنوان راه حلی یک مرحله ای استفاده کنید تا فضای شما را اسرارآمیز و جذاب جلوه دهد. اگر از طرفداران طرح های غیر متعارف هستید، قالب های آماده طرح های روستیک مناسب آشپزخانه و اتاق خواب شما خواهند بود.

لینک پیشنهادی نوین خانه : دیوارپوش فومی پشت چسبدار

3. دیوارپوش فومی سه بعدی با طرح آجر و سنگ

انواع دیوارپوش فومی

این طرح دیواری سنگی، تغییری به دکوراسیون داخلی مدرن است که به زیبایی روی دیوار شما خواهد نشست. رنگ های قهوه ای خنک بر جزئیات خیره کننده هر آجر روی دیوار تأکید دارد. احساس می کنیم این دیوارپوش فومی به دلیل داشتن پالت رنگ خنثی آن روی دیوارهای آشپزخانه ها فوق العاده به نظر می رسد.

بهترین قسمت در مورد این دیوارپوش فومی این است که کاملاً قابل جابجایی است و در هر سطح صافی قابل استفاده است. این ماده با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست ساخته شده است که به راحتی برداشته و نصب می شود.

لینک پیشنهادی نوین خانه : آموزش نصب دیوارپوش فومی

4. دیوارپوش فومی سه بعدی طرح سنگ

انواع دیوارپوش فومی

این دیوارپوش فومی سه بعدی سنگی جلوه گر تازه و بدیعی از آجر و سنگ هایی است که از نظر بصری چشمگیر می باشند. این طرح نشانگر سلیقه خوب در جزئیات، خلاقیت و هنر است که با افزودن بافت و عمق به اتاق نشیمن شما به تنهایی به آن شخصیت می دهد.

الگوی سنگ مصنوعی 3D با ظرافت تکرار می شود و عناصر رنگی مبلمان دکوراسیون منزل شما و سایر عناصر طراحی را بیشتر به چشم می آورد. این دیوارپوش فومی برای نصب و حذف نسبتاً ساده است و این امکان را به شما می دهد تا سازگاریش را با دیوارهای مختلف مقایسه کنید و دیواری را که برای هدف شما مناسب است، انتخاب کنید.

5. دیوارپوش فومی سه بعدی سنگی

انواع دیوارپوش فومی

این طرح نمونه دیگری از دیوارپوش فومی ها با طراحی چشمگیر است که ترکیبات ظریف رنگ را درهم آمیخته و ما را به یاد آرامش بخشی و اثرگذاری سنگ می اندازد. این طرح دیواری می تواند به عنوان زمینه ای مناسب با حداقل رنگ ها و دکوراسیون مدرن استفاده شود. طرحی که با افزودن لایه های غنی، ترکیب ایده آل رنگ ها را به تصویر بکشد و طراحی فضای روستیک که در قرن بیستم حاکم بوده را به تصویر بکشد.

Snowfoller برند مشهوری در این صنعت است که به دلیل داشتن محصولات مملو از ویژگی ها شناخته می شود که همواره مورد تشویق قرار می گیرند، که از جمله این ویژگی ها قابلیت جابجایی آن است. لازم نیست نگران ناسازگاریش با دیوارهای خود باشید. دیوارپوش فومی خود فاقد عناصر سمی است و باعث می شود که آن را برای خانواده و دوستان شما بی خطر نگه دارد.

6. دیوارپوش فومی 3D سنگی

انواع دیوارپوش فومی

برای کسانی که دنبال طراحی فضای خود به سبکی خلاقانه هستند، این پس زمینه طرح روستیک قطعاً تحت تأثیرشان قرار خواهد داد که از سنگ های تیره و بزرگ کوهستانی الهام گرفته شده است و به شکل ناهموار با استفاده از سنگ های قلم مو بریده شده تا طراحی طبیعی­تر به نظر برسد. صنعتگر تصور خود را به صورت رها و آزادانه با این طرح به تصویر کشیده است.

پالت رنگ خنثی خاکستری مناسب انواع  اتاق، از جمله اتاق کودک است.  نصب این محصول طراحی Duobe بسیار آسان است و دارای برخی از ویژگی های اضافی مانند ضد رطوبت، ضد آب بودن و حتی داشتن خاصیت عایق صدا است. استفاده از دیوارپوش فومی انتخابی عالی برای دکوراسیون منزل است. که با کمترین امکانات قادر به اجرای آن می باشید. این دیوارپوش فومی در پنج اندازه مختلف موجود است بنابراین قبل از سفارش در تعداد بالا، اطمینان حاصل کنید که با ابعاد اتاقتان سازگاری داشته باشد.

امیدواریم از این مجموعه دیوارپوش فومی سنگ مصنوعی الهام بگیرید و اگر به دنبال دیوارپوش فومی سنگی با ظاهری طبیعی و یا مایل به کشف ماده ای فراتر از سنگ هستید، مقاله ما را در مورد دیوارپوش فومی آجری را نیز مطالعه کنید.

منبع : https://homedecorbliss.com

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706