آموزش نصب دیوارپوش فومی

آموزش-نصب-دیوارپوش-فومی

نوین خانه تولید کننده انواع دیوارپوش فومی است در اینجا آموزش نصب دیوارپوش فومی را برای شما قرار می دهیم تا به آسانترین راه نصب دیوارپوش فومی را انجام دهید.

درمقاله امروز، آموزش نصب دیوارپوش فومی را به شما خواهم آموخت. بسیار برای آموزش این پروژه هیجان زده هستم چرا که مطمئنم شما هم نتیجه کار را درست به اندازه ما دوست خواهید داشت!

نصب دیوارپوش فومی

در ماه ژوئیه پروژه نوسازی اتاق پسرم را با شما به اشتراک گذاشتم. زمان بسیار زود می گذرد!

مدتی است که در حال برنامه ریزی این برنامه آموزشی هستم (و میدانم که برخی از شما مدتهاست که منتظر آن بوده اید … اما همیشه مشغول مسائل دیگری بودم. و میدانید … همیشه زندگی، کار و بچه ها اولویت من هستند) اما من بالاخره الان مشغول تهیه این پست آموزشی هستم تا شما هم بتوانید از نصب دیوارپوش فومی واقعاً شیک و زیبا در قسمتی از منزل خود لذت ببرید.

اول از همه، میخواهم به شما اطمینان بدهم که علیرغم اینکه ممکن است انجام این پروژه در ابتدا سخت و ترسناک به نظر برسد اما می توانید با توضیحات من این پروژه را تکمیل کنید. برای انجام این کار به یک همکار نیاز دارید و مطمئن باشید که پس از پایان کار خود دیواری با طرحی فوق العاده خواهید داشت. میتوانید عکسهای بیشتری از نوسازی اتاق پسرم را در پست “رونمایی از اتاق پسرم” ببینید. پسرم از دکور جدید اتاقش بسیار راضی است، من هم همین طور!

لینک پیشنهادی نوین خانه : برچسب کاشی و سرامیک

آموزش نصب دیوارپوش فومی

لوازمی که برای پروژه نصب دیوارپوش فومی نیاز دارید:

  • پنل دیوارپوش قومی ( که میتوانید ازنوین خانه خریداری کنید)
  • میز برش
  • متر
  • چسبهای ساختمانی (من از چسب PL-Fast Grab premium استفاده کردم)
  • میخکوب
  • پیچ (اختیاری)
  • تراز

ویدیویی سریع از نحوه ی انجام کار برای شما تهیه کرده ام اما در اینجا آموزش نصب دیوارپوش فومی به صورت کوتاه در اختیار شما قرار داده شده است:

لینک پیشنهادی نوین خانه : برچسب کاشی طرح سنگ

مراحل نصب دیوارپوش فومی

آموزش نصب دیوارپوش فومی

دیوارهای خود را اندازه گیری کنید

پیش از اینکه برای خرید دیوارپوش فومی به نوین خانه سر بزنید و یا به هر فروشگاهی بروید، دیوار مورد نظر خود را اندازه گیری کنید تا بدانید که چند پنل دیوارپوش فومی باید بخرید!

دیوارپوش فومی را در اندازه های مورد نیاز خود برش دهید

وقتی دیوارپوش فومی را خریداری کردید، آن را دقیق اندازه بگیرید و آن را به اندازه دلخواه خود ببرید. ما از یک میز برش (و البته عینک ایمنی) استفاده کردیم اما اگر میز برش یا ابزاری مانند آن ندارید می توانید پنل های دیوارپوش فومی خود را در فروشگاه برش بزنید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب برچسب کاشی

آیا اره جدید Dremel را دیده‌اید؟ این اره برای پروژه هایی مانند این و برای برش های کوچکتر فوق العاده است! من از این اره بسیار راضی هستم!

سوراخهایی برای پریزها ایجاد کنید

باید به خاطر داشته باشید که قبل از نصب پنل دیوارپوش فومی، سوراخهایی برای پریزها ایجاد کنید. می‌توانید از کاتر یا چاقوی تیز برای انجام این کار استفاده کنید.

دیوارپوش فومی را نصب کنید

آموزش نصب دیوارپوش فومی

قبل از نصب دیوارپوش فومی به دیوار، چسب ساختمانی را روی دیوار اعمال کردیم.

با استفاده از میخکوب، دیوارپوش را میخ کنید

با استفاده از یک میخکوب، دیوارپوش فومی را به دیوار میخ کنید. همچنین می‌توانید از پیچ نیز استفاده کنید. استفاده از میخکوب موجب نمای تمیزتری خواهد شد. هر چند اگر می‌خواهید دیوارپوش فومی طبیعی تر به نظر برسد (که من در زمان شروع پروژه اصلا به این موضوع فکر نمی‌کردم!)، می توانید از پیچ بیشتری استفاده کنید چرا که میتوانید روی آنها را بپوشانید.

منبع : https://placeofmytaste.com