• تعمیر وان جکوزی

  تعمیر-وان-جکوزی

  تعمیر وان جکوزی

  تعمیر وان جکوزی یکی دیگر از خدماتی است که شرکت نوین خانه آنرا ارائه می دهد، تیم فنی نوین خانه با بهره گیری از متخصصان خبره در تعمیر وان جکوزی به شما خدمات رسانی می کند.

  تیم نوین خانه در زمینه تعمیر وان جکوزی های مختلف به شما خدمات رسانی می کند. در تمامی انواع وان جکوزی های ساخته شده از فایبرگلاس، اکریلیک و یا سنگ مرمر کار را به تیم فنی نوین خانه بسپارید.

  گاهی اوقات در طول حمل و نقل و یا در حین نصب اجزای مختلف وان جکوزی صدمه می بیند و یا در هنگام استفاده جسمی بر روی آن سقوط می کند و باعث صدمه دیدن وان جکوزی میشود. در این مواقع نیاز به تعمیر وان جکوزی احساس می شود که می توانید کار را به تیم فنی نوین خانه بسپارید در تصاویر زیر نمونه هایی را مشاهده می کنید.

  تعمیر وان جکوزی تعمیر وان جکوزی
  تعمیر وان جکوزی تعمیر وان جکوزی

  خدمات تعمیر وان جکوزی نوین خانه :

    تعمیر وان جکوزی چینی

    تعمیر سینک چینی

    لعاب وان جکوزی

    لعاب سرویس بهداشتی

    تعمیر مرمر و حذف ترک های حرارتی

    تعمیر وان جکوزی فایبر گلاس

    تعمیر کابین دوش فایبرگلاس

    تعمیر وان جکوزی آکریلیک

   

  چگونگی تعمیر وان جکوزی

  تیم حرفه ای نوین خانه با استفاده از وسایل ضد آب مانند پلی استر برای پرکردن تراشه ها و یا ترک های موجود در سطح وان جکوزی و استفاده از شانه های مجصوص برای اینکه کار به صورت دقیق و ظریف انجام شود به شما خدمت رسانی می کنند. منطقه تعمیر شده با لعاب به نحوی پوشش داده خواهد شد که اصلا دیده نشود و یا به عبارتی دیگر نامرئی شود.

   

  ابعاد وان جکوزی نسبت به حمام شما می تواند بسیار متفاوت باشد. همینطور باید به این مورد توجه داشته باشید که وان جکوزی را می توانید از راهروهای خانه به داخل حمام ببرید یا خیر؟!

  بنابراین برای خرید وان جکوزی توجه به موارد ذکر شده در بالا بسیار با اهمیت می باشد.

  آناتومی وان جکوزی

  در تصور زیر شما می توانید تمامی قسمت های سازنده وان جکوزی را مشاهده کنید و به اصطلاح با آناتومی آن به صورت مناسب آشنا شوید.

  تعمیر وان جکوزی

  تعمير وان جكوزی توسط تيم نوين خانه


  مراحل زير به شما به صورت جزئی مراحل تعمير وان جكوزی را نمايش می دهد كه شما با دانستن اين مراحل تا حدودی با تعمير وان جكوزی ترک برداشته و يا وان جكوزی شكسته آشنا خواهيد شد. تيم نوين خانه به بهترين نحو و سريعترين شكل ممكن مراحل زير را با كمی تفاوت نسبت به مشكل و يا شكستگی موجود در وان جكوزی شما را تعمير می كند.

   

  لینک پیشنهادی نوین خانه : تعمیر کابین دوش  مرحله اول : تشخيص ترک وان جكوزی

  در تصوير زير شما يک ترک درون كف وان جكوزی خود مشاهده می كنيد. اين تركها بر روي وان جكوزی عموما در اثر پريدن و يا محكم قدم گزاشتن و يا انداختن جسمی درون وان جكوزی اتفاق می افتد كه با مرور زمان اين ترک كوچک بسيار بزرگتر می شود و باعث جمع شدن هوا در اين نقطه ميشود كه باعث بد كار كردن و به نوعی دلچسب نبودن وان جكوزی شما ميشود.
  كه در اين مرحله اگر وان جكوزی شما دارای اين مشكل می باشد به هيچ وجه آن را به بعدها موكول نكنيد و سريعا نسبت به تعمير وان جكوزی اقدام كنيد.

  تعمیر وان جکوزی شکسته

  مرحله دوم : سوراخ كردن وان جكوزی با استفاده از دريل

  برای اينكه از زير بتوانيد به ترک بوجود آمده در كف وان جكوزی كه در بالا كاملا اين نوع ترک با تصوير آن توضيح داده شد بايد با استفاده از دريل يک سوراخ در وسط ترک موجود بوجود بياوريم، كاملا مراقب باشيد سوراخی كه با استفاده از دريل در كف وان جكوزی ايجاد ميكنيد بيشتر از ٩ سانتيمتر نباشد، دقيقا مانند تصوير زير اين كار را انجام دهيد تا به درستی انجام شود.

  تعمیر وان جکوزی شکسته

  مرحله سوم : پر كردن ترک وان جكوزی

  برای پر كردن ترک وان جكوزی و سوراخی كه در آن بوجود آورده ايم بايد متناسب با مقدار ترک و سوراخی كه بوجود آورده ايم عايق فوم مناسبی را برای پر كردن ترک و سوراخ انتخاب كنيم تا بهترين نتيجه را از آن بگيريم.
  توصيه می كنيم قبل از اينكه با استفاده از عايق فوم به پر كردن ترک وان جكوزی بپردازيد ابتدا بر روی چوب ترک دار چندين با تمرين كنيد تا كار كردن با عايق فوم را ياد بگيريد.
  برای اينكه بتوانيد بسيار تميز و بدون بوجود آمدن كثيف كاری يک لوله كوچک مانند تصوير بر روی اسپری خود نصب كنيد تا به راحتی بتوانيد سوراخی كه با استفاده از دريل بوجود آورده ايد را با استفاده از عايق فوم پر كنيد.
  بعضی از عايق فوم هايی كه استفاده ميكنيد ممكن است تا دو سه دقيقه فوم به بيرون از سوراخ و يا ترک وان جكوزی بيايد.

  تعمیر وان جکوزی شکسته

  مرحله چهارم : آب بندی ترک و سوراخ پر شده وان جكوزی

  با استفاده از يک درزگير اپوكسی به آب بندی و تميز كردن ترک و سوراخ موجود در كف وان جكوزی می پردازيم، در نهايت مانند تصوير زير بايد با استفاده از يک درزگير و يا چسب اپوكسی كاملا بر روی سوراخ و ترک وان جكوزی را بپوشانيم و كمی مالش دهيم تا كار به درستی انجام شود.

  تعمیر وان جکوزی شکسته

  مرحله پنجم : سنباده زدن بر روی ترک وان جكوزی

  با استفاده از كاغذ سنباده بر روی ترک وان جكوزی كه بر روی آن چسب قرار داديم آنقدر سنباده را ميكشيم تا كاملا چسب موجود بر روی ترک وان جكوزی به صورت صيغلی و صاف در بيايد و آماده شود مانند تصوير زير.

  تعمیر وان جکوزی شکسته

  مرحله ششم : تميز كردن وان جكوزی

  در نهايت با استفاده از اسپری مخصوص همرنگ كردن چسب اپوكسی با وان جكوزی برای از بين بردن رنگ بجای مانده از چسب اپوكسی كاملا وان جكوزی را تميز ميكنيم. تا با انجام تمامی اين مراحل بدرستی و به صورت كامل تعمير وان جكوزی ترک خورده انجام شود.

  تعمیر وان جکوزی


  برچسب : تعمیر وان جکوزی

  1. نوین خانه
  2. حمام
  3. تعمیر وان جکوزی