انواع حفاظ پنجره upvc

انواع-حفاظ-پنجره-upvc

در این صفحه انواع حفاظ پنجره upvc را می بینید و با مزایا و معایب آنها آشنا خواهید شد و با یک تماس انواع حفاظ پنجره upvc نوین خانه را برای شما ارسال خواهیم کرد.

در اینجا انواع حفاظ پنجره upvc ، مزایا و معایب آنها و نکاتی برای نصب آسان حفاظ پنجره ارائه شده است.

آیا خانه من به حفاظ پنجره upvc نیاز دارد؟

حفاظ های پنجره معمولی، با فناوری ساده و نسبتاً ارزان، استراتژی مؤثری برای فراهم کردن امنیت هر خانه ای است.

برای تعیین اینکه آیا حفاظ های ضد سرقت می توانند برای خانه شما مناسب باشد یا نه، به این سؤالات ساده پاسخ دهید:

• آیا میزان سرقت در محله شما زیاد یا به سرعت در حال افزایش است؟

• آیا خانه شما پنجره های زیرزمینی یا نزدیک به سطح زمین دارد که به وسیله بوته ها و خانه های اطراف از دید همسایه ها پنهان می شود؟

• آیا به سرعت عمل مسئولان محلی هنگام رسیدگی به فعالیتهای مشکوک در محل زندگی خود اطمینان ندارید؟

• آیا منطقه شما موفق به ایجاد و اجرای برنامه محله ای عاری از جرم و جنایت نشده است؟

• آیا از ظاهر حفاظ های امنیتی پنجره خود راضی هستید؟

انواع حفاظ پنجره upvc

اگر پاسخهای شما به سوال های بالا مثبت است، شما برای ایجاد امنیت در سراسر خانه خود به حفاظ پنجره upvc نیاز دارید. و برای اینکه بتوانید این کار را به صورت کاملا درست و صحیح انجام دهید شما باید با انواع حفاظ پنجره upvc آشنا شوید.

حفاظ های ساده پنجره upvc

حفاظ های ساده پنجره upvc در واقع شبکه های فلزی فشرده ای هستند که از طریق قاب پنجره به سازه بنا متصل می شوند. ساده ترین نوع ساخته شده حفاظ، دارای 3 یا 4 میله فولادی در یک قاب فلزی است و در مراکز تعمیرات و نوسازی خانه در دسترس است. انواع پیچیده تر با نقوش هنری و کتیبه ای، برجسته سازی شده اند. حفاظ های سفارشی طراحی شده توسط سازندگان آهن فرفورژه می توانند قیمت بسیار زیادی داشته باشند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : حفاظ آهنی پنجره فرفورژه

انواع مختلفی از حفاظ های پنجره upvc وجود دارد

• حفاظ های دائمی

که برای استفاده مداوم و طولانی مدت طراحی شده اند.

• حفاظ های متحرک

که به منظور تمیز کردن شیشه پنجره یا برای خروج اضطراری طراحی شده اند. این حفاظها بوسیله یک قفل آویز یا مکانیسم باز شدن سریع (فقط از سمت داخل خانه)، ایمن می شوند.

• حفاظ های قابل جابجایی

به گونه ای طراحی شده اند که دید پنجره ها را محدود نکنند. حفاظ هایی با کاربردی معمولی برای فروشگاه های کوچک یا اقامتگاه هایی که برای استفاده تجاری در منطقه قرار دارند. هنگام شب، باید حفاظ ها را در جای خود قرار داد و در طول روز، می توان آنها را از جای خود خارج و در جایی دور از دید قرار داد.

ممکن است شرکت بیمه شما هزینه بیمه کمتری از مالکانی که اقدام به استفاده از حفاظ و سایر اقدامات امنیتی می کنند، دریافت کند. حتماً این مسئله را با نماینده بیمه خانه خود بررسی کنید.

چرا حفاظ های پنجره upvc موثر هستند

بدیهی است که حفاظها از ورود آسان افراد بیگانه به خانه شما جلوگیری می کنند. اما بخش اعظم تأثیر آنها روانی است: سارقین ترجیح می دهند کار خود را سریع و بی سر و صدا انجام دهند و از موانع موجود در میانه راه بیزارند. به همین سادگی دیدن حفاظ پنجره ساختمان، برای دلسرد کردن بیشتر مهاجمان خانگی کافی است.

حفاظ های پنجره upvc را باید کجا نصب کرد

با نصب حفاظ روی پنجره هایی که کمتر قابل مشاهده و راحت ترین راه ورود به خانه هستند، شروع کنید. به خصوص پنجره های زیرزمین بسیار حساس هستند: آنها نزیک به سطح زمین بوده و اغلب در سایه ها پنهان و توسط شاخ و برگ پوشیده می شوند. پنجره های خروجی زیرزمینی (پنجره هایی بزرگتر برای خروج اضطراری هنگام آتش سوزی) معمولاً دارای چاله های نور پنجره ای عمیقی هستند که به سارقین اجازه می دهد تا دور از دید همسایگان کار خود را انجام دهند.

هزینه های نصب حفاظ های پنجره upvc

کار نصب را می توان به افراد حرفه ای واگذار کرد یا اینکه این مسئولیت را به عنوان یه پروژه خودتان به عهده بگیرید. برای پنجره های کوچک، از جمله نوع استاندارد پنجره زیرزمین، پروژه نصب حفاظ پنجره توسط خودتان چیزی حدود 500 تا 1 میلیون تومان هزینه دربر خواهد داشت و نصب حفاظ حدود یک ساعت طول می کشد (احتمالا برای اولین بار کمی بیشتر طول خواهد کشید).

نصب حفاظ پنجره های upvc بزرگ

حفاظ های مشبک برای پنجره ها و درهای بزرگتر 1 تا 2 میلیون قیمت دارند. نصب و راه اندازی حرفه ای در حدود 300 تا 500 هزار تومان در هر دهانه پنجره به علاوه هزینه مواد اضافی استفاده شده خواهد بود. حفاظهای مشبک از شرکت های حفظ پنجره upvc ، برخی فروشگاه های سخت افزاری و مراکز خانگی قابل خریداری خواهند بود.

نصب حفاظ های بدون نیاز به جوشکاری

فرایند نصب حفاظ شامل نصب یک جفت براکت به صورت ایمن روی قاب در هر سمت (یا بالا و پایین) پنجره شما است. بخشهای قاب بندی سازه مستقیماً در پشت قاب های پنجره قرار دارند، بنابراین برای رسیدن به این بخش از سازه به پیچ های بلندی احتیاج دارید. حفاظ ها میان این قلاب های محکم نصب خواهند شد.

اکثر کدهای حریق محلی نیازمند حفاظ هایی است که امکان خروج سریع از داخل خانه داشته باشند تا در صورت بروز آتش سوزی یا موارد اضطراری دیگر امکان خروج آسان فراهم باشد.

حفاظ پنجره از داخل ، کار سارقین را پیچیده تر می کند چرا که برای رسیدن به حفاظ ها، ابتدا باید از پنجره عبور کنند.

منبع : https://www.houselogic.com

موضوع: حفاظ پنجره | حفاظ پنجره ساختمان