استیکر کاشی سرویس بهداشتی

استیکر-کاشی-سرویس-بهداشتی

سرویس بهداشتی و حمام شما ظاهر خوبی نداره و برای شما دلنشین نیست؟ استیکر کاشی سرویس بهداشتی با کمترین هزینه این مشکل حل می کنه

آیا به دنبال یک روش واقعا سریع (و البته ارزان) برای به روز کردن سرویس بهداشتی خود هستید؟ بسیار عالی! با ما همراه باشید تا پاسخ سوال خود را دریافت کنید. تقریبا همه ما با نوسازی های مقرون به صرفه موافق هستیم، بنابراین در اینجا قصد داریم به شما نشان دهیم که چگونه می توانید بدون هزینه کردن مبلغی هنگفت، از استیکر های کاشی سرویس بهداشتی استفاده کنید و به سرویس بهداشتی خود ظاهری جدید و زیبا ببخشید.

برای ایده های بیشتر و راهنمایی های کاربردی به بخش برچسب کاشی سرویس بهداشتی سر بزنید.

آیا استیکرهای کاشی سرویس بهداشتی ضد آب هستند؟

اگر قرار است که از استیکر کاشی برای سرویس بهداشتی خود استفاده کنید، باید بدانید که این استیکر ها قابل شستوشو هستند اما بهتر است با محدود کردن میزان آب در معرض استیکر، از کاشی زیر سطح برچسب محافظت کنید. استفاده مداوم از حصیر حمام و پرده دوش، به دور نگه داشتن آب از دیوار سرویس بهداشتی شما کمک خواهد کرد.

فرقی ندارد که به دنبال استیکر کاشی  با رنگ های خاکستری ساده، آبی کلاسیک و سفید باشید یا استیکری طرحدار، با کمی جستجو متوجه خواهید شد که چگونه می توانید بهترین طرح سنگ برچسب کاشی را برای سرویس بهداشتی خود انتخاب کنید. بدون توضیح اضافه، به نحوه استفاده از استیکر های کاشی در سرویس بهداشتی می پردازیم.

وسایل مورد نیاز:

• استیکرهای سرویس بهداشتی (فروشگاه نوین خانه نمونه های بسیار زیبایی از این استیکر ها را موجود دارند)

• زمین شوی

• مایع شست و شوی دیوار

• قیچی یا کاتر

• تی آب جمع کن

قدم اول : کاشی های خود را پاک کنید

ابتدا با استفاده از جارو سطح را پاک کنید. مطمئن شوید از شر هر گونه گرد و غبار و کثیفی خلاص شده اید و سپس از زمین شوی و مایع شست و شوی دیوار استفاده کنید. قبل از چسباندن استیکرهای کاشی سرویس بهداشتی، دیوار ها را کاملا خشک کنید.

قدم دوم : چیدمان استیکر کاشی سرویس بهداشتی خود را برنامه ریزی کنید

قبل از شروع به چسباندن برچسب های کاشی سرویس بهداشتی، برنامه ریزی کنید که هر استیکر کاشی در کجا قرار خواهد گرفت. توصیه می کنیم که چیدن آنها را از یک سمت دیوار شروع نکنید چرا که ممکن است دیوار شما صاف نباشد و پس از پایان کار، طرحی کج و ناهموار داشته باشید. بهتر است از وسط شروع کنید و به سمت بیرون پیش بروید، قبل از شروع به چسباندن همه استیکر های کاشی، مرتب سازی کنید.

استیکر کاشی سرویس بهداشتی

تا زمانی که تمام استیکرهای کاشی سرویس بهداشتی را که می توانند کامل روی سطح بچسبند پیدا نکرده اید، آنها را نبرید زیرا ممکن است با برش آنها اندازه ها تغییر کند.

نکته مهم: مراقب باید تا شکاف های کوچک میان استیکر ها باقی نگذارید چرا که ظاهر کار را بد جلوه خواهد داد. وقت بیشتری را صرف طراحی چیدمان استیکر های کاشی سرویس بهداشتی کنید. قطعا پس از پایان کار خود متوجه ارزش آن خواهید شد.

استیکر کاشی سرویس بهداشتی

قدم سوم: چسباندن استیکر های کاشی سرویس بهداشتی را شروع کنید

وقتی مطمئن شدید که هر یک از استیکر های کاشی شما باید در کجا قرار بگیرد، شروع به چسباندن آنها کنید. از مرکز شروع کنید و به سمت بیرون پیش بروید و بریدن استیکر هایی را که نیاز به برش دارند تا پایان کار عقب بیاندازید. کاغذ پشت استیکر اول را بکنید و لبه بالایی آن را روی دیوار فشار دهید، سپس بقیه استیکر را بچسبانید و در همان حال سطح آن را صاف کنید. این پروسه را برای هر استیکر کاشی تکرار کنید.

وقتی تمام دیوار پوشیده شد، سطح آن را با پارچه ای نرم صاف کنید تا مطمئن شوید که ناهمواری و برجستگی وجود نداشته باشد. در آخر نتیجه کار خود را ببینید و از ظاهر دیوارپوش جدید و کم هزینه خود لذت ببرید.

منبع : https://www.realhomes.com