• نصب سینک ظرفشویی, نصب سینک روکار

  نصب-سینک-ظرفشویی,-نصب-سینک-روکار

  نصب و تعمیر سینک آشپزخانه

  1) انواع جنس سینک آشپزخانه

  2) نکات کلی خرید سینک آشپزخانه

  3) بهترین برند سینک آشپزخانه

  در بسیاری از مواقع نیاز به نصب و تعمیر سینک آشپزخانه خود دارید. سینک ظرفشویی مسلما یکی از پر کاربردترین تجهیزات در آشپزخانه به حساب می آید . در ادامه شما را با نکات مهمی در این خصوص آشنا می کنیم. 

  1) انواع جنس سینک آشپزخانه

  سینک ظرفشویی گرانیتی -  این نوع سینک جدیدتر از انواع دیگر سینک می باشد و سینک آشپزخانه گرانیتی دارای تنوع رنگی بالایی است که دست شما را در انتخاب باز می گذارد. رنگ های قهوه ای ، مشکی ، سفید ، کرم و چند رنگ دیگر که مسلما از نظر دکوراسیون نیز بسیار به زیبایی فضا کمک می کنند.

  سینک ظرفشویی استیل - استیل این سینک از نوع ناب و بدون آلیاژ می باشد تا با گذشت زمان دچار خوردگی و زنگ زدگی و تغییر رنگ نشود.

  سینک ظرف شویی شیشه ای -جنس شیشه سکورین نشکن می باشد که در سینی سینک به کار رفته است اما لگن های سینک از جنس استیل هستند. ذکر این البته لازم به ذکر است سینک ظرفشویی شیشه ای بیشتری جنبه فانتزی دارد و در سطح پایین تری نسبت به سینک استیل قرار می گیرد.

   

  نصب سینک ظرفشویی, نصب سینک روکار

  2) نکات کلی خرید سینک آشپزخانه

  - در زمان خرید به درجه براق یا مات بودن سینک توجه کنید. اگر سینک براق تر باشد سریعتر تمیز می شود و لکه های آب را نیز کمتر نشان می دهد.

  - افرادی که به دنبال سینک هایی هستند تا خط وخش را کمتر نشان دهند می توانند  سینک های ضد خش را خریداری نمایند باشید. .وجه تمایز این سینک ها دانه های ریزی است که در آن ها به کار رفته تا مانع ایجاد خش شوند. البته این نوع سینک گران تر از مدل معمولی آن است.

  - به جز قسمت راه آب رو بقیه سینک به صورت یک تکه درنظر گرفته می شود تا بتوان به بیشترین میزان از نشت آب جلوگیری نمود.  هنگام نصب نیز باید دقت کنید. در سینک ظرفشویی روکار اتصال سینک به کابینت با نوار فلزی یا چسب آکواریوم انجام می گیرد . در این حالت این امکان وجود دارد که پس از گذشت زمان سینک از کناره ها دچار آسیب شده و راهی برای نفوذ آب پیدا شود. پیشنهاد می شود از سینک توکار استفاده کنید که با این مشکل مواجه نشوید.

   

  نصب سینک ظرفشویی, نصب سینک روکار

  3) بهترین برند سینک آشپزخانه

  اگر بخواهیم دو برند مطرح در این حوزه را نام ببریم می توانیم به سینک ظرفشویی استیل البرز و هم چنین سینک آشپزخانه اخوان اشاره کنیم که کیفیت لازم را دارا می باشند.

  مرجع: desiretoispire

   

  مزیت کار کردن با تیم نوین خانه

  تمامی افراد این تیم دارای سالها تجربه در حوزه های تخصصی خود می باشند بنابراین خدمات با ضمانت بالا و کیفیت بالا را به شما ارائه خواهند نمود.

  هم چنین اگر در این زمینه اهل فن می باشید می توانید به عضویت تیم نوین خانه درآیید و با ما همکاری کنید.

   

  همین امروز با ما تماس بگیرید. شماره تماس 021-88487933


  برچسب : نصب سینک ظرفشویینصب سینک آشپزخانه سینک ظرفشویی سینک ظرفشویی گرانیتی سینک ظرفشویی استیل سینک ظرفشویی شیشه ای سینک ضد خش سینک ظرفشویی روکار سینک توکار سینک ظرفشویی استیل البرز سینک آشپزخانه اخوان ،خرید سینک آشپزخانه بهترین برند سینک آشپزخانه