نکاتی در خصوص نظافت حمام و دستشویی

نکاتی در خصوص نظافت حمام و دستشویی

نظافت حمام و دستشویی

در زمینه شستشو و نظافت حمام و سرویس بهداشتی خود می توانید با به کار بردن نکات زیر بهتر عمل کنید پس با نوین خانه همراه باشید :

 به منظور از بین بردن جرم سرویس بهداشتی و دستشویی خود می توانید از وایتکس استفاده کنید. اگر قصد دارید از قرص ژاول استفاده کنید ابتدا باید راه آب را ببندید و سپس یک عدد قرص ژاول را داخل سینک بیندازید و اجازه دهید تا ده الی پانزده دقیقه در همین حالت باقی بماند. سپس راه آب را باز کرده و به طور کامل سینک را شستشو دهید.

 اگر قصد دارید شیشه یا آینه های دستشویی و یا حمام خود را بشویید می توانید از محلول آب گرم و سرکه استفاده کنید. سرکه خاصیت پاک کنندگی قوی تری به آب خواهد داد و در زمینه ضد عفونی نمودن محیط نیز موثر می باشد.بهتر است که این محلول را داخل یک آبپاش ریخته و به مکانهایی که قرار است تمیز شوند اسپری نمایید. حال برای اینکه بتوانید آینه و شیشه ها را پاک کنید بهترین وسیله روزنامه می باشد.

 گاهی اوقات لازم است تا حباب های لامپ داخل حمام و دستشویی را نیز تمیز کنید. پیشنهاد می شود تا دستمال لطیفی را به الکل آغشته نموده و سپس عمل تمیز کردن را انجام دهید.

 برای اینکه بتوانید جرم و کثیفی های کاشی های حمام و دستشویی را از بین ببرید می توانید همزمان از وایتکس و جوش شیرین استفاده کنید.

 گاهی اوقات با این مشکل مواجه می شوید که سر دوشی آب را به خوبی تقسیم نمیکند زیرا که بعضا سوراخ های آن جرم گرفته اند و اجازه عبور آب را نمی دهند. بهترین پیشنهاد در چنین مواردی باز کردن سر دوشی و قرار دادن آن در سرکه خالص می باشد. اجازه دهید تا چند ساعت سپری شود و سپس سردوشی را در جای خود متصل کنید.

 برای سطوح چینی و از بین بردن انواع لکه ها و قارج ها نیز می توانید از سرکه کمک بگیرید. می توانید پارچه آغشته به سرکه را بر روی سطوح بکشید و یا اینکه با برس نسبت به نظافت اقدام نمایید.

 در نهایت می توانید برای برق انداختن و تمیز نمودن شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی، از اسفنج و محلول سرکه و آب استفاده کنید. با استفاده از اسفنج آغشته به محلول بر روی سطوح شیر و آینه بکشید . پس از پانزده دقیقه سطوح را مجددا با آب و صابون بشویید و با پارچه ای خشک کنید.


 منبع: وبسایت سلامت نیوز

نظافت حمام و دستشویی


برچسب : حمام دستشویی سرویس بهداشتی نظافت حمام سینک آینه دستشویی سردوشی شیرآلات حمام نوین خانه


نکاتی در خصوص نظافت حمام و دستشویی
خدمات آشپزخانه

خدمات اتاق نشیمن

خدمات اتاق خواب

خدمات دفتر کار

خدمات پارکینگ

خدمات انباری

خدمات حمام

خدمات بام

خدمات درب ها

خدمات فضای سبز

خدمات کاشی کاری

خدمات دیوار ها

خدمات پنجره ها

خدمات مونتاژ

خدمات لوله کشی

خدمات خدمات الکترونیکی

خدمات نجاری

خدمات محوطه سازی

خدمات تعمیر و نگهداری

خدمات نصب

خدمات ایمنی خانه

خدمات بازسازی و نوسازی

خدمات پاسیو و ایوان

خدمات درب چوبی
 0939-8644179